mamiéstöti2   2018. 12. 03.

A MIB filmek közül számomra ez a leggyengébb. Semmi újdonság nincs benne és ez már a mai világban nem akkora flash, mint az első rész elkészültekor.

Deku   2017. 12. 21.

Eléggé érdekes maga a film de nekem ez így ahogy volt bejött. A maga furcsa módján igazán kis szerethető filmről van szó. Inkább mondanám átlagosnak mintsem kiemelkedőnek, de ettől függetlenül is nagyon szerettem.

MMcFly2015   2017. 10. 03.

Kellemes csalódás ért a film megtekintése során. A Men in Black anno mutatott valami újat, egy új színt hozott a filmes univerzumba a maga hülyeségeivel, viszont a második rész már éppen elég volt, hogy mindezt a jól felépített hangulatot elrontsa... Ebben a részben a negatív figurát (Vadállat Borisz) talán a széria legjobb, legmenőbb arcát tárjánk elénk. Az időutazás kedvenc téma, így lehet elfogult vagyok, de parádés a fő bonyodalom amit kapunk. A film talán nem is működik addig a jelenetig olyan jól, míg J ügynököt nem látjuk visszaröppenni az időben. A zenék, az akciók minden klappol, talán a poénok zöme (abból is inkább a beszólások) amik néhol besülnek... Ami kimagaslóan jó, és hatalmas tapsot érdemel: az Josh Brolin, mint a fiatal Tommy Lee Jones. Óriási alakítás, remekül elsajátította K ügynök ismérveit. Nagyon szórakoztató volt. Örülök, hogy trilógia lett a Men in Black-ből, méltó folytatás és sikerül megemészténi a félresikerült második részt... A végén pedig, igen jól eltalát drámai fordulatot is kapunk, ami kicsit átértelmezheti az első részben látottakat.

harnas1207   2018. 12. 05.

Az első rész után egyszerűen a többit nem tudtam értékelni. Nem tetszettek a történetek. A szereplőket se szerettem meg annyira, hogy kíváncsi legyek rájuk.

Thibo84   2016. 06. 26.

A legjobb Men In Black rész. Josh Brolin zseniális választás, mint fiatal K.

A filmben 66 ember veszti életét.

(Norbi)

Roger Ebert filmkritikus 3/4 csillagot adott a filmre, Josh Brolin-t dicsérte kritikájában.

Jemaine Clement újzélandi komikus formálta meg a gonoszt, ám olyannyira elmaszkírozták, hogy teljességgel felismerhetetlen.