A nagy svindli

Hilarie Burton
Marsha Thomason
Hilarie Burton
Willie Garson

Peter Burke, a "fehérgalléros" bűnözőkre szakosodott FBI-ügynök, és az általa elkapott műkincstolvaj, Neal Caffrey alkut kötnek. Szabadlábra helyezik, ha tapasztalatával és szakértelmével segíti az igazságszolgáltatást. A nagy nőcsábász, Caffrey teljesen szabad kezet kap, ami alaposan… Több

Premier (HU): 2012.10.02. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.05.01 Solsy

Az első évad közepétől kezd igazán beindulni, amikor már annyira izgalmas, hogy folyamatosan nézni akarod. Azoknak ajánlom, akik nem szeretik annyira az erőszakos, gyilkosságokról szóló sorozatokat és inkább az intellektuálisabb bűnügyi történeteket részesítik előnyben, humorral fűszerezve.

2017.08.22 Deku

Matt Bomer piszok jó színész, itt ismertem meg őt ebben a sorozatban és nem okozott csalódást. Minden percét élveztem mert feltudta dobni a hangulatot a beszólásaival.

2016.11.20 Szivárvány1

Eredetileg Matt Bomer miatt kedtem el még nézni 2009-ben és azóta sem bántam meg, hogy belecsöppentem a világába. Nagyon izgalmas és a végletekig szórakoztatja nézőit. Kicsit a Castle című sorozatra emlékeztet ami szintén zseniális a maga stílusában. A mai napig az egyik kedvenc sorozatom A nagy svindli. Ajánlom bátran.

2017.01.15 Gigi

Aranyos, kedves, szórakoztató krimi light. Nem kell tőle túl sokat várni, de egy vasárnap esti kikapcsolódásnak jó választás.

2016.10.01 Evcsi95

Már a főszereplő sármja miatt is érdemes lenne nézni a sorozatot. De emellett jó kis cselekményszálat kapunk, rengeteg akcióval.

Tiffani Thiessen a második évad forgatásának elején még állapotos volt. Mivel már nem szállhatott repülőre, hogy New Yorkba utazzon, jeleneteit Los Angelesben vették fel.Szerző: hp

Bár Matt Bomer egy igazi szívtiprót alakít, a színész bevallottan homoszexuális. Párjával három gyermeket fogadtak örökbe.Szerző: hp

Az FBI-nak a valós életben is van olyan részlege, mely csalással, lopással és sikkasztással kapcsolatos bűntények felderítésével foglalkozik.Szerző: hp

A sorozatot New Yorkban forgatták. A város a történet szempontjából is fontos szerepet tölt be.Szerző: hp

Az alkotók számos alkalommal utalnak Charles Dickensre. Az "Upper West Side story" című részben a diákok a "Két város történetéről" tanulnak. Mozzie Evannek Magwitch professzorként mutatkozik be, de gyakran használja a Havisham álnevet is. Mindkét karakter a regényíró Szép remények című könyvében szerepel. Szerző: hp