Transformers: Az utolsó lovag

(Transformers 5: Az utolsó lovag)

kucsera  2017. 06. 24. 23:55

Én nagyon szeretem a Transformers sorozatot de sajnos ez a leggyengébb eddig. Voltak benne jó jelenetek,viszont én többet fejtettem volna ki az ezelőtti részben elindított szálon,hogy honnan származnak és miért...és a teremtőik újból megjelenhettek volna hogy többet tudjunk meg,de ehhez képest kaptunk egy majdnem semmi választ. Akció volt és jók is a jelenetek. De sok poén 'sz*r' volt.Jobb szeretem a kevés de ütős szövegeket amiket még sokáig lehet emlegetni de ezekből egy se volt.A cuki kisdínók és a szuper sárkány volt a kedvencem az egész filmben!

dulkap  2017. 07. 17. 20:10

Azt már az év elején lehetett tudni, hogy ez lesz a kritikusok által az év legrosszabb filmje, de csak mert Adam Sandler vígjáték nem jött idén a mozikba. Én sem állítanám, hogy hibátlan filmről van szó, még a maga eye-candy/popcorn mozi kategóriájában sem. Például 20-25 perc jópofizást és a Transformers univerzum Jar Jar Binks-ét simán a vágóasztalon hagytam volna és akkor egy sokkal feszesebb 2 órás kis mozi lett volna. De a pozitívumok közt ott van a hibátlan látványvilág, a pörgős akciójelenetek és Anthony Hopkins ritkábban látható komikus énje. Valóban hosszabb, mint kellene, de megállja a helyét mind a kategóriájában, mind a sorozat többi filmje közt.

Orosz István  2017. 07. 17. 22:05

Hát nekem csalódás lett kicsit. Az első három rész úgy gondolom rendben, de a negyediktől már sajnos az út csak lefele vezet. Látványban, tényleg nagyon jó maga a sorozat, de a sztori hát az amin sokat csiszolni kellene. A 3 csillagot is csak a látvány miatt adom, mert ennyire összecsapott sztori 2,5 órában mint mondjak, hát brutális.

trixxy  2017. 06. 29. 19:45

Alapból szeretem a Transformers szériát, az első 2-3 rész az nálam havi rendszerességgel kerül elő a polcról.. De ezzel valahogy mellélőttek sztem. Túlságosan a látványra mentek rá, a történet viszont kusza és feledhető.. 1 hete néztem moziban, de pár jeleneten kívül nem igazán emlékszem a cselekményre sem. Nem hagyott nyomot bennem, a 3D sem segített nagyon. Kétség kívül a leggyengébbre sikerült rész lett ez.. Nagyon kíváncsi leszek mit hoznak ki a következő részekből.. ha jól hallottam, még 3 részt egész biztosan terveznek készíteni...

miklosvaridori  2017. 07. 08. 11:29

Mark Wahlberg hallattán azt hittem hogy egy jó film lesz, de csalódást hozott, mert jelenetei hiteltelenek és a látványvilága sem fogott meg. Gyenge középkategória.

Jerrod Carmichael
Santiago Cabrera
Movieaddicts: Transformers: Az utolsó lovag
Nagyon szomorú, hogy egy ilyen minden elemében működésképtelen filmet sikerült összehozni Transformers néven, hiszen aki látta az 1986-as animációs filmet, avagy játszott a High Moon Studios által hegesztett cybertroni polgárháború idején játszódó játékokkal, az pontosan tudja, hogy igenis van potenciál a transformerek történetében. Kár, hogy ez a förmedvény pont az ellenkezőjéről tanúskodik. 3/10
Supernaturalmovies: Transformers: Az utolsó lovag
Remek sztori, kiváló alakítások, elképesztő látvány. Ja, nem... az egy másik film. 3/10
Smoking Barrels: Transformers: Az utolsó lovag
Az ötödik Transformerst még a legelvetemültebb filmes katasztrófaturistáknak sem tudom ajánlani, de még a óvodásokat és kisiskolásokat is inkább távol tartanám tőle, mert félek, hogy ilyen mértékű sötétséget látva megállnak a fejlődésben.

2/10

Anthony Hopkins a Yahoo Movies-nak adott interjújában igen elismerő hangon szólt Michael Bayről."Azt gondoltam: 'Ez a fickó egy zseni, valóban az. Ugyanaz a tehetség, mint Oliver Stone, Steven Spielberg és Martin Scorsese. Lenyűgöző" - mondta.

Bár már többször is ígéretet tett arra, hogy nem rendez több Transformers filmet, Michael Bay Az utolsó lovag premierje előtt elmondta, hogy tervei szerint újra a rendezői székbe fog ülni, hogy megrendezze a franchise soron következő epizódját.

Michael Bay a premier előtt egy interjúban elárulta, hogy 14 további Transformers-történet áll fejlesztés alatt.