Kedves

Győri Péter
Lukács Sándor
Győri Péter
Hollósi Frigyes

Van valahol Magyarországon egy tiszta, csendes, napsütéses kisváros a határ mentén. Mi kell még a boldogsághoz? Nos, kell Hunyadi, a kiképzőőrmester, egy kiképzetlen szakasz a határőrség akciószázadából, egy farkasétvágyú rendőrőrnagy az étteremből, egy akaratos, de mégis szeretnivaló kamaszlány, s még sok-sok kedves figura a kisvárosból és minden epizódban kaland és izgalom.

Ország: Magyarország
Premier (HU): 1993.06.30.

2022.11.22 JRD

Csak azért 5*, mert magyar

Imádtam, imádom és imádni fogom ezt a sorozatot, hiszen amolyan pofátlan humorral vezeti végig a kopaszok katonai életét a centi vágásáig. Van itt minden: üzérkedés, katonai kincstári tárgyak ellopása, kiképző átverése, simliskedés, meztelenség, és minden, ami komikus helyzeteket okozhat. Usztics Mátyással pedig egyenesen egybe forrt a kiképzőtiszt karaktere. Aki még nem látta és meg szeretné nézni, szerintem remekül fog szórakozni. Ne foglalkozz azzal, hogy mikor készült a sorozat, csak nézd meg és szórakozz jól! Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2018.12.27 harnas1207

Gyerekként élvezhető volt az egyszerű magyar krimi minden bájával és bajával együtt. Sok sok helyszínt felismertem és ez még dobott is a hangulatán.

2015.03.22 Kedves

Remek sorozat volt, izgalmas, érdekes és magyar! Emlékszem, nagyon sokáig együtt néztük a családdal, közös program volt, és teljesen lekötött minket.

2022.11.20 m.kaladze

Imádtam, főleg az elején, az első 40 valahány rész még a határőrökkel: Dió, Kalap, Tolvaj, Idomár, Bűvész, Pilóta, Gróf. A leszerelésük után hiányoztak. Később is jó volt a sorozat, de az első részek a határőrség munkáját mutatták be, később amolyan ... Több

2016.04.04 Gergely Varju

Végy egy jó koncepciót, jó karaktereket, jó csapatot. Tömd meg úgy, hogy minden percből adj el másfelet reklámidőként szponzoroknak és mégis érd el, hogy az emberek imádják ezt a fajta reklámot. Ez volt a Kisváros receptje. A baj csak az, hogy a s... Több

A sorozat képzeletbeli színhelyen Végváron játszódik, amely egy létező erdélyi település.Szerző: indingo

Szigetváron néhány vendéglátó ipari egység neve is Kisváros.Szerző: indingo

Hollósi Frigyest a sorozatban nyújtott alakításáért tiszteletbeli rendőrré avatták.Szerző: indingo

Szurdi András regényt írt a sorozatból 1994-ben. Szerző: indingo

A 192. résztől Sopronban fogatnak, mert Járai járőrt oda helyezik át. Szerző: indingo