Vélemények: A nagy svindli (2009)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Deku   2017. 08. 22.

Matt Bomer piszok jó színész, itt ismertem meg őt ebben a sorozatban és nem okozott csalódást. Minden percét élveztem mert feltudta dobni a hangulatot a beszólásaival.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Eredetileg Matt Bomer miatt kedtem el még nézni 2009-ben és azóta sem bántam meg, hogy belecsöppentem a világába. Nagyon izgalmas és a végletekig szórakoztatja nézőit. Kicsit a Castle című sorozatra emlékeztet ami szintén zseniális a maga stílusában. A mai napig az egyik kedvenc sorozatom A nagy svindli. Ajánlom bátran.

Gigi   2017. 01. 15.

Aranyos, kedves, szórakoztató krimi light. Nem kell tőle túl sokat várni, de egy vasárnap esti kikapcsolódásnak jó választás.

Evcsi95   2016. 10. 01.

Már a főszereplő sármja miatt is érdemes lenne nézni a sorozatot. De emellett jó kis cselekményszálat kapunk, rengeteg akcióval.

adamkatka   2016. 09. 18.

Minden részben volt valami, ami megfogott vagy éppen elgondolkodtatott. Jó kis sorozat, mindig szívesen nézem. Amire számít a néző, azt megkapja, színvonalas, szerethető sorozat.

K.bogi   2016. 07. 21.

Barátnőim már jó régóta próbálnak rávenni , hogy kezdjem el nézni ezt a sorozatot, mert ilyen jó még nem láttak az utóbbi években, és a múlt héten beadtam a derekam, és meg kell valljam, hogy teljesen igazuk volt. Izgalmas, akciódús és a pasi sármja elégeti a televíziót:D

kaibence   2015. 03. 18.

Imádom, Matt Bomer hatalmas arc benne. Izgalmas, vicces érdekes, kicsit hasonlít a Mentalistára, de ez cseppet sem baj.

Belle   2015. 02. 23.

Nagyon jó sorozat, vicces, izgalmas, bár nem az a tövig rágom a körmöm igalom, de arra elég, hogy meg akarjam mindig nézni a következő részt is. Viszont a végét szerintem összecsapták és úgy voltam vele, hogy a vége elszúrta az egész köztes élményt.

Ranger27   2015. 05. 02.

Könnyed kis sorozat, mindig szívesen nézem eddig még egy része sem volt unalmas a számomra.

pagiii   2015. 02. 18.

Tényleg klassz sorozat,vicces és egyáltalán nem unalmas. A kitalált alap sztori elég korrekt, a színészek és karakterek szimpatikusak, szerethetőek. Összességében jó kis sorozat.

luba323   2016. 01. 30.

Nem könnyű erről a sorozatról sok rosszat mondani, csak az a baj, hogy sok jót sem. Nekem kicsit átlagosnak tűnik az egész, néhol nagyon magas pillanatokkal, néhol meg igen mélyekkel. Rendben, Matt Bomern remekül hozza a figurát, ha valaki csak miatta nézi, azt meg tudom érteni. De nekem még mindig egy kicsit langyos, és nem látok túl sok fejlődést az egyes évadok között, csak valahogy ott ragadtam előtte. Ez is jelent valamit...

necum   2015. 01. 13.

Nem dobtam el az agyam a sztoritól, de igazából ebben az esetben ez nem is zavar, mert a karakterek simán elviszik ezt a sorozatot. Ha az írók egy kicsit jobban megerőltetnék magukat, simán ott lehetne a White Collar a legjobbak között, Borneren nem múlik, az biztos.