Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

hamacsim   2020. 11. 13.

Nem teljesen értem, mitől vannak annyira elájulva az előttem szólók. A történet fő vonala valóban érdekes téma, de ennyiben kimerül. Sablon karakterek, klisés jelenetek tömkelege. Sokszor indokolatlanul szájbarágós. Személy szerint a Netflixhez képes... több»

Lonka   2020. 03. 20.

Hová tettem a kulcsomat?

Ha akarunk valami jót, valami különlegeset, akkor azt mindenképpen a NETFLIX háza táján keressük! A Locke & Key – Kulcs a zárját című természetfeletti sorozat nem csak a történetével hívja fel magára a figyelmet. A sorozat a horrorkirály, Joe Hill n... teljes kritika»

indingo   2020. 03. 18.

Izgalmas és látványos volt az első évad. Visszatekint a múltra is, kicsit misztikus is. Azt sajnálom, hogy mire jön a második évad pont elfelejti az ember a storyt.

Sabnock Sanatory   2020. 08. 07.

Megint egy lagymatag, digitális trükkökkel teleszórt, idegesítő történetű amcsi sorozat. Mindent visz a kulcs, ami nálam azt jelenti, hogy addigra beszerzem a "nem nézem meg a második évadot ". Sorry!!!

Bazzzsi   2020. 10. 21.

Megannyi rejtéllyel teli, igazán kalandos sorozat. Egy titkokat rejtő ház, tele különleges tulajdonságokkal bíró kulcsokkal. Szuper volt az első évad.

jfruzsi97   2020. 09. 30.

Érdekes sorozat, még inkább érdekes történettel.Látványos, van benne kis thriller, izgalom, fantasy kedvelőknek megér egy pillantást vetni rá.

Annuska   2020. 10. 02.

A képregény gyönyörű, de a sorozat is nagyon megkapó lett. A történetben folyamatosan tárják fel a rejtélyes kulcsokat részről, részre.

Fontos megjegyezni, hogy Locke és Key kulcsai nem egyszerűen metaforikusak. A történet olyan misztikus kulcsok gyűjteményét tartalmazza, amelyek felszabadítják a természetfeletti hatásokat és erőket. Ha ezeket a kulcsokat különféle helyeken használják a Kulcsház körül, csodálatos vagy félelmetes tulajdonságaik lehetnek.

(jfruzsi97 )

A Locke házat teljesen a semmiből építette a Netflix. A ház nem valós helyszín, amelyet a gyártási csapat felderített, és nem is részben épített ház; a Netflix átvette Hill képregénysorozatának pontos adatait, és minden részletig kidolgozta azokat.

(jfruzsi97 )

Az idei év egyik, ha nem legjobban várt nem szuperhős képregény-adaptációja a Locke & Key volt, amit hosszas huzavona után a Netflix hozott tető alá. Bár az első előzetesekből látszott, hogy lesz némi hangvételváltozás az alapanyaghoz képest, de a képregény hű díszletek bizakodásra adtak okot. A tényleges sorozat viszont elég felemás lett. Locke & Key sorozatkritika. több»

Akik viszont csak a szériát nézik, azok egészen biztosan élvezni fogják. És megjegyzem, talán még egyszer a képregényt is be fogják szerezni… több»