
Vélemények (24)
A sorozat egyik leggyengébb, ha nem a leggyengébb része talán. A sztori és a látvány rendben lenne, de a mellékszereplők egyáltalán nem voltak meghatározóak számomra. Jobb szereposztást is el tudtam volna képzelni a filmhez.
Nem volt olyan rossz, mint amire emlékeztem, de azért a világot nem váltja meg. Pozitívumai közé tartozik, hogy jók és látványosak az akció jelenetek, nincs bő lére eresztve és a vége. Negatívumok közé leginkább a rossz színészválasztást mondanám, le... Több
Végtelen gagyi és buta sc-fi akciófilm volt a Terminator 3. Minden eredetiséget lecsapoltak az előző részből és teleszórták végtelen, de annál céltalanabb akciójelenetekkel és mindenféle fölösleges konfliktussal. Schwarzi szépen játszotta a személyte... Több
Erre a filmre nem tudok semmi de semmi jót mondani a világon. Szerintem rémesen ha nem egyenesen fertelmes lett. Biztos akad olyan akinek tetszik de nekem ez cseppet sem volt bejövős.
Nekem ez a rész is nagyon tetszett, látványos a sztori is nagyon jó. Itt végre megismerhetjük a felnőtt Joh Conort is aki nem az a bátor ellenállás vezető mint a sötét jövőben.
Újranézve a Terminátor filmeket jutottam el a harmadik epizódhoz, A gépek lázadásához. Ironikus, hogy egészen jó a forgatókönyve, de nagyon rossz a főszereplő-választás, az átlag alatti megjelenésű Nick Stahl helyzetbe hozásával. Eszembe jutott, hogy... Több
Hasonló filmek
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
De egy mai filmhez képest ez egy remekmű. A vége nagyon tetszik. Amikor kinyírják a világot, a jó öreg Terminátor bá' meg szépen bezárja a két nyomit a bunkerbe.
Ez volt az a rész, ami még tényleg jó film volt, de a legendás elődök kultikusságát már nem tudta megugrani és azóta feledésbe merült. Közepesnél sokkal jobb, de nem egy maradandó, emlékezetes film.
Sokkakal ellentétben, nekem nem volt annyira rossz film. Igaz többet vártam tőle én is, de ez kaptam. Ami elmondható a filmről, hogy nem lehet unatkozni rajta, mert nagyon pőrgös, akciódús film. Az első két rész után kellemes csalódás. Én 8/10 adnék erre a filmre. Jó film!
Nem rossz film, az idő gyorsan elröpül fölötte, de szerintem túl rövid lett, és a történetből többet kihozhattak volna. A színészek is sajnos átlagosak voltak (kivéve Scwarzit persze). Az akciójelenetek szerintem a 2-ben jobbak voltak, pedig az régeb... Több
Érdekes újítás volt a filmben a szép szöszi robot. Sokan kritizálták, de szerintem jó volt. Történetben és látványban szerintem azt kaptuk, amit vártunk. Ha nem is olyan jó mint a korábbi részek, de teljesen nézhető.
Sok ember mondja: nagyjából a második rész. Hát én is ezt gondolom. De csak nagyjából. A cselekményvezetése hasonlít nagyon. Igazából női terminátorral még nem volt lehetőségünk találkozni a Terminátor 2-ben, ez egyedi alkotóelem. Jó film, de mindenképpen az első kettő, eredeti, Cameron-film volt a legjobbak belőle.