Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tűzgyűrű: Lázadás

(Pacific Rim Uprising)

indingo   2018. 04. 16.

Nem tudom mi zavart jobban, a repülő pózoló óriásrobotok, a tengerfenékről előbújó tatuszerű lények, a világmegváló tinicsapat élükön a kiscsajjal, aki a semmiből épített egy szuper robotot vagy a magában beszélő, idegesítő szinkronhangú fő gonoszon. Az előző rész főszereplőjére ezerszer utaltak és elhangzott a kihagyhatatlan "apád büszke lenne rád" mondat is. A csatajelenetek során olyan érzésem volt, mintha egy videojátékot néznék. Sem történetben, sem látványban nem nyűgözött le.

Deku   2018. 04. 17.

Ez a film erősen megosztó lett. Én úgy tekintettem meg, hogy nem vártam tőle nagy volumenű gondolatmeneteket vagy fordulatos cselekményszálat. Ezáltal engem nem ért meglepetésként, hogy egy erősen látványfilmet adtak elénk. Nekem személy szerint bejött a film. Amire vállalkozott azt bőven nyújtani tudta. Pörgős hangulata van ami azért nem meglepő egy ilyen filmnél. Remekül voltak elkészítve a karakterek. Igazi látványorgia volt. A színészek a tőlük telhető legjobbat kihozták a szerepükből. Tényleg egyedüli negatívumként csak a történetet lehet megemlíteni egyébiránt viszont élvezhető.

Snowball   2018. 04. 17.

Jaj, de szomorú, hogy ennyire alul teljesített az előző részhez képest is. Igazából az első részben is sántított itt ott a film de az valahogy újszerű volt nekem. Itt viszont már teljesen elveszített mint rajongót. A párbeszédek bugyuták, tartalommentesek voltak. A történet híjján volt mindenféle váratlan fordulatnak vagy eredetiségnek. Kellemetlen beismerni de ez nagyon nem ütötte meg az elégségest sem.

mdlg4th   2018. 04. 18.

Hát ez azért vicces volt valamilyen téren. Persze nem voltak elvárásaim olyan irányban, hogy ez most egy epikus történet lesz de azért ennyire durván leamortizált sztorira se számítottam. Egyszer nem volt rossz mivel látványos, hangulatos és hát azért ki ne szeretné a giga hatalmas robotokat?

alexxx   2018. 04. 10.

Már az első rész is teljesen céltalan volt, nem igazán érzem, hogy szükség lett volna a folytatásra. Okés, hogy látványos, de valahogy nem szól semmiről, tényleg ilyen agyzsibbasztó film, amire beesel az utcáról, és mire vége, nagyjából el is felejted. Összességében azt tudom mondani, hogy ha ez kimarad az életedből, nem igazán vesztesz vele semmit.

Cailee Spaeny
Cailee Spaeny
Levi Meaden
Levi Meaden
Karan Brar
Vox.hu - Tűzgyűrű: Lázadás
Nem sok olyan embert találni, akinek a Tűzgyűrű lenne a kedvenc Guillermo del Toro-filmje, de kétségtelen, hogy az óriásrobotos és óriásszörnyes filmnek megvolt a maga bája. A nagy kérdés: mi maradt ebből a del Toro nélküli folytatásban?

Popcorn Project - Tűzgyűrű: Lázadás
A Tűzgyűrű: Lázadás című film nem tart sehová, nincs katarzis, már vártam a stáblistát, direktben szurkolni kellett neki. Felesleges érzelmes jelenetek, majdnem teljesen hiányoznak a háttértörténetek, viccek a padló alá temetve, és ráadásul: mindent a szádba rágnak. Hangosan kimondanak evidens dolgokat, amit még általános iskolásként is fel tudnék fogni magamtól. Nem tudom ajánlani a filmet, sehogy, senkinek, soha. Unalmas, klisés, gyenge. A látvány nem tud mindenért kárpótolni, ráadásul az extra jelenetben elhangzik egy mondat, amit remélem, csak én értelmezek egy folytatás ígéreteként…
Filmsomnia.hu - Tűzgyűrű: Lázadás
Egy séma alapján készült folytatás, amely kipipálta a kötelezőket, de közben elvesztette azt a varázst, ami az elődöt szórakoztatóvá tette. Az akciók látványosak és szórakoztatóak, de elviselhetetlen párbeszédek, és általánosságban unalmas cselekmény társulnak hozzá, amitől csak a vérbeli rajongóknak lesz élvezhető élmény, mindenki másnak felejthető, vagy már konkrétan fárasztó.

John Boyega a film főszerepe mellett a producerként is kivette a részét a munkálatokból.

Sokáig kérdéses volt, hogy egyáltalán elkészülhet-e a folytatás, mivel az első rész viszonylag gyengén teljesített az amerikai mozikban. Azonban a jó nemzetközi szereplés miatt a stúdió végül zöld utat adott a projektnek.

A film forgatása 2016. november 9-én kezdődött meg Ausztráliában. A munkálatok 2017. március 30-án értek véget. A stáb ez idő alatt egyebek mellett Kínában is forgatott.