Castle

Castle

2017.12.09 Greeta

Az évadok előre haladtával kezd egy kicsit kipukkadni a lufi. A történet semerre sem halad. Vannak benne izgalmas részek, de sajnos már egyre kevesebb ilyen van.

2016.06.21 Timcsi

Eléggé izgalmas sorozattá nőtte ki magát, nagyon érdekese az egyes részek és jók a karakterek.

2016.12.28 Gigi

Nem az egyes esetek és a nyomozás az, ami megfog, hanem a karakterek. Azok viszont nagyon!

2017.04.19 bgnz367

Az utolsó percig nem tudtam megunni Castle humorát. Az egész sorozatot feldobta és megfűszerezte, az ő jelenléte. Egy egyszerű nyomozós sorozatból valami fantasztikusat kreáltak.

2020.10.13 belavagyok

Remek páros volt a határozott és karakán nyomozónő és a kissé esetlen író párosa. Szerettem az alaptörténetét, izgalmasak voltak a részek.

2016.09.17 HannaK

Jól összerakott és kellően humoros sorozat, nekem bejön.

2016.04.26 HanGa

Nézem a sorozatot, mondjuk nincs benne a TOP5-be nálam. Vannak jobb és kevésbé jó részek. Sokszor izgalmas és meglepő egy-egy rész, de utána pár unalmasabb, közhelyesebb rész jön.

2016.12.21 trixxy

Igazán jó sorozat, szerethető szereplőkkel, sok poénnal de azért elegendő akcióval. Remek szórakozást nyújt minden egyes rész, ahogy megyelőre a sorozat a részek nem laposodnak el.

2016.08.31 Bob

@Kardos Ez a lényege az egész sorozatnak. Szerintem már az első részből lehetett tudni, hogy később erre számíthat a néző. Nálam simán 5 csillag!

2018.02.18 authorgirlll

Az egyik kedvenc krimim. Az első négy évadba nem igazán tudok belekötni de a hetedik- nyolcadikban már voltak kivetni valók. Bírom a karaktereket és azt hogy a nézőpontjaik mellett a végéig kiállnak. A sorozat vége kicsit hirtelen volt számomra.

2016.04.27 Bogi

Régebben, az első, második évadban még eredeti volt, izgalmas. Kikapcsolta az embert, ha akarta ha nem. A főhősnő személye pedig gyönyörű, erős, makacsul kitartó, erőteljes karakter. Pont a kedvencem. Stana Katic tökéletes a szerepre. Én vele azonosu... Több

2016.09.18 adamkatka

Ahogy néztem a részeket, egyre inkább megfogott a sorozat, szerethető, egyedi karakterei közül mindenki tud választani kedvencet, aki miatt érdemes nézni. Nem egy átlagos sorozat.

2015.06.24 padfoot8925

Maguk az ügyek talán átlagosak ámbár sokszor akad, hogy megfűszerezik valami extrával. Szeretem mert a karakterek könnyen kedvelhetőek. A sorozat pedig nagyon jól működik így.

2017.01.24 valery

Az elmúlt évek sorozatai közül kiemelkedik, kedvenceim közé tudom sorolni, mert jók a karakterek és szerethetőek. Minden részben van egy jó történés ami köré a sok izgalom és kaland épül...