indingo   2017. 04. 10.

Remek sorozat, bár Bones annak ellenére hogy több diplomás néha nagyon pokróc. Az RTL folyamatos ismétléseitől már rosszul vagyok, Ha nincs lefordított új rész, akkor adjanak valami más sorozatot/filmet.

Deku   2017. 08. 21.

Ebben a sorozatban nagyon tetszik, hogy minden egyes szereplő kötődik a másikhoz és családias a hangulat ettől. Az ügyek nagyon frappánsak és Bones karaktere ritka szórakoztató.

Szilonka   2016. 04. 10.

Izgalmas sorozat, nagyon jók az egyes része, bár az már kicsit idegesített amikor mindig más gyakornok dolgozott náluk, kicsit már fárasztó volt. Bones néha esetlen, meg tökre nem életre képes amúgy.

beero88   2016. 01. 16.

Kalandos, izgalmas és érdekfeszítő. Nem aprózzák el a látványt szerencsére ami számomra csak még inkább dob az értékelésen. Nagyon csavaros és okos megoldásokkal rukkolnak elő minden egyes részben.

Szivárvány1   2016. 08. 27.

Szuper sorozat mind a mai napig, bár tény hogy az első évadot semmi sem fogja tudni felülmúlni. A Booth és Brennen között szikrázik a levegő és ez adja azt a lendületet a sorozatnak, ami manapság elengedhetetlen.

Emily Deschanel terhessége miatt a sorozat 7.évadát csak 13 részesre csinálták,a megszokott 22 helyett.

(Az amatőr )

Az egyik epizódban vendégszereplőként megjelenik a Family Guyból ismert Stewie Griffin.

(GedyPapa )

A sorozat Washingtonban játszódik azonban a forgatás Los Angelesben zajlott.

(GedyPapa )