Csont nélkül

Csont nélkül

The Finder

Waltert azért keresik fel a világ számos pontjáról, mert szinte bármit képes megtalálni. Különös képességének hátterében egy agykárosodás áll, melyért egy katonai bevetés során elszenvedett bombatámadás a felelős. Leo, Willa és Isabel – hűséges társai – még a rendőrség elől is kiválóan… Több

Premier (HU): 2013.01.07. | Disney+ (2022.06.14.)

1. évad (2012) - 13 epizód

2021.04.15 Robinson76

Többre, jobbra számítottam

Egy átlagos szériát láttam, ami nem vonultatott fel semmi olyat, ami miatt emlékezetes maradna. Sem az ügyek nem nyűgöztek le, sem a színészek nem alkottak maradandót. Inkább egy könnyed, laza, kicsit sem túlcifrázott, és önmagát helyenként nem igazán komolyan vevő, szórakoztató, de a középszerűségből a korábban leírtak miatt kitörni nem tudó sorozatot kaptam a készítőktől. A pontozása alapján bizony többet vártam ettől.

2016.01.17 beero88

Érdekes mert én valahogy mindig beleválasztok a sorozatokba amiket hamar elkaszálnak. Ez se húzta sokáig pedig nekem nagyon tetszett, laza sorozat volt amit öröm volt nézni.

2015.06.20 neeta92

Tetszett a sorozat. Egyszerű volt és megkapó nem a megszokott már-már tömegcikkek sorozata. A főszereplő karaktere nagyon szerethető. Az ügyek pedig lehet, hogy nem voltak egy Sherlock-nak való de tetszettek.

2015.06.05 zoll-e89

Nagyon bejött a sorozat, deviáns főszereplőnk magával ragad egy teljes évadon át. Sajnos hamar lelőtték a sorozatot pedig lett volna benne potenciál csak adni kellett volna valami konkrét storyline-t neki.