Terminátor 3. - A gépek lázadása (2003)

Terminator 3: Rise of the Machines

Nick Stahl
Kristanna Loken

Filmimado   2021. 08. 22.

Sok ember mondja: nagyjából a második rész. Hát én is ezt gondolom. De csak nagyjából. A cselekményvezetése hasonlít nagyon. Igazából női terminátorral még nem volt lehetőségünk találkozni a Terminátor 2-ben, ez egyedi alkotóelem. Jó film, de mindenképpen az első kettő, eredeti, Cameron-film volt a legjobbak belőle.

dulkap   2017. 08. 26.

Nem volt olyan rossz, mint amire emlékeztem, de azért a világot nem váltja meg. Pozitívumai közé tartozik, hogy jók és látványosak az akció jelenetek, nincs bő lére eresztve és a vége. Negatívumok közé leginkább a rossz színészválasztást mondanám, le... több»

Deku   2017. 09. 24.

Erre a filmre nem tudok semmi de semmi jót mondani a világon. Szerintem rémesen ha nem egyenesen fertelmes lett. Biztos akad olyan akinek tetszik de nekem ez cseppet sem volt bejövős.

Orosz István   2017. 08. 04.

Nekem ez a rész is nagyon tetszett, látványos a sztori is nagyon jó. Itt végre megismerhetjük a felnőtt Joh Conort is aki nem az a bátor ellenállás vezető mint a sötét jövőben.

7ETEDIK   2019. 09. 27.

Na ez a rész aztán kapott annó hideget meleget, de ahhoz képest hogy mik jöttek ezután, kifejezetten jónak mondható. Arnie se annyira öreg még itt mint a későbbi förmedvényekben, amúgy ezt szánta utolsó filmjének, mert azt hitte ezután majd élete vég... több»

Norbert93   2019. 05. 12.

Ez volt az a rész, ami még tényleg jó film volt, de a legendás elődök kultikusságát már nem tudta megugrani és azóta feledésbe merült. Közepesnél sokkal jobb, de nem egy maradandó, emlékezetes film.

VFTS   2016. 08. 02.

Érdekes újítás volt a filmben a szép szöszi robot. Sokan kritizálták, de szerintem jó volt. Történetben és látványban szerintem azt kaptuk, amit vártunk. Ha nem is olyan jó mint a korábbi részek, de teljesen nézhető.

A film 60 halálesetet tartalmaz.

(Norbi)

Az autós üldözést heteken keresztül forgatták.

(7ETEDIK )

Kristianna Loken volt az első női Terminátor.

(7ETEDIK )

Állítólag Schwarzenegger minden a filmben elhangzott szóért 6 000 forintnak megfelelő dollárt kapott.

(Szilonka )

2002. április 12 - szeptember 9. között zajlott le a forgatás.