Castle

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Egy vegyes sorozat, nemcsak nyomozásról szól, hanem az érzelmek is rendesen benne vannak. Szerintem egyszer nézhető.

indingo   2017. 04. 10.

Van benne minden. Szerelem, izgalom, humor, nyomozás, meg egy kis család. Szeretem ezt a sorozatot, de nem esem kétségbe ha kimarad egy-két rész. A mindig összejövő főszereplők nekem már picit kezd sok lenni.

beero88   2016. 01. 16.

Bármikor szívesen újra tudnám nézni az első részektől kezdve annyira szerethető sorozat. Minden egyes karakter olyan aki mellett nem lehet elmenni. Castle pedig egyenesen oltári.

Dodi   2015. 01. 30.

Szerintem egy tipikus krimis sorozat, nem sok különlegességet látok benne! Legfeljebb átlagos.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Azt hittem, hogy az lesz az egészben a poén, hogy nem is történtek meg az események, gyilkosságok csak Castle vetette őket papírra! Izgalmas sorozat, igényes a kivitelezése.

Nathan Fillion

Kevin Ryan nyomozó (Seamus Dever) minden legalább egyszer feltűnik Castle egyik könyvével a kezében.

A Ryan feleségét játszó színésznő, Juliana Dever az életben is egy párt alkot Seamus Deverrel.

Nathan Fillion 125 színésznővel tartott olvasópróbát, mire megtalálták a tökéletes választást Beckett szerepére Stana Katic személyében.