Közösség

Vélemény:

 

85 Castle

(2009)

Castle

 
AngelCass   2020.01.08 17:48
0

Egy szórakoztató délutáni program azoknak akiknek már túl durva a Dr. Csont és nyomozásra vágynak de nem CSI stílusban hanem egy kis romantikával és humorral megfűszerezve . Nekem kissé életszerűtlen az alap történet,hogy komoly gyilkossági nyomozó mellé egy terepgyakorlat nélküli krimi írót engednek, pedig én a Psych-dilis detektíveken nőttem fel. Bár most nézve a politikai helyzeteket,hogy az kerül vezetőségbe akinek távolról sincs köze az adott dologhoz, lehet egyre több ilyen eset fog születni a való világban is .Na de vissza a sorozathoz a kezdetleges idegenkedés átugorva egy igen csak dinamikus párost kapunk , Castle személyisége lehet kotnyeles de épp annyira bájos és ami tetszik benne hogy észrevehető a karakterfejlődés is.Társa a nyomozó Becket a profizmus oldalát képviseli. A szerelmi szál nem annyira vált be, de ha a kulisszák mögé nézünk akkor láthatjuk hogy a főszereplők között nem volt meg a kémia . Ami viszont tetszett az Castle családi szála a bohókás anyja az apa-lánya részek. Összességében egy kellemes humoros lightos sorozatot kapunk, ahol nem kell szigorúan minden részt követni,hogy le ne maradjunk a főszálról.