Terminátor 3. - A gépek lázadása (2003)

Terminator 3: Rise of the Machines

dulkap   2017. 08. 26.

Nem volt olyan rossz, mint amire emlékeztem, de azért a világot nem váltja meg. Pozitívumai közé tartozik, hogy jók és látványosak az akció jelenetek, nincs bő lére eresztve és a vége. Negatívumok közé leginkább a rossz színészválasztást mondanám, leszámítva persze Arniet. Sokat elmond a Stahl, Danes, Loken hármasról, hogy igazából egyikük sem tudott befutni igazi mozis karriert és a tv-ben is csak Danest találta meg a számításait valamelyest. Sajnos a hiteltelen színészi alakítások és karizmák teljes hiánya sokat ront a filmélményen.

Deku   2017. 09. 24.

Erre a filmre nem tudok semmi de semmi jót mondani a világon. Szerintem rémesen ha nem egyenesen fertelmes lett. Biztos akad olyan akinek tetszik de nekem ez cseppet sem volt bejövős.

Orosz István   2017. 08. 04.

Nekem ez a rész is nagyon tetszett, látványos a sztori is nagyon jó. Itt végre megismerhetjük a felnőtt Joh Conort is aki nem az a bátor ellenállás vezető mint a sötét jövőben.

VFTS   2016. 08. 02.

Érdekes újítás volt a filmben a szép szöszi robot. Sokan kritizálták, de szerintem jó volt. Történetben és látványban szerintem azt kaptuk, amit vártunk. Ha nem is olyan jó mint a korábbi részek, de teljesen nézhető.

kabel   2015. 08. 01.

Végtelen gagyi és buta sc-fi akciófilm volt a Terminator 3. Minden eredetiséget lecsapoltak az előző részből és teleszórták végtelen, de annál céltalanabb akciójelenetekkel és mindenféle fölösleges konfliktussal. Schwarzi szépen játszotta a személytelen droidot, azonban a többi színész is átvette az arcmimikáját és tehetségüket otthon felejtették.

Nick Stahl
Kristanna Loken

Bármennyire is szeretne a harmadik rész ezúttal már John Connornak adni egy saját karakterívet, alapvetően szintén egy könnyedén feledhető epizódjává vált a szériának. több»

A film 60 halálesetet tartalmaz.

(Norbi )

Az autós üldözést heteken keresztül forgatták.

(Hetedik )

Kristianna Loken volt az első női Terminátor.

(Hetedik )