Sabrina hátborzongató kalandjai (2018-2020)

Chilling Adventures of Sabrina

JRD   2022. 03. 12.

3,5*, mert nem rossz...

...de jobb is lehetett volna. Egy kellően félelmetes, boszorkányos, horroros, varázslatos, misztériumos, gyilkosos, vérfarkasos, szellemes ecetera sorozat, melyben (mily meglepő) túltolták a manapság divatos ideológia propagandáját. (A Netflix egyé... teljes kritika»

Szilonka   2019. 08. 14.

Az eredeti Sabrina sorozat olyan kis tündi-bündi volt, na ez a tök ellentéte. Komor és véres. A jók a kis történetek és lények benne, látványra is élvezhető.

TomÁcs   2019. 09. 18.

Jó kis sorozat, az első 2 évad szinte hibátlan. Nem a régi bűbájos Sabrina történet ez, sokkal véresebb és izgalmasabb.

indingo   2019. 01. 28.

Érezni a Riverdales készítők hatását, és nem csak az utalások miatt. A története nem rossz, kicsit beteg. Ami zavar, hogy egy boszit csak Sabrinának lehet hívni.

Sabnock Sanatory Nézhetetlen  2020. 09. 29.

Egyszerűen ezt beteg és torzult személyiségű emberek készítik. Ez eddig oké, de kinek? Minek? Milyen céllal? Rosszul voltam, mire két epizódot megnéztem. Meg kellett az egómat erőszakolni. Sikerült. Megszenvedtem. Felépültem és elfelejtem, legalábbis remélem.

VvV   2019. 10. 28.

Remek kis sorozat. Kicsit dark, de ugyanakkor van benne romantikus szál is. Látványban is pöpec.

Greeta   2019. 07. 14.

Az elején azt hittem, amikor megláttam a főgonoszt, hogy ez nagyin gagyi lesz, de pozitívan csalódtam. Pörgős, látványos és izgalmas stroy.

Érdekesség, hogy a Riverdale és a Sabrina hátborzongató kalandjai című sorozatok egy univerzumban játszódnak, Riverdale és Greendale szomszédos városok, mivel mindkettő a Roberto Aguirre-Sacasa nevéhez fűződő Archie Comics képregényeken alapszik. A Sabrina főszereplő boszija, Kiernan Shipka egy interjúban elmondta, hogy szívesen alakítaná újra Sabrinát a Riverdale című sorozatban, ha felkérnék rá.

(Spidey)