Terminátor 3. - A gépek lázadása (2003)

Terminator 3: Rise of the Machines

drg0602   2020. 02. 21.

Sokkakal ellentétben, nekem nem volt annyira rossz film. Igaz többet vártam tőle én is, de ez kaptam. Ami elmondható a filmről, hogy nem lehet unatkozni rajta, mert nagyon pőrgös, akciódús film. Az első két rész után kellemes csalódás. Én 8/10 adnék erre a filmre. Jó film!

dulkap   2017. 08. 26.

Nem volt olyan rossz, mint amire emlékeztem, de azért a világot nem váltja meg. Pozitívumai közé tartozik, hogy jók és látványosak az akció jelenetek, nincs bő lére eresztve és a vége. Negatívumok közé leginkább a rossz színészválasztást mondanám, le... több»

Deku   2017. 09. 24.

Erre a filmre nem tudok semmi de semmi jót mondani a világon. Szerintem rémesen ha nem egyenesen fertelmes lett. Biztos akad olyan akinek tetszik de nekem ez cseppet sem volt bejövős.

Orosz István   2017. 08. 04.

Nekem ez a rész is nagyon tetszett, látványos a sztori is nagyon jó. Itt végre megismerhetjük a felnőtt Joh Conort is aki nem az a bátor ellenállás vezető mint a sötét jövőben.

HETEDIK   2019. 09. 27.

Na ez a rész aztán kapott annó hideget meleget, de ahhoz képest hogy mik jöttek ezután, kifejezetten jónak mondható. Arnie se annyira öreg még itt mint a későbbi förmedvényekben, amúgy ezt szánta utolsó filmjének, mert azt hitte ezután majd élete vég... több»

Norbert93   2019. 05. 12.

Ez volt az a rész, ami még tényleg jó film volt, de a legendás elődök kultikusságát már nem tudta megugrani és azóta feledésbe merült. Közepesnél sokkal jobb, de nem egy maradandó, emlékezetes film.

VFTS   2016. 08. 02.

Érdekes újítás volt a filmben a szép szöszi robot. Sokan kritizálták, de szerintem jó volt. Történetben és látványban szerintem azt kaptuk, amit vártunk. Ha nem is olyan jó mint a korábbi részek, de teljesen nézhető.

Nick Stahl
Kristanna Loken

A film 60 halálesetet tartalmaz.

(Norbi)

Az autós üldözést heteken keresztül forgatták.

(HETEDIK )

Kristianna Loken volt az első női Terminátor.

(HETEDIK )

Állítólag Schwarzenegger minden a filmben elhangzott szóért 6 000 forintnak megfelelő dollárt kapott.

(Szilonka)

2002. április 12 - szeptember 9. között zajlott le a forgatás.

Teljes egészében az USA-ban forgatták le, összesen 21 helyszínen.

A világpremier az USA-ban Westwood, Kalifornia területén volt 2003. június 30-án.

A film világszerte 433 milliót hozott vissza, előállítási költsége megközelítőleg 200 millió dollár volt.

Schwarzenegger párkapcsolati tanácsokkal látta el Claire Danes-t a forgatások alatt.

A temetői jelenetnél a Terminátorra pakolt felszerelés rendkívül nehéz volt, csak a bőrdzseki több mint 10 kilót nyomott.

Bármennyire is szeretne a harmadik rész ezúttal már John Connornak adni egy saját karakterívet, alapvetően szintén egy könnyedén feledhető epizódjává vált a szériának. több»