Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Stranger Things

(Stranger Things)

dulkap  2016. 08. 26.

Nem állítom, hogy az utóbbi évek legjobb sorozata, de az is igaz, hogy nem tartozom a sorozatfüggők közé. A forgatókönyv kicsit gyengécske és erőltetett, de azért élvezetes kis történet, remek karakterekkel. (Nálam Dustin vitte a prímet.) Viszont hangulata zseniális, ahogy megidézi a 80-as évek filmjeinek hangulatát, folyamatos utalásokkal a korszakra, plusz egy kis 21. századi látványvilággal, ami a Tótágast illeti. Ugyan nem tökéletes, de élvezetes és gyakran izgalmas kis sorozat.

Fiatalság kirobbanó ereje  2016. 11. 16.

Ez,a sorozat lélegezt elálítóan rosz!,nem ajánlom senkinek,mostmomolyan,miért kell ennek a folytatását követelnie,ez egy misztikus ,,nyolcvanas" években játszódó,hülyeség.....nem látom semmi értelmét.

indingo  2017. 04. 10.

Remekül felépített sorozat volt. A kor és a stílus jól el lett találva. A történet végig pörgős volt. A szereplők végre nem tipikus szép gyerekek voltak. A duci csajról azért jól elfeledkeztek az alkotók

Orosz István  2017. 07. 18.

Én merem állítani, hogy 2016 legjobb sorozata. Nekem alapból tetszik a sztori, na meg a látvány tehát a ruházat a bútorzat a kocsik, annyira élethűen tükrözik vissza, a nyolcvanas éveket, hogy én nem is láttam még ilyet egy filmben sem. És ez a 8 rész szerintem nagyon ütött.

Deku  2017. 08. 17.

Egész szuper sorozat lett, kissé lassan indult be de nem sokáig kellett várni az izgalmas és pörgős történetre. Nagyon szuperek voltak a karakterek is én imádtam.

Charlie Heaton
Charlie Heaton
Rob Morgan
John Reynolds
Smoking Barrels: Stranger Things
Nem kell vetélkednie az elismerésért az olyan presztízs-sorozatokkal, mint például a The Leftovers vagy éppen a The Americans és inkább egy másik, szórakoztatóbb irányba terelte a történetet. Még ha nincs is a közvetlen élmezőnyben a sorozat, azért mindenképpen hiányzott már egy olyan darab, ami betölti a televízióban ezt az űrt is és erre ez az évad minden igényt kielégítő volt.
7.5/10
Rockbook.hu - ÓRÁSI HANGSÚLYT KAPOTT A ZENE A STRANGER THINGS SOROZATBAN
A Stranger Things ötlete a Duffer testvérpár fejéből pattant elő, melyben nem titkoltan a reneszánszát élő retro-hullámot próbálták meglovagolni – a lehető legnagyobb sikerrel: az utóbbi évek (egyik) legjobb sorozata lett az eredmény.

Winona Ryder 1971-ben született; a sorozat eseményei 1983-ban játszódnak, amikor a színésznő 12 éves volt. Érdekes, hogy sorozatbeli gyermeke is 12 évesen tűnt el...

(erare)

Winona Ryder és Matthew Modine korábban dolgozott már együtt a kamera előtt, mégpedig Roy Orbison "A Love is So Beautuful" című dalához készült videoklip kapcsán.

(erare)

Holly Wheeler karakterét két kislány alakította, mégpedig a Price ikrek: Anniston és Tinsley.