Castle

Castle

2021.08.11 uniterra Nézhetetlen

Csak egy részt láttam. Tragédia! A forgatókönyv olyan, mint egy szita. A semmiből történik valami. A belső epizódrészeket semmi sem köti össze. Nem baj, mondja az író vagy rendező, na bumm. Hát ez így sz*r.

2017.04.10 indingo

Van benne minden. Szerelem, izgalom, humor, nyomozás, meg egy kis család. Szeretem ezt a sorozatot, de nem esem kétségbe ha kimarad egy-két rész. A mindig összejövő főszereplők nekem már picit kezd sok lenni.

2019.08.18 Ms. Akárki

Főleg Stana Katic miatt kezdtem bele a soriba, de nem bántam meg. Izgalmas és komikus volt sokszor végignézni ahogy a két fő karakter, a nyomozónő és az író évődik egymással, pedig nyilvánvaló, hogy tetszenek egymásnak. Izgalmas pörgős sorozat remek háttértörténetekkel. A zenéit kifejezetten imádtam.

2019.12.28 harnas1207

A tv sorozatok világának egy újabb tucat példája. Castle sem nem izgalmas, se nem érdekes. Arra jó, hogy elalváshoz bekapcsold.

2018.12.03 mamiéstöti2

Egy vegyes sorozat, nemcsak nyomozásról szól, hanem az érzelmek is rendesen benne vannak. Szerintem egyszer nézhető.

2017.12.13 Yosihiro

Kicsit csalódtam benne. Az évadok nehezen fedik egymást és a részek rosszul fedik egymást. Kicsit elcsépelt részek és rossz történetvezetés mellet csak közepesre értékelem.

2020.01.08 AngelCass

Egy szórakoztató délutáni program azoknak akiknek már túl durva a Dr. Csont és nyomozásra vágynak de nem CSI stílusban hanem egy kis romantikával és humorral megfűszerezve . Nekem kissé életszerűtlen az alap történet,hogy komoly gyilkossági nyomozó m... Több

2017.11.01 Bazzzsi

Tök hülyeségnem tartom, hogy egy krimi írót foglalkoztat a rendőrség. Persze. Amúgy voltak egészen jó és érdekes részek is amiket nagyon bírtam.

2018.04.14 TomÁcs

Azt hittem, hogy az lesz az egészben a poén, hogy nem is történtek meg az események, gyilkosságok csak Castle vetette őket papírra! Izgalmas sorozat, igényes a kivitelezése.

2018.11.11 VvV

Castle kedvelhető karakter, bár eléggé bénácska és esetlen, de mindig neki vannak jó ötletei az adott üggyel kapcsolatban. Közepes sorozat.

2016.03.27 Alexa

Igazi limonade sorozat, kikapcsol es izgalmas is. Kelloen vegyul a lazasag es krimi benne. Ajanlom mindenkinek.

2016.01.16 beero88

Bármikor szívesen újra tudnám nézni az első részektől kezdve annyira szerethető sorozat. Minden egyes karakter olyan aki mellett nem lehet elmenni. Castle pedig egyenesen oltári.

2016.11.19 Szivárvány1

Nagyon jó sorozat. Izgalmas, bár az alapsémája a részeknek folyton ismétlődik de a zseniális színészi alakítások még ezt is elfeledtetik a nézővel. Castle karaktere az egyik legjobb tv-s karakter. Nagyon erős és főleg ő viszi el a sorozatot a hátán. Kate és Castle szerelmi szála pedig érzelmeket visz a nyomozós sorozatba:)

2015.01.30 Dodi

Szerintem egy tipikus krimis sorozat, nem sok különlegességet látok benne! Legfeljebb átlagos.