Deku   2017. 08. 22.

Matt Bomer piszok jó színész, itt ismertem meg őt ebben a sorozatban és nem okozott csalódást. Minden percét élveztem mert feltudta dobni a hangulatot a beszólásaival.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Eredetileg Matt Bomer miatt kedtem el még nézni 2009-ben és azóta sem bántam meg, hogy belecsöppentem a világába. Nagyon izgalmas és a végletekig szórakoztatja nézőit. Kicsit a Castle című sorozatra emlékeztet ami szintén zseniális a maga stílusában. A mai napig az egyik kedvenc sorozatom A nagy svindli. Ajánlom bátran.

Gigi   2017. 01. 15.

Aranyos, kedves, szórakoztató krimi light. Nem kell tőle túl sokat várni, de egy vasárnap esti kikapcsolódásnak jó választás.

Evcsi95   2016. 10. 01.

Már a főszereplő sármja miatt is érdemes lenne nézni a sorozatot. De emellett jó kis cselekményszálat kapunk, rengeteg akcióval.

adamkatka   2016. 09. 18.

Minden részben volt valami, ami megfogott vagy éppen elgondolkodtatott. Jó kis sorozat, mindig szívesen nézem. Amire számít a néző, azt megkapja, színvonalas, szerethető sorozat.

Hilarie Burton
Marsha Thomason
Hilarie Burton
Willie Garson

Tiffani Thiessen a második évad forgatásának elején még állapotos volt. Mivel már nem szállhatott repülőre, hogy New Yorkba utazzon, jeleneteit Los Angelesben vették fel.

Bár Matt Bomer egy igazi szívtiprót alakít, a színész bevallottan homoszexuális. Párjával három gyermeket fogadtak örökbe.

Az FBI-nak a valós életben is van olyan részlege, mely csalással, lopással és sikkasztással kapcsolatos bűntények felderítésével foglalkozik.