Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Stranger Things (2016)

Stranger Things

indingo   2017. 04. 10.

Remekül felépített sorozat volt. A kor és a stílus jól el lett találva. A történet végig pörgős volt. A szereplők végre nem tipikus szép gyerekek voltak. A duci csajról azért jól elfeledkeztek az alkotók

dulkap   2016. 08. 26.

Nem állítom, hogy az utóbbi évek legjobb sorozata, de az is igaz, hogy nem tartozom a sorozatfüggők közé. A forgatókönyv kicsit gyengécske és erőltetett, de azért élvezetes kis történet, remek karakterekkel. (Nálam Dustin vitte a prímet.) Viszont hangulata zseniális, ahogy megidézi a 80-as évek filmjeinek hangulatát, folyamatos utalásokkal a korszakra, plusz egy kis 21. századi látványvilággal, ami a Tótágast illeti. Ugyan nem tökéletes, de élvezetes és gyakran izgalmas kis sorozat.

Orosz István   2017. 07. 18.

Én merem állítani, hogy 2016 legjobb sorozata. Nekem alapból tetszik a sztori, na meg a látvány tehát a ruházat a bútorzat a kocsik, annyira élethűen tükrözik vissza, a nyolcvanas éveket, hogy én nem is láttam még ilyet egy filmben sem. És ez a 8 rész szerintem nagyon ütött.

Deku   2017. 08. 17.

Egész szuper sorozat lett, kissé lassan indult be de nem sokáig kellett várni az izgalmas és pörgős történetre. Nagyon szuperek voltak a karakterek is én imádtam.

Szilonka   2017. 05. 20.

Millie Bobby Brown berobban Holywoodba. A sorozatot imádtam, remekül ki volt dolgozva és a karakterek is kedvelhetőek voltak, holott a gyerekszereplők sokszor idegesítőek.

Charlie Heaton
Charlie Heaton
Rob Morgan
John Reynolds
David Harbour

Nem kell vetélkednie az elismerésért az olyan presztízs-sorozatokkal, mint például a The Leftovers vagy éppen a The Americans és inkább egy másik, szórakoztatóbb irányba terelte a történetet. Még ha nincs is a közvetlen élmezőnyben a sorozat, azért mindenképpen hiányzott már egy olyan darab, ami betölti a televízióban ezt az űrt is és erre ez az évad minden igényt kielégítő volt.
7.5/10 több»

A Stranger Things ötlete a Duffer testvérpár fejéből pattant elő, melyben nem titkoltan a reneszánszát élő retro-hullámot próbálták meglovagolni – a lehető legnagyobb sikerrel: az utóbbi évek (egyik) legjobb sorozata lett az eredmény. több»

Azt gondolom, kijelenthetjük, hogy ezen évad legalább olyan hibátlanra sikerült, mint a kezdetek, engem személy szerint abszolút lenyűgöz, ha egy napjainkban készült film vagy sorozat hitelesen mutat be egy adott évtizedet, korszakot: ebben pedig a Stranger Things igencsak jeleskedik. 9/10 több»

A Duffer fivérek elárulták egy interjúban, hogy az alkotást olyan animék is ihlették mint az Elfen Lied ( "Eleven" karaktere sokban hasonlít az animében látott lányok eredettörténetére ) vagy az Akira. Elmondásuk szerint, ezek úgy hatottak sázmukra, mint egy rendkívül erőszakos verziója, az "E.T."-nek.

(JokerOmen )

Kiderült, hogy a harmadik évadban egy párt fog alkotni Mike (Finn Wolfhard) és Eleven (Millie Bobby Brown), valamint Lucas (Caleb McLaughlin) és Mad Max (Sadie Sink), legalábbis az elején.

(XETH )

A sorozat producere azt is elárulta, hogy Steve Harrington (Joe Keery) komolyabb szerephez jut majd a harmadik évadban, mint a fiatalok védelmezője.

(XETH )