Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

The Strain - A kór (2014-2017)

The Strain

Ildikó Bacskai   2020. 10. 12.

Szörnyesdi

Nem tetszett, az ötlet és a történet jó lenne, de nekem a kiviteles gagyi, pedig vannak egész jó szerepek (pl rocksztár). Nehéz jó sorozatot találni :/

indingo   2016. 02. 17.

Az első évad kifejezetten jóra sikeredett, a második már kicsit halványabb. A 2. évadra lecserélték a kis srácot, de mintha nem csak a színészt, de a teljes személyiségét lecserélték volna. Az új gyerek elég makacs, sokszor gonoszka.

Deku   2017. 08. 23.

Nagyon-nagyon erősen indított a Strain. Hasonlóan apokaliptikus sorozatot kaptunk mint a TWD bár mégis más köntösben. Erős karakterek és haláli jó történet. Fet a kedvenc.

Sabnock Sanatory   2020. 08. 07.

Az első évad iszonyatosan nagyot durrant, aztán a második és a harmadik évad kissé lejjebb adta, a negyedik pedig már lecsúszott erős közepesre. Ezektől függetlenül kifejezetten jó a sorozat.

Szilonka   2016. 04. 13.

Guillermo del Toro kiváló kis sorozatot csinált. A történet nekem kifejezetten tetszik, picit misztikus és kiválóan adagolja az információkat. Külön tetszik a régmúlt német nácis vonal.

Ms. Akárki   2019. 09. 14.

Az első évadot imádtam. Remek fantáziadús és sokszor ijesztő témákat boncolgat. Egyedi volt ahogy bemutatták a mi lett volna ha... témát. A színészgárda is zseniális lett. Persze a második felénél már kissé kezdtek kifogyni a szuflából és nagyon belassult, de még így is érdemes legalább az első évadot megnézni.

Edii   2015. 09. 22.

Hatalmas csalódás, pedig jól indult, de az egész egy katyvasszá változott, szerintem nem volt elég jó a kidolgozás és unalmas is lett.

Vasiliy Fet szerepe kifejezetten Ron Perlman-re lett írva.

(magyaristvan)

Néhány jelenet a nemrégiben lezárt torontoi metro-ban készült.

(magyaristvan)

Miguel Gomeznek zenei karrierje is van. Hip-hop és rap zenében utazik, több lemeze is megjelent már.

(indingo)

Az első évadban még Ben Hyland alakította Zach Goodweathert, a további évadban már Max Charles.

(indingo)

A sorozat alapjául Chuck Hogan és Guillermo del Toro azonos című regénye szolgál.