Transformers: A bukottak bosszúja (2009)

Transformers: Revenge of the Fallen

Transformers: A bukottak bosszúja

Ms. Akárki   2019. 12. 09.

Ez a legigalmasabb Transformers film. Nagy kedvencem. Itt még hálisten nem kezdték el lecserélgetni a színészeket és ez a film minőségén és hangulatán is meglátszik. Kellemes és fantáziadús kaland az autobotokkal, mint ahogy már megszokhattuk.

Thibo84   2019. 04. 29.

Az ikreknek, Jetfire-nek és a kis távirányítós autónak hála szórakoztató lett a második rész. Voltak látványos küzdelmek benne, de túl sok volt az érzelgős rész, és inkább az ember kontra robot küzdelemre fektették a hangsúlyt. Destroyer legyőzése is... több»

Orosz István   2017. 07. 27.

Ez is nagyon jó, akció dús. Méltó folytatás a sztorinak. Ami tetszik a végén, he nem is marad meg de Optimus új formát kap, és van egy kis előzmény sztori is a Transzformerszekről.

dailyfilmsan   2019. 03. 30.

Adtak egy pofont az első résznek. Nem lett eléggé kidolgozva, inkább mindenből dupláztak, csak éppen a kidolgozottságra nem fektettek elég hangsúlyt. A robotok nagyon mű és pocsék látványt mutattak kb. kockáról kockára máshogy néztek ki és nagyon lev... több»

Norbert93   2018. 07. 18.

A jól összerakott első részhez képest már itt tolódott a minőség a gyenge megvalósítás és a CGI túltolása irányába, de a film ettől függetlenül még viszonylag élvezhető maradt. Itt kellett volna megállni.

harnas1207   2019. 03. 28.

Az első részhez képest sokkal gyengébb, de még éppen élvezhető. A sztori kialakításában kicsit nagyobb kreativitást vártam volna el. Illetve nem hittem volna, hogy ezt mondom, de ebbe a filmbe igenis kellettek a bugyuta poénok.

hell.l   2016. 10. 17.

Az első rész ugyan feltette a mércét, de végül is méltó folytatása lett, bár mégis gyengébbre sikerült. A feeling megvan ugyan, de a sokkal jobb történetet is kitalálhattak volna.

A film összbevétele 836,3 millió dollár volt.

(LionelMessi10)

Megan Fox utolsó filmje a szériában.

(7ETEDIK )

Shia kollégiumi szobájában Bay korábbi filmje, a Bad Boys plakátja látható.

(7ETEDIK )

Shia LaBeouf meggyőzte a legjobb barátját, a rapper Chris "Cage" Palko-t, hogy jelenjen meg a filmben. Ő látható a kollégiumi jelenetben.

(Mavil)

Erin Naas cameo szerepben tűnik fel. Ő Arcee hologramos vezetője.

(Mavil)