Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Pacific Rim Uprising

freeman   2019. 07. 08.

Jó film.

indingo   2018. 04. 16.

Nem tudom mi zavart jobban, a repülő pózoló óriásrobotok, a tengerfenékről előbújó tatuszerű lények, a világmegváló tinicsapat élükön a kiscsajjal, aki a semmiből épített egy szuper robotot vagy a magában beszélő, idegesítő szinkronhangú fő gonoszon. Az előző rész főszereplőjére ezerszer utaltak és elhangzott a kihagyhatatlan "apád büszke lenne rád" mondat is. A csatajelenetek során olyan érzésem volt, mintha egy videojátékot néznék. Sem történetben, sem látványban nem nyűgözött le.

Deku   2018. 04. 17.

Ez a film erősen megosztó lett. Én úgy tekintettem meg, hogy nem vártam tőle nagy volumenű gondolatmeneteket vagy fordulatos cselekményszálat. Ezáltal engem nem ért meglepetésként, hogy egy erősen látványfilmet adtak elénk. Nekem személy szerint bejött a film. Amire vállalkozott azt bőven nyújtani tudta. Pörgős hangulata van ami azért nem meglepő egy ilyen filmnél. Remekül voltak elkészítve a karakterek. Igazi látványorgia volt. A színészek a tőlük telhető legjobbat kihozták a szerepükből. Tényleg egyedüli negatívumként csak a történetet lehet megemlíteni egyébiránt viszont élvezhető.

HETEDIK   2018. 04. 12.

Egy agyatlan zúzda, mint elődje. A Transformers filmek egész sor ilyen jellegű alkotást szabadítottak a filmiparra. Egyszeri kikapcsolódásra alkalmas, aztán másnapra el is felejted.

Orosz István   2018. 08. 22.

Nagyon gyengén teljesített, pedig a sztorit meg a látványt se lehet rossznak mondani mégis azt érzem valami hiányzik ami az első részben megvolt. Annyi mentette a filmet, én véleményem szerint, hogy egy jó kimenetelű folytatás kilátásban van.

Cailee Spaeny
Cailee Spaeny
Karan Brar
Scott Eastwood

Nem sok olyan embert találni, akinek a Tűzgyűrű lenne a kedvenc Guillermo del Toro-filmje, de kétségtelen, hogy az óriásrobotos és óriásszörnyes filmnek megvolt a maga bája. A nagy kérdés: mi maradt ebből a del Toro nélküli folytatásban? több»

A Tűzgyűrű: Lázadás című film nem tart sehová, nincs katarzis, már vártam a stáblistát, direktben szurkolni kellett neki. Felesleges érzelmes jelenetek, majdnem teljesen hiányoznak a háttértörténetek, viccek a padló alá temetve, és ráadásul: mindent a szádba rágnak. Hangosan kimondanak evidens dolgokat, amit még általános iskolásként is fel tudnék fogni magamtól. Nem tudom ajánlani a filmet, sehogy, senkinek, soha. Unalmas, klisés, gyenge. A látvány nem tud mindenért kárpótolni, ráadásul az extra jelenetben elhangzik egy mondat, amit remélem, csak én értelmezek egy folytatás ígéreteként… több»

Egy séma alapján készült folytatás, amely kipipálta a kötelezőket, de közben elvesztette azt a varázst, ami az elődöt szórakoztatóvá tette. Az akciók látványosak és szórakoztatóak, de elviselhetetlen párbeszédek, és általánosságban unalmas cselekmény társulnak hozzá, amitől csak a vérbeli rajongóknak lesz élvezhető élmény, mindenki másnak felejthető, vagy már konkrétan fárasztó. több»

A film összbevétele 290 930 148 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 115 873 039 forintot termelt. A hazai mozik összesen 79 696 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

John Boyega a film főszerepe mellett a producerként is kivette a részét a munkálatokból.

Sokáig kérdéses volt, hogy egyáltalán elkészülhet-e a folytatás, mivel az első rész viszonylag gyengén teljesített az amerikai mozikban. Azonban a jó nemzetközi szereplés miatt a stúdió végül zöld utat adott a projektnek.

A film forgatása 2016. november 9-én kezdődött meg Ausztráliában. A munkálatok 2017. március 30-án értek véget. A stáb ez idő alatt egyebek mellett Kínában is forgatott.