Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Az emlékmás

drg0602   2020. 04. 27.

Nagyon tetszett, látványos, pőrgős, jó témájú film. Érdemes megnézni.

indingo   2019. 04. 09.

Mozgalmas, akciódús film a sötét jövőről. Mint az ilyen filmekben, itt is pusztulás és a pusztítás van a középpontban, és természetesen csak az önös érdekek számítanak, az emberek nem.

Deku   2017. 09. 24.

Ebben a filmben szinte minden csodálatos volt, kezdve a történettel, a szereplőkön át még a zenei világ is nagyon ott volt a szeren szerintem. Egyszerű volt de annál biztosabb szórakozást adott.

hsanya182   2015. 05. 05.

Nagyon bejött ez a régi "Emlékmás" feldolgozás! Modern, lendületes, izgalmas sci-fi akciófilm. Nem tudjuk eleinte mi miért történik, csak később tisztul a kép, de közbe menekülni kell végig. Jóféle film! :)

VvV   2018. 12. 04.

A frissessége miatt jobban szeretem, mint az eredetit. Farrel is jó benne, illik hozzá a karakter.

Colin Farrell egy éjszakát a díszletek között töltött, mert szerette volna megtapasztalni, milyen érzés lehet felébredni a jövőben.

Colin Farrell korábban egy másik Philip K. Dick történeten alapuló filmben, a Különvéleményben (2002) is játszott.

Quaid széfjének kódja 10849. A 10-5-4-9 számoknak megfelelő betűk a JEDI szót adják ki.