Terminátor 3. - A gépek lázadása (2003)

Terminator 3: Rise of the Machines

dulkap   2017. 08. 26.

Nem volt olyan rossz, mint amire emlékeztem, de azért a világot nem váltja meg. Pozitívumai közé tartozik, hogy jók és látványosak az akció jelenetek, nincs bő lére eresztve és a vége. Negatívumok közé leginkább a rossz színészválasztást mondanám, leszámítva persze Arniet. Sokat elmond a Stahl, Danes, Loken hármasról, hogy igazából egyikük sem tudott befutni igazi mozis karriert és a tv-ben is csak Danest találta meg a számításait valamelyest. Sajnos a hiteltelen színészi alakítások és karizmák teljes hiánya sokat ront a filmélményen.

Deku   2017. 09. 24.

Erre a filmre nem tudok semmi de semmi jót mondani a világon. Szerintem rémesen ha nem egyenesen fertelmes lett. Biztos akad olyan akinek tetszik de nekem ez cseppet sem volt bejövős.

Orosz István   2017. 08. 04.

Nekem ez a rész is nagyon tetszett, látványos a sztori is nagyon jó. Itt végre megismerhetjük a felnőtt Joh Conort is aki nem az a bátor ellenállás vezető mint a sötét jövőben.

HETEDIK   2019. 09. 27.

Na ez a rész aztán kapott annó hideget meleget, de ahhoz képest hogy mik jöttek ezután, kifejezetten jónak mondható. Arnie se annyira öreg még itt mint a későbbi förmedvényekben, amúgy ezt szánta utolsó filmjének, mert azt hitte ezután majd élete végéig politikus lesz...tévedett. Az akciók egész jók, főleg az autós rész, ahol lebontanak egy fél várost, nem lehetett semmi felvenni azt a jelenetet. A mélypont viszont egyértelműen a két Terminátor egymásnak feszülése, mikor Arniet a tökénél fogva verik a budiban, hát vérmesebb rajongók szerintem elsîrták magukat. Ezt leszámítva azonban azt kell mondanom az utolsó jónak mondható Terminátor mozi, mert ami ezután jött, az tényleg a franchise megcsúfolása volt.

Norbert93   2019. 05. 12.

Ez volt az a rész, ami még tényleg jó film volt, de a legendás elődök kultikusságát már nem tudta megugrani és azóta feledésbe merült. Közepesnél sokkal jobb, de nem egy maradandó, emlékezetes film.

Nick Stahl
Kristanna Loken

Bármennyire is szeretne a harmadik rész ezúttal már John Connornak adni egy saját karakterívet, alapvetően szintén egy könnyedén feledhető epizódjává vált a szériának. több»

A film 60 halálesetet tartalmaz.

(Norbi)

Az autós üldözést heteken keresztül forgatták.

(HETEDIK )

Kristianna Loken volt az első női Terminátor.

(HETEDIK )