A nagy svindli

White Collar

2020.05.01 Solsy

Az első évad közepétől kezd igazán beindulni, amikor már annyira izgalmas, hogy folyamatosan nézni akarod. Azoknak ajánlom, akik nem szeretik annyira az erőszakos, gyilkosságokról szóló sorozatokat és inkább az intellektuálisabb bűnügyi történeteket részesítik előnyben, humorral fűszerezve.

2017.08.22 Deku

Matt Bomer piszok jó színész, itt ismertem meg őt ebben a sorozatban és nem okozott csalódást. Minden percét élveztem mert feltudta dobni a hangulatot a beszólásaival.

2016.11.20 Szivárvány1

Eredetileg Matt Bomer miatt kedtem el még nézni 2009-ben és azóta sem bántam meg, hogy belecsöppentem a világába. Nagyon izgalmas és a végletekig szórakoztatja nézőit. Kicsit a Castle című sorozatra emlékeztet ami szintén zseniális a maga stílusában. A mai napig az egyik kedvenc sorozatom A nagy svindli. Ajánlom bátran.

2017.01.15 Gigi

Aranyos, kedves, szórakoztató krimi light. Nem kell tőle túl sokat várni, de egy vasárnap esti kikapcsolódásnak jó választás.

2016.10.01 Evcsi95

Már a főszereplő sármja miatt is érdemes lenne nézni a sorozatot. De emellett jó kis cselekményszálat kapunk, rengeteg akcióval.

2016.09.18 adamkatka

Minden részben volt valami, ami megfogott vagy éppen elgondolkodtatott. Jó kis sorozat, mindig szívesen nézem. Amire számít a néző, azt megkapja, színvonalas, szerethető sorozat.

2016.07.21 K.bogi

Barátnőim már jó régóta próbálnak rávenni , hogy kezdjem el nézni ezt a sorozatot, mert ilyen jó még nem láttak az utóbbi években, és a múlt héten beadtam a derekam, és meg kell valljam, hogy teljesen igazuk volt. Izgalmas, akciódús és a pasi sármja elégeti a televíziót:D

2015.03.18 kaibence

Imádom, Matt Bomer hatalmas arc benne. Izgalmas, vicces érdekes, kicsit hasonlít a Mentalistára, de ez cseppet sem baj.

2015.02.23 Belle

Nagyon jó sorozat, vicces, izgalmas, bár nem az a tövig rágom a körmöm igalom, de arra elég, hogy meg akarjam mindig nézni a következő részt is. Viszont a végét szerintem összecsapták és úgy voltam vele, hogy a vége elszúrta az egész köztes élményt.

2015.02.18 pagiii

Tényleg klassz sorozat,vicces és egyáltalán nem unalmas. A kitalált alap sztori elég korrekt, a színészek és karakterek szimpatikusak, szerethetőek. Összességében jó kis sorozat.

2015.05.02 Ranger27

Könnyed kis sorozat, mindig szívesen nézem eddig még egy része sem volt unalmas a számomra.

2016.01.30 luba323

Nem könnyű erről a sorozatról sok rosszat mondani, csak az a baj, hogy sok jót sem. Nekem kicsit átlagosnak tűnik az egész, néhol nagyon magas pillanatokkal, néhol meg igen mélyekkel. Rendben, Matt Bomern remekül hozza a figurát, ha valaki csak miatt... Több

2015.01.13 necum

Nem dobtam el az agyam a sztoritól, de igazából ebben az esetben ez nem is zavar, mert a karakterek simán elviszik ezt a sorozatot. Ha az írók egy kicsit jobban megerőltetnék magukat, simán ott lehetne a White Collar a legjobbak között, Borneren nem múlik, az biztos.