Sabrina hátborzongató kalandjai (2018-2020)

Chilling Adventures of Sabrina

Rocksuperior   2021. 04. 03.

Borzasztóan gyenge!

Oda nem illő, és a történet szempontjából teljesen irreleváns megnyilvánulások és történetszálak. Nevetségesen rossz színészi teljesítmény a főszereplőtől. Az első évadot teljesen megnéztem, és belekezdtem a másodikba is csak azért, hogy ne ítélkezzek előre, de minden egyes perce felért egy lelki, testi erőszakkal.

indingo   2019. 01. 28.

Érezni a Riverdales készítők hatását, és nem csak az utalások miatt. A története nem rossz, kicsit beteg. Ami zavar, hogy egy boszit csak Sabrinának lehet hívni.

Sabnock Sanatory Nézhetetlen  2020. 09. 29.

Egyszerűen ezt beteg és torzult személyiségű emberek készítik. Ez eddig oké, de kinek? Minek? Milyen céllal? Rosszul voltam, mire két epizódot megnéztem. Meg kellett az egómat erőszakolni. Sikerült. Megszenvedtem. Felépültem és elfelejtem, legalábbis remélem.

Szilonka   2019. 08. 14.

Az eredeti Sabrina sorozat olyan kis tündi-bündi volt, na ez a tök ellentéte. Komor és véres. A jók a kis történetek és lények benne, látványra is élvezhető.

TomÁcs   2019. 09. 18.

Jó kis sorozat, az első 2 évad szinte hibátlan. Nem a régi bűbájos Sabrina történet ez, sokkal véresebb és izgalmasabb.

VvV   2019. 10. 28.

Remek kis sorozat. Kicsit dark, de ugyanakkor van benne romantikus szál is. Látványban is pöpec.

Timcsi   2019. 04. 02.

Én már nagyon várom a 2. évadot. Vérpezsdítő kis sorozat boszikkal, varázslatttal, meg mindennel, ami kell.