Castle (2009-2016)

Castle

Nathan Fillion

uniterra Nézhetetlen  2021. 08. 11.

Csak egy részt láttam. Tragédia! A forgatókönyv olyan, mint egy szita. A semmiből történik valami. A belső epizódrészeket semmi sem köti össze. Nem baj, mondja az író vagy rendező, na bumm. Hát ez így sz*r.

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Egy vegyes sorozat, nemcsak nyomozásról szól, hanem az érzelmek is rendesen benne vannak. Szerintem egyszer nézhető.

indingo   2017. 04. 10.

Van benne minden. Szerelem, izgalom, humor, nyomozás, meg egy kis család. Szeretem ezt a sorozatot, de nem esem kétségbe ha kimarad egy-két rész. A mindig összejövő főszereplők nekem már picit kezd sok lenni.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Kicsit csalódtam benne. Az évadok nehezen fedik egymást és a részek rosszul fedik egymást. Kicsit elcsépelt részek és rossz történetvezetés mellet csak közepesre értékelem.

AngelCass   2020. 01. 08.

Egy szórakoztató délutáni program azoknak akiknek már túl durva a Dr. Csont és nyomozásra vágynak de nem CSI stílusban hanem egy kis romantikával és humorral megfűszerezve . Nekem kissé életszerűtlen az alap történet,hogy komoly gyilkossági nyomozó m... több»

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Főleg Stana Katic miatt kezdtem bele a soriba, de nem bántam meg. Izgalmas és komikus volt sokszor végignézni ahogy a két fő karakter, a nyomozónő és az író évődik egymással, pedig nyilvánvaló, hogy tetszenek egymásnak. Izgalmas pörgős sorozat remek háttértörténetekkel. A zenéit kifejezetten imádtam.

harnas1207   2019. 12. 28.

A tv sorozatok világának egy újabb tucat példája. Castle sem nem izgalmas, se nem érdekes. Arra jó, hogy elalváshoz bekapcsold.

Eredeti nyelven a rendőrkapitányt, aki nő, mindig "Sir"-nek szólítják, ami magyarul uramnak felel meg .

(AngelCass)

A sorozatban a főszereplők kizárólag a vezetéknevükön szólítják egymást. Castle akkor kezdte el a Kate nevet használni, mikor már összemelegedtek, viszont Backet szinte sose szólította Richardnak Castle-t.

(AngelCass)

Becket megemlíti, hogy gondolkodott a jogi pályán. Ez utalás Stana Katic korábbi szerepére, a Sister Cities-re, ahol ügyvédet játszott.

(AngelCass)

A sorozatban Beckett egyke; az őt megformáló színésznőnek, Stana Katic-nak nehéz lehetett ezt eljátszani, mert a valóságban 5 kisebb testvére van .

(AngelCass)

A sorozat első részét Nathan Fillion (Castle) 38. születésnapja előtt sugározták, míg az utolsó rész után Stana Katic (Beckett) ünnepelhette 38. életévét.