Castle

Castle

2015.05.29 Sissy

Imádom a krimi sorozatokat. Nagyon tetszenek az olyan sorozatok, amikben gyilkossági ügyeket oldanak meg, és ez a sorozat azok közül is az egyik legjobb. Izgalmas, szórakoztató, vicces.

2017.10.13 Bogii

Nekem nagyon tetszett. A cselekmény, a színészi játék és a sorozat humora... Valami elképesztő. Bármikor szívesen megnézem akármelyik részét, holott már vagy ezerszer láttam az egész sorozatot.

2015.03.02 HZ007

Kevés olyan sorozat van, amely végig fent tudja tartani a színvonalat, de a Castle kellemes meglepetés e téren. Nem csak a karakterek vannak jól kidolgozva, de az epizódok történetei is kiválóak. Ráadásul az úgymond főszál is erős, és mindig jól vesz... Több

2015.02.12 vevyy

Számomra ez a sorozat egy felüdülés. Szórakoztató, érdekes epizódokkal, igazi krimi. Tetszik, hogy nem a szokásos nyomozós történet, hanem belevittek egy kis csavart azzal, hogy egy író is van köztük.

2015.02.12 lombaresztii

Ebben a sorozatban a kedvencem az, hogy castle és Backett tökéletesen összepasszolnak, és élmény nézni a történetüket, ezen kívül pedig a gyilkosságok megoldásai is nagyon kreatívak, és szórakoztatók. :)

2016.05.07 Turro

Semmi különlegeset nem látok a Castle-ben, az ilyen krimikkel tele van a padlás. Azért ez nagyon más színvonal, mint a Trónok harca, a Kártyavár, a Homeland vagy a Walking Dead, és még sokáig sorolhatnám. Ezekhez képest egy teljesen átlagos, középszerű széria, láttam belőle pár epizódot, de nem okozott gondot abbahagyni.

2014.12.14 WaldyxMan

Castle és Beckett az egyik legjobb páros, akit egy sorozatban láttam. A kettejük közötti összhang még a kevésbé erős részeket is simán elviszik, és amellett, hogy jól alakítanak, kimondottam humorosak együtt. A Castle azonban inkább második élvonalbeli sorozat, annak viszont nagyon jó.

2018.07.04 googk

Én valószínűleg elég elfogult vagyok, de Nathan Fillion az egyik kedvencem, úgyhogy ezzel a sorozattal engem kilóra megvettek. Érdekes az alapötlet, jól építik fel az egyes részeket és a páros is remekül működik együtt. Én ezt várom egy sorozattól.

2018.11.02 Péter Viczán

Nagy kedvenc volt, szerintem örök klasszikus.

2017.01.28 petej

Nagyon szerethető karakterek, igen érzékeny, visszífogott ábrázolása a kapcsolatoknak.

2017.06.14 Bonaparte

A színész-karakter párosítás a valaha egyik legjobb amit láttam. Pozitívumokat nem tudnék sorolni mert nincs annyi hely itt. Negatívnak csak annyi, hogy az utolsó évad nagyon összecsapott. (Ez mondjuk érthető hiszen Stana Katic nem vállalt már több r... Több

2015.09.30 janipapo

A kedvenc sorozatom,mert nem az átlagos,hogy egy író segíti a rendőrség munkáját.A két főszereplő/Caskett/ remekül játszik.