Tűzgyűrű: Lázadás

Pacific Rim Uprising

Vox.hu
2018/04/05

Értékelés: 6.5/10
Nem sok olyan embert találni, akinek a Tűzgyűrű lenne a kedvenc Guillermo del Toro-filmje, de kétségtelen, hogy az óriásrobotos és óriásszörnyes filmnek megvolt a maga bája. A nagy kérdés: mi maradt ebből a del Toro nélküli folytatásban? Több

MovieAddict
2018/04/06

A Tűzgyűrű: Lázadás című film nem tart sehová, nincs katarzis, már vártam a stáblistát, direktben szurkolni kellett neki. Felesleges érzelmes jelenetek, majdnem teljesen hiányoznak a háttértörténetek, viccek a padló alá temetve, és ráadásul: mindent a szádba rágnak. Hangosan kimondanak evidens dolgokat, amit még általános iskolásként is fel tudnék fogni magamtól. Nem tudom ajánlani a filmet, sehogy, senkinek, soha. Unalmas, klisés, gyenge. A látvány nem tud mindenért kárpótolni, ráadásul az extra jelenetben elhangzik egy mondat, amit remélem, csak én értelmezek egy folytatás ígéreteként… Több

Artsomnia
2018/04/09

Egy séma alapján készült folytatás, amely kipipálta a kötelezőket, de közben elvesztette azt a varázst, ami az elődöt szórakoztatóvá tette. Az akciók látványosak és szórakoztatóak, de elviselhetetlen párbeszédek, és általánosságban unalmas cselekmény társulnak hozzá, amitől csak a vérbeli rajongóknak lesz élvezhető élmény, mindenki másnak felejthető, vagy már konkrétan fárasztó. Több

Smoking Barrels
2018/04/12

Aztán most már csak szomorú vagyok. Pedig ennek a filmnek olyannak kellett volna lennie, ami kihozza belőlem azt a pici gyereket, aki a fürdőkádban ülve a dinoszauruszok, tini nindzsa teknőcök és mindenféle más akciófigurák általa elképzelt és megvalósított csatáival múlatta el az idejét, és rohadt jól érezte magát. Több

Filmezzunk.hu

Értékelés: 6.7/10
Az első filmet még Guillermo del Toro rendezte, abból nem lett Oscar díjas alkotás, és látva a folytatást, valószínűleg ebből a mostaniból sem lesz az. De annak eldöntését, hogy az új rendező Steven S. DeKnight jót lett-e a franchise-nak vagy nem, valaki másra bíznám, mert én nem éreztem akkora különbséget a két film között. Több

Cornandsoda.com

Értékelés: 6.5/10
A Tűzgyűrű: Lázadás gyakorlatilag nem lett más, mint egy rosszul megkoreografált látványfilm. Abban az aspektusban, ami talán a legfontosabb megkaptuk, amit akartuk, mégis joggal érezhetjük, hogy hiányzik valami. Teljesen nyilvánvalóvá vált, hogy az embertelen büdzsét egy az egyben beáldozták a vizualitás oltárán. Több

24.hu
2018/04/12

nemzetköziség, a végletekig butított sztori és a CGI-orgia éppolyan rutinosan dönti le a kulturális falakat, ahogy egy megtermett Kaiju Tokió felhőkarcolóit. Végül mindkettő után csak a romok maradnak, ami még a virtuális pusztítás dadaista örömét is elveszi. De hát ki más egyesítené az emberiséget, mint egy túlvilágról érkezett óriásszörny? 3/10

Revizoronline.com
2018/04/12

A bibi csak azzal van, hogy a mutatvány misztikuma elveszett a kínlódásban, ami maradt, az meg csak arra jó, hogy percenként eszünkbe jusson (a vége felé már szinte másodpercenként), hogy a múltkor milyen remekül szórakoztunk ezen a csihi-puhin, most meg milyen kár, hogy ez nem sikerül. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!