Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Stephen Amell
Megan Fox
Stephen Amell

Michelangelo, Donatello, Leonardo és Raphael nyáron visszatérnek a mozikba, hogy még nagyobb és még ádázabb gonosztevőkkel vegyék fel a harcot April O’Neil (Megan Fox), Vern Fenwick (Will Arnett) és egy újonc, a hokimaszkos igazságosztó, Casey Jones (Stephen Amell) oldalán. Miután Zúzó,… Több

Forgatókönyvíró: Peter Laird, Kevin Eastman
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Kanada, Hongkong, Kína, Dánia
Premier (HU): 2016.06.30. | HBO Max (2021.12.25.)

2020.08.30 sammy88

Nehéz kezdet után némi javítás

Miután túltettem magam az első rész sokkhatásán gondoltam adok ennek egy esélyt, mert a teknőcököt még mindig szeretem. Nos.. egy kicsit mintha javult volna a helyzet, de hát ez közel sem az a szint, ami a szeretett hőseinknek jár!

2017.05.02 mamiéstöti2

Amilyen szórakoztató volt az első rész, ezt sikerült olyan gyorsan elfeledtetni ezzel a résszel. Unalmas és kiábrándító folytatás és még a poénok is ugyanazok.

2016.08.26 dulkap

Nekem csalódás a film, leginkább a koncepció miatt. Az első rész többel közt azért tetszett, mert kicsit sötétebb hangulatú volt az elődjeinél. A folytatás viszont már sokkal inkább a nagyobb gyerekeknek szól és emiatt talán sokkal egyszerűbben is ve... Több

2016.07.05 Orosz István

Na gyerekek, ez már folytatás. Külön tetszett az hogy a képregényből több kedvelt gonoszt kiemeltek. Bebop, Rocksteady-t. Na meg a végén emellett tetőzték Crangel aki a föld elpusztításán mesterkedik. Egyszóval az első rész sokadjára felülmúlta, hoz... Több

2016.07.18 Thibo84

Egy olyan film, ahol a folytatás jobban sikerült mint az első rész. Jó volt látni a teknőcök ellenfelei között Rocksteady-t, Bebop-t és Krang-t. Bár sajnálom, hogy Szecska mestert ennyire a háttérbe szorították és Casey Jones karakterét is elég gyengének állították be.

A film összbevétele 245 623 848 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 46 721 909 forintot termelt. A hazai mozik összesen 34 947 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Stephen Amell a második képregény színész, aki Chris Evans után játszik Casey Jonesot. Evans a 2007-es TMNT-ben adta Casey hangját. Míg Amell A zöld íjász című sorozatban szerepelt, Evans különböző Marvel filmekben játszott (és egyéb képregény adaptációkban, de különösen Marvel filmekben).Szerző: Thibo84

A Halloween felvonuláson van egy férfi, aki a Transformer Űrdongóként öltözött.Szerző: Thibo84

Ez az első TMNT film, ahol Casey Jonesnak nincsen hosszú haja, valamint Zúzónak is szakálla van, pedig mindig borotvált volt az arca.Szerző: Thibo84

Krang hangja eredetileg Ferd Armisen lett volna, de a menetrend konfliktusok miatt végül Brad Garrettre cserélték.Szerző: Thibo84

(2016. 07. 26.)
Ezen Bipop sem nevetne
Már az első rész is siralmas volt, a folytatás sem lett egy fikarcnyit sem élvezetesebb. A Tini Nindzsa Teknőcök: Elő az árnyékból elég vacakra sikerült, Stephen Amell Casey Jones szerepében menti a menthetőt. 4/10 Több

Értékelés: 5.5/10
(2016. 07. 02.)
Tini nindzsa teknőcök: Elő az árnyékból
Az újkori mozis TMNT második etapja kétségtelenül előhozatja az emberből az elfeledett rajongót, ám az alapanyagtól eddig ódzkodókat ezúttal sem rántja majd be. 55% Több

Értékelés: 4.5/10
(2016. 06. 30.)
Tini Nindzsa Teknőcök: Elő az árnyékból kritika
Aki látta az első részt, az pontosan tudja, mit fog kapni. Nincs meglepetés, nincs lacafacázás, ez egy Michael Bay film kicsiknek. Mert a robbanások szeretetét nem lehet elég korán kezdeni. Esküszöm várom a Bay féle Teletubbies-t! Szóval csak saját felelősségre, bizonyos kor fölött élvezhetetlen. 4,5/10 Több

(2016. 12. 05.)
Tini Nindzsa Teknőcök 2: Elő az árnyékból
Néhol azért szórakoztatóvá tudták tenni az alkotók a teknőc kalandot, a maga lüke, oktondi stílusában vannak jó pillanatai a filmnek. Mindez azonban csak arra volt elég, hogy egyre lankadó figyelmem kitartson a stáblistáig. Ezt is felesleges volt így, ebben a formában folytatni...
4/10 Több

(2016. 07. 20.)
A teknőcök a Zöld Íjásszal erősítenek
Az Elő az árnyékból elkezdi jó útra terelni a TNT szériát, de még nagy utat kell bejárnia. Ideje lenne Michael Bay-nek elengednie a rendezők kezét, a szkriptírókra pedig ráférne egy kis vérfrissítés. 50/100