Sándor   2020. 08. 03.

Még csak most vágtam bele, de már most nagyon váron, miként bővíti ezt az univerzumot a sorozat. Amolyan igazi csemege lehet mindez így egybevéve, és nagyon tetszik benne, hogy kevésbé ismerem a Transformerset, mégis nagyon be tud szippantani!

erestor-mordon   2020. 08. 02.

Fuh, nekem a Transformersből jöhet bármennyi, a filmeket is imádtam, és tudtam, hogy az animált szériát is nagyon fogom szeretni. Szerintem gyönyörű a rajzolás, maga a sztori pedig elképesztően jól meg van írva. Csakis ajánlani tudom!

kistigris2121   2020. 08. 01.

Remek sorozatnak ígérkezik, rajongóknak nem szabad kihagyni. Vizuálisan tökéletes, a karaktereket egészen új rétegekkel látja el, az egész izgalmasan kiszámíthatatlan és akciódús. Tartottam tőle, hogy nem lesz méltó a Transformers-filmekhez, de az erős indítás után szerintem ettől már nem kell félni.

Sanya   2020. 07. 30.

Felülmúlta minden várakozásomat. Az animáció stílusa elképesztő, a sötét, félelmetes hangulat valóban a háború pusztítását idézi. Alig várom a következő részt.

Három évadot terveznek.

(Thibo84)

Minden évadnak lesz egy alcíme, az első évadé az Ostrom.

(Thibo84)

A karakterek a Siege játékfiguráin alapulnak.

(Thibo84)

A sorozat első része Bumblebee-vel és Wheeljackkel nyit. Ez a két karakter nyitja az eredeti Transformers rajzfilmsorozatot az 1. részben.