Sabnock Sanatory   2020. 08. 07.

Az első évad iszonyatosan nagyot durrant, aztán a második és a harmadik évad kissé lejjebb adta, a negyedik pedig már lecsúszott erős közepesre. Ezektől függetlenül kifejezetten jó a sorozat.

indingo   2016. 02. 17.

Az első évad kifejezetten jóra sikeredett, a második már kicsit halványabb. A 2. évadra lecserélték a kis srácot, de mintha nem csak a színészt, de a teljes személyiségét lecserélték volna. Az új gyerek elég makacs, sokszor gonoszka.

Deku   2017. 08. 23.

Nagyon-nagyon erősen indított a Strain. Hasonlóan apokaliptikus sorozatot kaptunk mint a TWD bár mégis más köntösben. Erős karakterek és haláli jó történet. Fet a kedvenc.

Szilonka   2016. 04. 13.

Guillermo del Toro kiváló kis sorozatot csinált. A történet nekem kifejezetten tetszik, picit misztikus és kiválóan adagolja az információkat. Külön tetszik a régmúlt német nácis vonal.

Edii   2015. 09. 22.

Hatalmas csalódás, pedig jól indult, de az egész egy katyvasszá változott, szerintem nem volt elég jó a kidolgozás és unalmas is lett.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Az elején furcsa volt ez a férges dolog, de utána megszoktam. Nem rossz sorozat, bár néha nem következetes. Az elején még féltek ezektől a vérben lévő férgektől, utána meg csak kaszabolták a vámpírlényeket és fröccsnet mindenhova a cucc.

VvV   2016. 05. 13.

Jól induló, de utána picit egy helyben toporgó sorozat. Újszerű vámpíros sori.

Vasiliy Fet szerepe kifejezetten Ron Perlman-re lett írva.

(magyaristvan)

Néhány jelenet a nemrégiben lezárt torontoi metro-ban készült.

(magyaristvan)

Miguel Gomeznek zenei karrierje is van. Hip-hop és rap zenében utazik, több lemeze is megjelent már.

(indingo )

Az első évadban még Ben Hyland alakította Zach Goodweathert, a további évadban már Max Charles.

(indingo )

A sorozat alapjául Chuck Hogan és Guillermo del Toro azonos című regénye szolgál.

A sorozat pilotjában Abraham Setrakian karakterét John Hurt alakította, a színész azonban egyéb elfoglaltságai miatt nem tudta vállalni a további szereplést.

Guillermo del Toro még a pilot leforgatása előtt megírta a teljes évad forgatókönyvét.

Corey Stoll az Éjfélkor Párizsban (2011) című filmben nyújtott alakításával győzte meg a sorozat készítőit.

Del Toro-nak mindig is volt egy hatalmas hibája: sokkal kevésbé érti az embereket, mint a szörnyeket. több»