Transformers: Az utolsó lovag

Transformers: The Last Knight

Movieaddicts.hu
2017/06/22

Nagyon szomorú, hogy egy ilyen minden elemében működésképtelen filmet sikerült összehozni Transformers néven, hiszen aki látta az 1986-as animációs filmet, avagy játszott a High Moon Studios által hegesztett cybertroni polgárháború idején játszódó játékokkal, az pontosan tudja, hogy igenis van potenciál a transformerek történetében. Kár, hogy ez a förmedvény pont az ellenkezőjéről tanúskodik. 3/10 Több

Supernatural Movies
2017/06/23

Remek sztori, kiváló alakítások, elképesztő látvány. Ja, nem... az egy másik film. 3/10 Több

Smoking Barrels
2017/06/26

Az ötödik Transformerst még a legelvetemültebb filmes katasztrófaturistáknak sem tudom ajánlani, de még a óvodásokat és kisiskolásokat is inkább távol tartanám tőle, mert félek, hogy ilyen mértékű sötétséget látva megállnak a fejlődésben.

2/10 Több

Artsomnia
2017/06/27

Az utolsó lovag semmivel sem jobb vagy rosszabb, mint a Transformers széria eddigi részei. Két és fél órás látvány show, amiben egy percig sem szabad logikát vagy értelmet keresni, csak hátra dőlni, kikapcsolni az agyunkat és élvezni ahogy az óriás robotok lezúzzák egymást. 65/100 Több

Vox.hu
2017/06/27

Értékelés: 4.5/10
Transformers - Az utolsó lovag
A gyerekek minden bizonnyal különb sztorikat találnak ki a Transformers-figurákkal való játszásaik közepette, de e tényt az ötödik menet kapcsán már csak egy vállrándítással vesszük tudomásul. Amiben eddig is erős volt ez a széria, abban most sem mond csődöt. 45/100 Több

Csokiduda
2018/04/22

Vajon még ennél is lehet lentebb?
Elég megosztó a véleményem a filmről. A sztorin látszik, hogy 4-en írták, mindenféle egymással kommunikáció nélkül. Kissé érthetetlen a film, megnéztem kétszer is anno, mert mondom ennyire nem lehetek hülye, hogy nem értem a sztorit, aztán ráébredtem, hogy igazán nem is szabad benne keresni logikát... Anthony Hopkins menti meg a ZS-kategóriától. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!