Men in Black - Sötét zsaruk 3. (2012)

Men in Black 3

Norbert93   2021. 02. 04.

legújabb vélemény a nap véleménye

Franchise recept alapján

Mára már teljesen megszokott, hogy egy sikeres produkcióhoz folytatást csinálnak, és az nem sikerül az első részhez méltóra. Ez különösen igaz az effajta trilógiák 3. részére. Ennek egyszerű oka az, hogy míg mondjuk egy Csillagok háborúja vagy Gyűrűk... teljes kritika»

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

A MIB filmek közül számomra ez a leggyengébb. Semmi újdonság nincs benne és ez már a mai világban nem akkora flash, mint az első rész elkészültekor.

Deku   2017. 12. 21.

Eléggé érdekes maga a film de nekem ez így ahogy volt bejött. A maga furcsa módján igazán kis szerethető filmről van szó. Inkább mondanám átlagosnak mintsem kiemelkedőnek, de ettől függetlenül is nagyon szerettem.

Thibo84   2016. 06. 26.

A legjobb Men In Black rész. Josh Brolin zseniális választás, mint fiatal K.

Sabnock Sanatory   2020. 07. 15.

Imádom az első két részt, de itt elfogyott a lendület, és a sztori nagyon gyér lett. Will Smith poénjai sem ütnek már akkorát, és a filmet semmi sem tudja kirántani a futottak még kategóriából. Sajnos ismét egy rossz folytatás, a trilógia mostoha gyermeke.

MMcFly2015   2017. 10. 03.

Kellemes csalódás ért a film megtekintése során. A Men in Black anno mutatott valami újat, egy új színt hozott a filmes univerzumba a maga hülyeségeivel, viszont a második rész már éppen elég volt, hogy mindezt a jól felépített hangulatot elrontsa...... több»

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Nagyon jó akció fantasy film. Mindenki húzta a száját ez az időutazós szál miatt és csak a hibákat keresték, de nekem kifejezetten tetszett. Jól összerakott történet ami tökéletesen keretbe foglalja a trilógiát.

A filmben 66 ember veszti életét.

(Norbi)

Roger Ebert filmkritikus 3/4 csillagot adott a filmre, Josh Brolint dicsérte kritikájában.

Jemaine Clement újzélandi komikus formálta meg a gonoszt, ám olyannyira elmaszkírozták, hogy teljességgel felismerhetetlen.

A főcímzene nem más, mint Pitbulltól a Back in time.

A Malibu Comic könyvsorozat Men in Black-je ihlette meg a filmet.

Épp 10 évvel az előző rész után jelent meg.

Összesen 8 helyszínen vették fel a filmet az USA-ban.

2010. november 16 - 2011. július 1. között zajlott le a forgatás.

A világpremier 2012. május 14-én, Németországban volt.

A Rotten Tomatoes oldalán 68%-ot kapott 234 vélemény alapján.