Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Stranger Things (2016)

Stranger Things

Zsófi379422   2020. 07. 09.

Stranger Thingsrol

Nagyon jo a sorozat lar h csak most jon ki a kovi evad nagyon elvezheto volt jo volt a stori es akondo vagyok hogy Dustin foreveve. Ő volt a legjobb meg a Tizi (011)

Anti007   2019. 07. 16.

Demagorgon, jó zene és mindig Coca-Cola!

A Stranger Thingsre simán lehet azt mondani, hogy az elmúlt évek legjobb sorozata. Nehéz behatárolni a film műfaját, de ami biztos, nagyon szórakoztató. A sci-fi/fantasztikus zsáner mellett a Stranger Things magában hordozza a korszak jellegzetes horror/sci-fi elemeit. A történések misztikumát számomra egy nagyon erős Stephen Kinges utóíz adja. Az első évadban rejtélyes módon eltűnik egy kisfiú, akinek eltűnését a barátai nem hagyják annyiban, és egyre érdekesebb úton kerülnek közelebb az igazsághoz. Itt jön képbe Eleven "Tizzi", akit Millie Bobby Brown alakít zseniálisan. De itt meg kell említenem a többi gyerek szereplőt is, mert ők is nagyon sokat tesznek a film sikeréhez. Mike (Finn Wol... több»

indingo   2017. 04. 10.

Remekül felépített sorozat volt. A kor és a stílus jól el lett találva. A történet végig pörgős volt. A szereplők végre nem tipikus szép gyerekek voltak. A duci csajról azért jól elfeledkeztek az alkotók

dulkap   2016. 08. 26.

Nem állítom, hogy az utóbbi évek legjobb sorozata, de az is igaz, hogy nem tartozom a sorozatfüggők közé. A forgatókönyv kicsit gyengécske és erőltetett, de azért élvezetes kis történet, remek karakterekkel. (Nálam Dustin vitte a prímet.) Viszont hangulata zseniális, ahogy megidézi a 80-as évek filmjeinek hangulatát, folyamatos utalásokkal a korszakra, plusz egy kis 21. századi látványvilággal, ami a Tótágast illeti. Ugyan nem tökéletes, de élvezetes és gyakran izgalmas kis sorozat.

Orosz István   2017. 07. 18.

Én merem állítani, hogy 2016 legjobb sorozata. Nekem alapból tetszik a sztori, na meg a látvány tehát a ruházat a bútorzat a kocsik, annyira élethűen tükrözik vissza, a nyolcvanas éveket, hogy én nem is láttam még ilyet egy filmben sem. És ez a 8 rész szerintem nagyon ütött.

Nem kell vetélkednie az elismerésért az olyan presztízs-sorozatokkal, mint például a The Leftovers vagy éppen a The Americans és inkább egy másik, szórakoztatóbb irányba terelte a történetet. Még ha nincs is a közvetlen élmezőnyben a sorozat, azért mindenképpen hiányzott már egy olyan darab, ami betölti a televízióban ezt az űrt is és erre ez az évad minden igényt kielégítő volt.
7.5/10 több»

A Stranger Things ötlete a Duffer testvérpár fejéből pattant elő, melyben nem titkoltan a reneszánszát élő retro-hullámot próbálták meglovagolni – a lehető legnagyobb sikerrel: az utóbbi évek (egyik) legjobb sorozata lett az eredmény. több»

Azt gondolom, kijelenthetjük, hogy ezen évad legalább olyan hibátlanra sikerült, mint a kezdetek, engem személy szerint abszolút lenyűgöz, ha egy napjainkban készült film vagy sorozat hitelesen mutat be egy adott évtizedet, korszakot: ebben pedig a Stranger Things igencsak jeleskedik. 9/10 több»

Barbara (Shannon Purser) karaktere erősen hasonlít Az élőhalottak éjszakája (1990) című filmben szereplő Barbara (Patricia Tallman) karakterére.

(Thibo84)

A show számos szereplője olyan híres színészek vagy rendezők után kapta a nevét, akik nagyon sikeresek voltak a 80-as években. Néhány példa: Hopper (Dennis Hopper), Dustin (Dustin Hoffman), Lucas (George Lucas), Steve (Steven Spielberg).

(Thibo84)

Millie Bobby Brown (aki 11-t játssza) tizenegy éves volt a szereplőválogatás és a forgatás megkezdése során.