Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Artemisia   2020. 05. 08.

Igyekszem többé-kevésbé önálló műként értekelni a filmet; mivel egy trillógia első részének szánták amúgy sem lenne sportszerű az előző részekhez hasonlítani. Ha eltekintek a aTerminátor-univerzumtól, akkor azt kell mondjam tetszett a film. A cselekm... több»

indingo   2018. 02. 13.

A Bale-Worthington-Yelcin trio elég izgalmas. Nem vagyok egy nagy terminátor rajongó, és ez a rész se hozta egy számomra kedvet hozzá. Látványban jó volt, de a története túl egyszerű, kiszámítható. A végén a szívátültetés meg nevetséges.

dulkap   2017. 08. 26.

Azt kell, hogy mondjam, hogy semmivel sem jobb a harmadik résznél, sőt… Igazából semmi említésre méltó nincs ebben. Látványosnak sem mondható, izgalmasnak se igazán és a forgatókönyv se túl erős. John Connor durcás kisfiú, aki gyűlöl minden termináto... több»

Orosz István   2017. 08. 04.

Nem lett rossz rész, végre bekukkantást nyerhetünk abba a jövőbe, ami annyira tragikus. Szerintem nagyon jó lett, jó kis előzmény film lett. És még a végén a T100-ast is láthatjuk akcióba.

NGN   2020. 01. 24.

Nem nagyon tudok mit kezdeni ezzel a résszel. Bale nagyon jó színész, de Connornak nagyon arrogáns és beképzelt volt. Úgy érzem ez a film leginkább a castingon ment el. Ez a mad max stílus sem a terminátor világába való. Nagyon gyenge epizód.

Szilonka   2018. 04. 10.

Én csak szegény Anton Yelchin miatt néztem meg. A története nem egy nagy durranás, sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Maximum egyszer nézős.

Norbert93   2019. 05. 13.

Innentől kezdett a teljes széria színvonala mélyrepülésre váltani, pedig a történet végre a jövőben játszódik, végre láthatunk egy kemény John Connort és szereplőgárda is jól néz ki papíron. Mindezek ellenére egy felszínes és felejthető filmet kapunk, ami még a 3.rész színvonalát sem képes megütni.

Christian Bale
Sam Worthington
Christian Bale

A meghalt emberek száma a filmben 63 személy.

(Norbi)

Yelchin a film néhány jelenetében hasonló Nike tornacipőben van, mint Biehn a Terminátor 1. részében.

A Griffin park, ahova az első részben megérkezett Terminator, ebben a részben is megjelenik.

Sam Worthington-t Cameron ajánlotta Wright szerepére.

A film készítői azt nyilatkozták, hogy Cameron közreműködik a munkálatokban, amit azonnal megcáfolt a rendező....

A film 371 millió dollárt hozott vissza, ebből 160 milliót a Warner és a Sony fizetett ki a forgalmazásért.

A film 200 millió dollárból készült el, ezzel a mai napig az egyik legdrágább független film.

Az effektekért felelős Mike Menardis súlyos sérülést szenvedett az egyik robbanás során, majdnem elvesztette az egyik lábát.

James Cameron nem vett részt a film elkészítésében, csak tanácsokat adott.

Sarah Connor hangja Linda Hamiltoné volt, de a neve nem szerepel a stáblistában.

A film tehát sikeresen helyezte új alapokra a franchise-t, és úgy találta meg benne a saját hangját, hogy a gyökereiről sem feledkezett meg. több»