indingo

6. évad (2013) - 23 epizód
7. évad (2014) - 23 epizód
8. évad (2015) - 22 epizód

Nathan Fillion

Rick Castle, az egyik legsikeresebb krimiíró alkotói válságba kerül, ekkor azonban a rendőrség a segítségét kéri. Sikerül elérnie, hogy rendőrségi tanácsadóként Kate Beckett mellett dolgozhasson, azonban a nő egyáltalán nem rajong az ötletért. A folyton civódó párós azonban sikeresen veszi… Több

Premier (HU): 2010.07.20. | HBO Max (2021.07.26.) | Disney+ (2022.06.14.)

2021.08.11 uniterra Nézhetetlen

Csak egy részt láttam. Tragédia! A forgatókönyv olyan, mint egy szita. A semmiből történik valami. A belső epizódrészeket semmi sem köti össze. Nem baj, mondja az író vagy rendező, na bumm. Hát ez így sz*r.

2017.04.10 indingo

Van benne minden. Szerelem, izgalom, humor, nyomozás, meg egy kis család. Szeretem ezt a sorozatot, de nem esem kétségbe ha kimarad egy-két rész. A mindig összejövő főszereplők nekem már picit kezd sok lenni.

2019.08.18 Ms. Akárki

Főleg Stana Katic miatt kezdtem bele a soriba, de nem bántam meg. Izgalmas és komikus volt sokszor végignézni ahogy a két fő karakter, a nyomozónő és az író évődik egymással, pedig nyilvánvaló, hogy tetszenek egymásnak. Izgalmas pörgős sorozat remek háttértörténetekkel. A zenéit kifejezetten imádtam.

2019.12.28 harnas1207

A tv sorozatok világának egy újabb tucat példája. Castle sem nem izgalmas, se nem érdekes. Arra jó, hogy elalváshoz bekapcsold.

2018.12.03 mamiéstöti2

Egy vegyes sorozat, nemcsak nyomozásról szól, hanem az érzelmek is rendesen benne vannak. Szerintem egyszer nézhető.

Eredeti nyelven a rendőrkapitányt, aki nő, mindig "Sir"-nek szólítják, ami magyarul uramnak felel meg .Szerző: AngelCass

A sorozatban a főszereplők kizárólag a vezetéknevükön szólítják egymást. Castle akkor kezdte el a Kate nevet használni, mikor már összemelegedtek, viszont Backet szinte sose szólította Richardnak Castle-t. Szerző: AngelCass

Becket megemlíti, hogy gondolkodott a jogi pályán. Ez utalás Stana Katic korábbi szerepére, a Sister Cities-re, ahol ügyvédet játszott.Szerző: AngelCass

A sorozatban Beckett egyke; az őt megformáló színésznőnek, Stana Katic-nak nehéz lehetett ezt eljátszani, mert a valóságban 5 kisebb testvére van .Szerző: AngelCass

A sorozat első részét Nathan Fillion (Castle) 38. születésnapja előtt sugározták, míg az utolsó rész után Stana Katic (Beckett) ünnepelhette 38. életévét.Szerző: AngelCass