Evcsi95   2016. 10. 01.

Már a főszereplő sármja miatt is érdemes lenne nézni a sorozatot. De emellett jó kis cselekményszálat kapunk, rengeteg akcióval.

kaibence   2015. 03. 18.

Imádom, Matt Bomer hatalmas arc benne. Izgalmas, vicces érdekes, kicsit hasonlít a Mentalistára, de ez cseppet sem baj.

Belle   2015. 02. 23.

Nagyon jó sorozat, vicces, izgalmas, bár nem az a tövig rágom a körmöm igalom, de arra elég, hogy meg akarjam mindig nézni a következő részt is. Viszont a végét szerintem összecsapták és úgy voltam vele, hogy a vége elszúrta az egész köztes élményt.

Ranger27   2015. 05. 02.

Könnyed kis sorozat, mindig szívesen nézem eddig még egy része sem volt unalmas a számomra.

pagiii   2015. 02. 18.

Tényleg klassz sorozat,vicces és egyáltalán nem unalmas. A kitalált alap sztori elég korrekt, a színészek és karakterek szimpatikusak, szerethetőek. Összességében jó kis sorozat.

Hilarie Burton
Marsha Thomason
Hilarie Burton
Willie Garson

Tiffani Thiessen a második évad forgatásának elején még állapotos volt. Mivel már nem szállhatott repülőre, hogy New Yorkba utazzon, jeleneteit Los Angelesben vették fel.

Bár Matt Bomer egy igazi szívtiprót alakít, a színész bevallottan homoszexuális. Párjával három gyermeket fogadtak örökbe.

Az FBI-nak a valós életben is van olyan részlege, mely csalással, lopással és sikkasztással kapcsolatos bűntények felderítésével foglalkozik.