Sabnock Sanatory   2020. 07. 15.

Imádom az első két részt,de itt elfogyott a lendület,és a sztori nagyon gyér lett.Will Smith poénjai sem ütnek már akkorát,és a filmet semmi sem tudja kirántani a futottak még kategóriából.Sajnos ismét egy rossz folytatás,a trilógia mostoha gyermeke.

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

A MIB filmek közül számomra ez a leggyengébb. Semmi újdonság nincs benne és ez már a mai világban nem akkora flash, mint az első rész elkészültekor.

Deku   2017. 12. 21.

Eléggé érdekes maga a film de nekem ez így ahogy volt bejött. A maga furcsa módján igazán kis szerethető filmről van szó. Inkább mondanám átlagosnak mintsem kiemelkedőnek, de ettől függetlenül is nagyon szerettem.

Thibo84   2016. 06. 26.

A legjobb Men In Black rész. Josh Brolin zseniális választás, mint fiatal K.

MMcFly2015   2017. 10. 03.

Kellemes csalódás ért a film megtekintése során. A Men in Black anno mutatott valami újat, egy új színt hozott a filmes univerzumba a maga hülyeségeivel, viszont a második rész már éppen elég volt, hogy mindezt a jól felépített hangulatot elrontsa...... több»

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Nagyon jó akció fantasy film. Mindenki húzta a száját ez az időutazós szál miatt és csak a hibákat keresték, de nekem kifejezetten tetszett. Jól összerakott történet ami tökéletesen keretbe foglalja a trilógiát.

harnas1207   2018. 12. 05.

Az első rész után egyszerűen a többit nem tudtam értékelni. Nem tetszettek a történetek. A szereplőket se szerettem meg annyira, hogy kíváncsi legyek rájuk.

A filmben 66 ember veszti életét.

(Norbi)

Roger Ebert filmkritikus 3/4 csillagot adott a filmre, Josh Brolin-t dicsérte kritikájában.

Jemaine Clement újzélandi komikus formálta meg a gonoszt, ám olyannyira elmaszkírozták, hogy teljességgel felismerhetetlen.

A főcímzene nem más, mint Pitbull-tól a Back in time.

A Malibu Comic könyvsorozat Men in Black-je ihlette meg a filmet.

Épp 10 évvel az előző rész után jelent meg.

Összesen 8 helyszínen vették fel a filmet az USA-ban.

2010. november 16 - 2011. július 1. között zajlott le a forgatás.

A világpremier 2012. május 14-én, Németországban volt.

A Rotten Tomatoes oldalán 68%-ot kapott 234 vélemény alapján.