Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

drg0602   2020. 02. 22.

Arnold szereplése véget is érdemes volt megnézni, egyébként tökéletes, jó témájú film. Korához képest elég jó van megcsinálva. Feltűnik benne Sharon Stone aki jó szerepel, bár még a film elkészítése előtt nem volt annyira ismert színész. Sci-fi kategória egyik legjobba szerintem. Tetszik, jó film! nálam 10/10

ArpiHajdu és Réci   2017. 07. 19.

Verhoeven szintet lépett

Ez egy nagyon érdekes sci-fi egy olyan rendezőtől, aki a zsánerben már megmutatta, hogy mit tud (Robotzsaru), de a Total Recall egy szintlépés, mert remekül van összerakva. Verhoeven ért a mocskos szórakoztatásához, a szó legjobb értelmében: a történet csak úgy hemzseg az erőszaktól, helyenként egy kis erotikát belecsempész (a szexi Sharon Stone-nal és Rachel Ticotinnel, no meg a három mellel rendelkező hölggyel), és ott van a tömény akció is. Mégsem válnak ezek az eszközök öncélúvá, a történetvezetésben erős a holland direktor, s bár minden esélye megvan arra, hogy a sztori szétessen, erre nem kerül sor, szerencsére. Persze mondhatnánk azt, hogy könnyű egy sci-fi összehozni úgy, ha a műfaj ... több»

Deku   2017. 07. 17.

Az biztos, hogy Schwarzenegger remek alakítást mutatott be, a film pedig elgondolkodtató és bonyolult de ez jól áll neki. Nem tudok mit kiemelni mert úgy jó ahogy van.

ZeroHero   2015. 05. 04.

Nagy kedvencem, hatalmas film! Ha egy mit sem sejtő filmrajongó meglátja Schwarzi nevét a stáblistán, azt gondolhatná: valami agyatlan "kilencvenes" akciófilm - Nagy hiba! Valójában Arnie egyik, ha nem a legjobb filmje. A története nagyon összetett, elsőre nem is egyszerű kibogozni, de ettől (is) zseniális. Annak ellenére, hogy 25 éves film, a látvány a mai napig megállja a helyét, egészen egyedi "íze" van, azt hiszem, főleg a világítás és a fények megválasztása miatt. A hangulata magával ragadó, kicsit szürreális, misztikus sci-fi-futurizmus - sokszor egészen Besson-os feelingje van (biztosra veszem, hogy a derék Luc tudat alatt is rengeteg inspirációt merített ebből a filmből a későbbi Ötödik Elem-hez!). A szereplők jól illenek a sztoriba, passzolnak a karakterekhez (Ironside pl. valami vérfagyasztóan hiteles rosszfiú!), a magyar változat teljesen rendben van (külön öröm, hogy a novellával ellentétben a Johnny Taxi-t itt nem magyarosították Jancsi-ra...áááááá!), a zenéje pedig felejthetetlen. Tízes film. Nincs mese.

Norbi   2018. 07. 10.

Már rengetegszer láttam. Nagyon jó film, nem egyszerű/sablon történet amit érdemes figyelemmel követni. Jó ötlet a két klón együttműködése, és izgalmasra sikeredett.

Nem fogtak az évek ezen a jó kis filmen, a technikai avulás ellenére is jó választás még mindig egy hűvös őszi estére!
8/10 több»

A hordozható nyomkövető eszközt, amit Helm (Michael Champion) használ a Casio építette.

(magyaristvan)

Amikor a Memória cégnél belövik Quaid érdeklődési körét, a monitoron látható Edgar Rice Burroughs Mars regényeiben szereplő lény képe.

(magyaristvan)

A filmnek nem volt tesztvetítése.