Norbert93   2019. 06. 18.
Ragnarök in Black

A Thor és Valkűr duó olyan dinamikusra és összehangoltra sikeredett a Thor harmadik részében, hogy gyakorlatilag a két karaktert  átöltöztették fekete ruhába, aztán egy gyenge sztorival és egy közepes rendezéssel, némi látványeffekttel lett belőle egy könnyen felejthető, sablonos, látványos nem túl jó film. Úgy látszik már tényleg mindegy mi megy a mozikban, mert minden meglehet lovagolni. Ennek a filmnek gyakorlatilag a MIB franchise lett az áldozata és ehhez asszisztáltak a Thor 3 karakterei (nem színészei!).

HETEDIK   2019. 06. 16.

Nekem a Men in Black sosem volt a szívem csücske, egyedül a beszélő mopsz meg a nagydumás férgek voltak belőle szórakoztatóak, a harmadik részt meg már meg se néztem. Így hát ettől se vártam sokat, igaz nem is kaptam, de egyszer bőven nézhető. Neeson, Hemsworth és Thompson hozzák a régi karakterek színvonalát, van néhány bugyuta akció, a mopsz meg a férgek viszont csak cameo erejéig vannak a vásznon, ami nagy hiba. Nem lett sokkal rosszabb mint a sorozat többi része, igaz az első rész azért a mai napig nézhetőbb, mint a többi...

MMcFly2015   2019. 06. 24.
Ez már nem az igazi...

A Men in Black egy szerethető és szórakoztató trilógia (mondjuk a minőség nem tartotta az elején kapott színvonalat), amit a szenzációs szereplő páros és a karakteres űrlények/gonoszok tettek abszolút működőképessé… Sokak szerint már a trilógiává bővítés is kár volt, de én lezártnak és sikeresnek tekintettem a franchise-t. Nem tudtam, mire készüljek az ötlet után, hogy újra útjának indítják egy másik szemszögből a sztorit, de láttunk már csodát – van, mikor bejön. Sajna' ez most nem mondható el. Ahogy a Taxi szériánál, úgy a Men in Blacknél is fennáll, hogy minden, ami kezdetben jó volt, azt addig folytatták (és dolgozták fel másik szereplőkkel), míg teljesen elbarmolták az alapkoncepciót i... több»

Orosz István   2019. 06. 18.
Nem kell alapozni a kritikákra!

Rengeteg kritikát olvastam, de számomra nagyon is elvoltak túlozva. Tény nem a széria legerősebb része, a harmadik résznél viszont sokkal jobb. Sztori egy picit kiszámítható volt, ( élőre láttam az úgynevezett, nagy fordulatot)és karcsú. A latvány viszont hozta a megszokott sötétzsaruk hangulatot. Remélem kap majd egy folytatást mert fantázia az van benne bőven. Annyit hiányoltam belőlle kevés volt az ufo, a régi széri több egyedi, és látványos karakterre építette a sikert. Illetve a régi szériára tesznek egy apró említést. Érdemes elmenni beülni, és saját szájízünkkel belekóstolni. Egy biztos nem olyan vészes amilyennek lefestik.

Ms. Akárki   2019. 06. 23.

Hát sajnos harmatgyenge lett ez a folytatás a többi részhez képest. Pedig a szereplőgárda parádésra sikerült. A látvány és az akciójelenetek rendben voltak, csak elegendő érdekes történet híján ez nem elég sajnos. Egyszernézős.

Emma Thompson
Liam Neeson
Chris Hemsworth

Nem akar túlságosan újítani, nem akarja megváltani a világot, egyszerűen csak szórakoztatni szeretne és azt bizony jól csinálja. több»

A negyedik epizód úgy végez a szériával, mint Tommy Lee Jones, mikor az első részben az óriás főboss gyomrában megtalálta a fegyverét, és egy jókora loccsanással szétteregette annak beleit egy 30 méteres rádiuszban. Valaki neutralizálja ki belőlem ezt a filmet. több»

Nem kertelek: bugyuta, unalmas, humortalan és fantáziátlan blockbuster lett a negyedik MIB-mozi, és azt hiszem, mind jobban járnánk, ha ezt a franchise-t végleg elengednék. több»

A film összbevétele 253 290 561 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 167 376 521 forintot termelt. A hazai mozik összesen 106 824 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az első három rész maszkjait Rick Baker készítette, ám 2014-ben visszavonult. Úgy volt, hogy az új rész kedvéért újra munkába áll, ám végül Robin Pritchard ugrott be helyette.

(Thibo84)

A film négy főszereplője is, Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Rafe Spall és Rebecca Ferguson is ugyanabban az évben, 1983-ban született.

A Men in Black - Sötét zsaruk a Föld körül a franchise első filmje, melyben nem játszik sem Tommy Lee Jones, sem Will Smith.