dulkap   2015. 10. 27.

Nagyjából azt hozta a film, amit vártam tőle. Közepes történet, közepes karakterek (Emilia Clarke egyébként nem volt rossz Sarah Connor), időnként látványos akciókkal. Arnold legnagyobb húzása a visszatérése óta, hogy ritkán veszi komolyan magát. Gyanítom, hogy nem az utolsó rész, de ebbe a franchise-ba már nem nagyon fognak új életet lehelni.

Deku   2017. 10. 22.

Ez a film közhelyes és nem volt benne eredetiség egy percig sem. Gyenge darabka lett. Nos nem kertelek ez igazi kliséhalmaz volt. Gyengébbnél gyengébb jelenetekkel etettek minket legalábbis engem.

Orosz István   2016. 05. 19.

Nekem nagyon tetszik, méltó része a terminátor univerzumnak. Fiatal terminátor vs öreg terminátor nagyon nagy! Bár a rész sikeresen felbirítja az előző 3 rész szálait. Bár ez érthető mert bele lett piszkálva a jövőbe. Boldog vége lett mellé még s terminátor is kapott új képeséget, úgyhogy remélem ebből is kifog kerekedni egy trilógia. Előzmény sztori már van ami a jövőben játszódik így minden eszköz meg van rá hogy a cselekmény szál új utakon repesszen.

GedyPapa   2017. 03. 08.

Nagyon gyengére sikerült. Sokkal többet vártam volna tőle, hiszen az alapkoncepció egy ennél sokkal erőteljesebb filmet sejtetett. Emilie Clarke rossz választás volt szerintem a szerepre, de ez csak az én véleményem. Schwarzi pedig már tragikomikus, mint hihető ebben a szerepben (is)

HETEDIK   2017. 02. 27.

Ha az üresjáratokat és a kritrikán aluli forgatókönyvet levesszük, egész jó kis CGI-orgia. Arnie pedig itt is mindig visszatér és aranyos azzal az őszes hajával. Úgy látszik a Terminátorok is öregednek....

Arnold Schwarzenegger

Új a koncepció, úttörő a digitális technika, mégis a régi lemez pörög az ötödik Terminátor-filmben. A gép öl, az ember lázad, a nagypapa viccelődik. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. több»

Arnold Scwarzenegger visszatért ikonikus szerepéhez, a franchise pedig szépen beleőszült e nagy mutatványba. A legnagyobb baj ezzel az ötödik résszel, hogy kicsit se cool. több»

James Cameron Terminátor filmjeihez való hűség tekintetében a Genisys éppúgy elvérzik, ahogy a harmadik és negyedik epizód. Az időutazások sorozatából kikeveredő alternatív valóság ötlettelen akciójelenetekkel és szappanoperákra jellemző családi konfliktussal tüntet maga ellen. több»

James Cameron elismerően nyilatkozott a filmről. Szerinte a készítők hűek maradtak az ő változatához, így a rendező úgy tekint a Genisys-re, mint a Terminátor filmek harmadik részére.

(ArpiHajdu és Réci )

Robert Patricket, az eredeti film T-1000-esét is felkeresték az új filmben való szerepléssel kapcsolatban, ám a színész beteg csípője miatt nem tudta vállalni az akció dús jeleneteket.

(ArpiHajdu és Réci )

A "fiatal" T-800-as testének megalkotásához Brett Azar színész és testépítő adta izmos testét. A szerepre olyan embert kerestek, aki a lehető legközelebb állt Arnold Schwarzenegger 1984-es testfelépítéséhez.