Locke & Key – Kulcs a zárját

Locke & Key

2022.05.20 Török389133

Az első évadban volt pár elég unalmas rész, de a második sokkal jobb és izgalmasabb lett, ez nagyon tetszett.

2020.03.20 Lonka

a nap véleménye

Hová tettem a kulcsomat?

Ha akarunk valami jót, valami különlegeset, akkor azt mindenképpen a NETFLIX háza táján keressük! A Locke & Key – Kulcs a zárját című természetfeletti sorozat nem csak a történetével hívja fel magára a figyelmet. A sorozat a horrorkirály, Joe Hill n... Teljes kritika

2020.12.29 Robinson76

A kulcs másodszor sem nyitotta a nagy lehetőségek zárját

Szerettem volna megkedvelni ezt a sorozatot, mert az alapötlete egészen érdekessé tette. Szeretem a nem szokványos sorozatokat, azokat, amik valami korábban nem látott témával lepnek meg, vagy valamilyen apropóból új színt visznek a palettára. Első nekifutásra kicsit csalódtam, mert másra, többre számítottam. Sok apróbb hibája mellett többek között a karakterek és a színészek teljesítménye sem nyerte el túlzottan a tetszésemet. Kevés sorozatnak adok egy második esélyt, de ennél megtettem. Másodszorra igyekeztem a pozitívumokra összpontosítani, a negatívumokkal pedig kevésbé foglalkozni, és így már valamivel jobb lett az összkép. Érdekes és eredeti a történet, a látványvilág rendben van, és összességében tisztességes munkát végeztek az alkotók, ezért jóra értékelem, de ennél lényegesen több volt benne...

Megint egy lagymatag, digitális trükkökkel teleszórt, idegesítő történetű amcsi sorozat. Mindent visz a kulcs, ami nálam azt jelenti, hogy addigra beszerzem a "nem nézem meg a második évadot ". Sorry!!!

2020.03.18 indingo

Izgalmas és látványos volt az első évad. Visszatekint a múltra is, kicsit misztikus is. Azt sajnálom, hogy mire jön a második évad pont elfelejti az ember a storyt.

2020.09.30 jfruzsi97

Érdekes sorozat, még inkább érdekes történettel. Látványos, van benne kis thriller, izgalom, fantasykedvelőknek megér egy pillantást vetni rá.

2020.10.21 Bazzzsi

Megannyi rejtéllyel teli, igazán kalandos sorozat. Egy titkokat rejtő ház, tele különleges tulajdonságokkal bíró kulcsokkal. Szuper volt az első évad.

2021.10.31 Zoltán384279

Hosszú idő után végre egy jó Netflix sorozat. Az előzetes után kicsit mást vártam, azt hittem, félelmetes lesz, vagy ilyesmi, de aztán láttam a 13-as korhatárt, és visszavettem az igényeimből. Az elsőre látszik rajta, hogy Stephen Kingnek köze van a ... Több

2021.03.31 Rea387147

A+++

Najóóóó! Most egy eléggé kellemes csalódásban volt részem ennek a sorozatnak a részéről. Alig bírtam letenni, egyszerűen hihetetlen jó lett az egész. 1 nap alatt kivégeztem. A grafika, a film látványvilága és persze a szereplők is nagyon fantasztikusak voltak. Valamint a sorozat témája egy nem mindennapi történetbe vezet bele minket, ami nagyon tetszik, és a többi hasonló sorozattól nagyon is eltér. Még a film atmoszférája is teljesen más. Nagyon remélem, hogy az alkotók terveznek második évadot, mert ez a befejezés, úristen, ez a befejezés folytatásért kiált. Mindenkinek tudom ajánlani ezt a sorozatot, teljes szívemből. Az újranézés esélye hatalmas ennél a sorozatnál. (ノ◕ヮ◕)ノ)

2020.10.02 Annuska

A képregény gyönyörű, de a sorozat is nagyon megkapó lett. A történetben folyamatosan tárják fel a rejtélyes kulcsokat részről, részre.

2020.07.14 Kanyi

Nem vártam tőle nagyon sokat, de részenként beszippantott, és csak azt vettem észre, hogy kinéztem az 1. évadot.

2020.11.13 hamacsim

Nem teljesen értem, mitől vannak annyira elájulva az előttem szólók. A történet fő vonala valóban érdekes téma, de ennyiben kimerül. Sablon karakterek, klisés jelenetek tömkelege. Sokszor indokolatlanul szájbarágós. Személy szerint a Netflixhez képes... Több

2020.04.15 fcbnandi

nagyon jó

Végig izgalmas történet! Már olvasom a képregényeket is, amik alapján készült a sorozat.

2020.02.29 Róbert Gyenes

Nem véletlen top10-es a Netflixen

Először is azzal kezdeném, hogy nem voltak nagy elvárásaim a sorozattal kapcsolatban. Az előzetes egy tipikus fantasyt sugallt, de várakozáson felül teljesített nálam ez az új sorozat. A készítők a fantasyt vegyítették a thriller és horror műfajával. Az in médias res kezdés már egyből felkeltette az érdeklődésemet, hogy vajon miért történt az, ami történt (nem szeretnék spoilerezni). A kulcsok keresgélése nekem a gyermekkori bújócskák hangulatát idézte fel. A kedvenc kulcsom a "bárhová" kulcs volt, amivel oda mehetnék, ahova csak szeretnék. A végkifejlet pedig teljesen összezavart, már azt hittem, happy endet kap a nép, erre meg fogtam a fejem, hogy már megint mi történik... Várom a folytatást, ami sajnos leghamarabb jövő évre várható.