Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

csjano49   2020. 10. 17.

Total Recall

igen láttam, nagyon jó csak ajánlani tudom, mindenkinek

ArpiHajdu és Réci   2017. 07. 19.

Verhoeven szintet lépett

Ez egy nagyon érdekes sci-fi egy olyan rendezőtől, aki a zsánerben már megmutatta, hogy mit tud (Robotzsaru), de a Total Recall egy szintlépés, mert remekül van összerakva. Verhoeven ért a mocskos szórakoztatásához, a szó legjobb értelmében: a történ... teljes kritika»

Deku   2017. 07. 17.

Az biztos, hogy Schwarzenegger remek alakítást mutatott be, a film pedig elgondolkodtató és bonyolult de ez jól áll neki. Nem tudok mit kiemelni mert úgy jó ahogy van.

ZeroHero   2015. 05. 04.

Nagy kedvencem, hatalmas film! Ha egy mit sem sejtő filmrajongó meglátja Schwarzi nevét a stáblistán, azt gondolhatná: valami agyatlan "kilencvenes" akciófilm - Nagy hiba! Valójában Arnie egyik, ha nem a legjobb filmje. A története nagyon összetett, ... több»

Sabnock Sanatory   2019. 08. 30.

Schwarzi erre a sci-fi thrillerre büszke lehet.Nagyon jó mozi,szuper kis történet,szép,és egyedi képi világ,betalál a zene,és Ironside is nagyot játszik benne.Sharon Stone is szuperül hozza azt a kis szerepet,amit kapott.Egyszóval minden klappol!

Norbi   2018. 07. 10.

Már rengetegszer láttam. Nagyon jó film, nem egyszerű/sablon történet amit érdemes figyelemmel követni. Jó ötlet a két klón együttműködése, és izgalmasra sikeredett.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Arnold klasszikus filmjei közé tartozik. A jövőbe kalauzol el a történet . Remek akciófilm a klasszikusok között a helye csak ajánlani tudom

A hordozható nyomkövető eszközt, amit Helm (Michael Champion) használ a Casio építette.

(magyaristvan)

Amikor a Memória cégnél belövik Quaid érdeklődési körét, a monitoron látható Edgar Rice Burroughs Mars regényeiben szereplő lény képe.

(magyaristvan)

A filmnek nem volt tesztvetítése.

(magyaristvan)

A Földön az egyetlen reklámozott üdítőital a Coca-Cola, a Marson pedig a Pepsi.

(magyaristvan)

Arnold szerepbéli neve nem Quaid hanem Quail lett volna.

(magyaristvan)

Miután Paul Verhoeven látta Sharon Stone alakítását, őt akarta az "Elemi ösztön" (Basic Instinct)(1992) női főszerepére.

(magyaristvan)

A film szerepel Steven Jay híres "1001 film, amit látnod kell mielőtt meghalsz" című listáján.

(phanzetomox)

1990-ben a 5. legtöbb bevételt hozó film volt.

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 Sci-Fi Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Sci-fi film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)

1990 legjobb nyitóhétvégével rendelkező filmje Amerikában.

Nem fogtak az évek ezen a jó kis filmen, a technikai avulás ellenére is jó választás még mindig egy hűvös őszi estére!
8/10 több»