Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Tűzgyűrű (2013)

Pacific Rim

Tűzgyűrű

Nk   2021. 01. 20.

Számomra igazi bűnös élvezet. Tele van szemforgatásra kényszerítő baromsággal, a történet pedig akkora kliséhalmaz, amit nehéz szavakkal leírni. De akkor is. Néhány kellemes emléket hozott vissza a gyerekkoromból, én a Power Rangersre asszociáltam (Mighty Morphin Power Rangers), és ezért nem tudok haragudni rá.

Deku   2017. 08. 30.

Ez aztán oltári király film lett. Nagyon kellemes volt az egész, hangulatos volt a látványvilága és nagyon lélegzetállító is. Szerintem simán csúcs lett és ez nem elfogultság. Nagyon tudom ajánlani.

Orosz István   2017. 07. 18.

Ezt a filmet nagyon eltalálták , a történet és a látvány is rendben van. Ja és ami a legjobb még egy folytatást is ígértek, amire én már személy szerint nagyon kíváncsi vagyok.

Sabnock Sanatory   2020. 07. 12.

Néztem egy számítógépes játékot élő szereplőkkel. Na bumm. Mit mondjak, nem ájultam el. Megcsinálták, kész lett, ennyi. Megnéztem, aztán néztem ki a fejemből, és semmi több. CGI és semmi más.

Ms. Akárki   2019. 06. 28.

Nem vártam sokat a filmtől, de kifejezetten kellemeset kellett, hogy csalódjak. Egész jó kis robotos, szörnyharcos, bunyós film lett a végére, bár néhol a történet azért vérzett, de egy ilyen filmnél ez majdhogynem várható. Akciódús, látványos ütközetek és kiválóan koreografált harcjelenetek.

MKristijan   2016. 11. 18.

Egynek elment, nem nagy kedvencem ez a kategória, fogadás vesztésből ültem be rá. Végignéztük, de nem volt maradandó.

Norbert93   2018. 09. 12.

Szerencsére a film nem próbálja magát komolyan venni, mint a Transformers. Azt adja aminek készült: LÁTVÁNYFILM. Azon kevés filmek egyike, amelyikre megérte 3D jegyet váltani.

A film 190 millió dollárból készült el, a kritikusoktól pozitív értékeléseket kapott.

A színészek sokszor improvizáltak a felvételek alatt.

A pilótafülkéből egy kisebb és egy nagyobb modellt is készítettek. A nagyobbik 20 tonnás és majdnem 4 emelet magas volt, és ebben forgatták az összes olyan jelenetet, ami a Jaegerek "fejében" játszódott.

Beacham a ködben a mólót úgy látta, mintha egy hatalmas lény lenne, amely épp kiemelkedik a vízből. Ebből jött az ötlete, hogy a parton már várja egy hasonló méretű robot, és megküzdenek egymással.

A történetet állítólag Travis Beacham akkor találta ki, amikor egy ködös reggelen a kaliforniai tengerparton sétált.

Guillermo del Toro a második részre nem vállalta el a rendezői szerepet.

(sz.marci)

Guillermo Navarro operatőr saját objektívkészletét használta.

(dittee)

Hongkong városa mindössze egy animáció volt.

(ocso)

A Gipsy Danger a "de Havilland Gipsy" nevű, második világháborús repülőgép-hajtóműről kapta a nevét.

A grafikusok több száz Kaijut és Jaegert terveztek, melyekből mindössze néhány látható a Pacific Rimben. A készítők minden héten szavaztak, így választották ki az általuk legjobbnak ítélteket, melyek aztán megjelentek a filmben is.