összes rész (245)

belavagyok   2020. 10. 13.

Hihetetlen, hogy ennyi évadot megél egy sorozat. Az évadok előrehaladtával egyre véresebb lett, de így is nagyon szerettem,.

Az amatőr   2018. 06. 16.

Nagyon tetszett ez a sorozat, remek alkotás. Ezt bizonyítja az is, hogy több mint 13 év után is töretlen népszerűségnek örvend, és a sorozatok közt egyedülállóan sok évaddal büszkélkedhet. Összesen 12 évadot forgattak le belőle,amennyit egy sorozatbó... több»

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Jó sorozat, nemcsak munkahelyként működnek együtt, hanem inkább egy nagy családként. Érdekes felderíteni való ügyekkel teli komédia.

indingo   2017. 04. 10.

Remek sorozat, bár Bones annak ellenére hogy több diplomás néha nagyon pokróc. Az RTL folyamatos ismétléseitől már rosszul vagyok, Ha nincs lefordított új rész, akkor adjanak valami más sorozatot/filmet.

Deku   2017. 08. 21.

Ebben a sorozatban nagyon tetszik, hogy minden egyes szereplő kötődik a másikhoz és családias a hangulat ettől. Az ügyek nagyon frappánsak és Bones karaktere ritka szórakoztató.

babsy88   2016. 08. 06.

Mindenféle stílus keveredik ebben a komédiában. Jól beépített szerelmi szál, érdekes téma, jó alakítások.

Szilonka   2016. 04. 10.

Izgalmas sorozat, nagyon jók az egyes része, bár az már kicsit idegesített amikor mindig más gyakornok dolgozott náluk, kicsit már fárasztó volt. Bones néha esetlen, meg tökre nem életre képes amúgy.

T. J. Thyne
Michaela Conlin
John Francis Daley
Tamara Taylor
Emily Deschanel

Emily Deschanel terhessége miatt a sorozat 7.évadát csak 13 részesre csinálták,a megszokott 22 helyett.

(Az amatőr)

Az egyik epizódban vendégszereplőként megjelenik a Family Guyból ismert Stewie Griffin.

(GedyPapa)

A sorozat Washingtonban játszódik azonban a forgatás Los Angelesben zajlott.

(GedyPapa)

A sorozat legfiatalabb kutatóját, Dr. Zack Addyt játszó Eric Millegan valójában idősebb, mint a szintén kutatókat alakító színésztársai.

Emily Deschanel állapotos volt a hetedik évad forgatása alatt. A forgatási munkálatokat követően két nappal hozta világra fiát, Henryt.

A pilotban Temerance azt mondja, hogy a legközelebbi bűnügyi antropológus Montrealban él, ott, ahol a sorozat alapjául szolgáló regények játszódnak.

Dr. Csont a Jeffersonian Institute munkatársa. Valójában nincs ilyen intézmény Washingtonban.

Carla Gallo és Joel David Moore korábban együtt játszottak a Doktor House egyik epizódjában is, azonban karaktereiknek nem volt közös jelenetük.