Deku   2017. 07. 23.

Nagyon ütős és eredeti sztorival rendelkezik a Sötét zsaruk film. A két főszereplő dinamikus párosa pedig elképesztő. Tökéletesen illenek egymáshoz. Nagyszerű szórakozási lehetőség.

puffancshercegnő   2016. 09. 16.

Ha az ember túllát a poénos űrlényes dolgokon, akkor egészen elgondolkodtató a film, persze nem ez az elsődleges célja hanem a szórakoztatás, amit jól hoz. Jó az alaptörténete, amihez a karakterek is passzolnak. Jó szórakozás egy otthoni vasárnapi mozizáshoz még mindig

Fahéjgolyó   2016. 11. 25.

will smith régi filmjei közül ez az egyik kedvencem. humoros, akciós, eredeti története van, és a folytatásokkal sem rontották el. jó kikapcsolódás megnézni bármikor.

Norbi   2018. 07. 09.

Kultuszfilm aminek kötelezően ajánlom a megtekintését. Egyedi történet, jó hangulattal fűszerezve, fergeteges szereplőgárdával. Aki eddig nem látta, ne tétovázzon, hisz már több része is van :D

MKristijan   2016. 11. 01.

Egy nagyon nagy kedvenc számomra a MIB sorozat. Olyan sok minden van még ebben a létrehozott világban ami a mi világunk is lehetne.... remélem az eddigi 3 rész is csak egy kis ajtó a többi mellett.

Will Smith
Tony Shalhoub
Tommy Lee Jones
Danny DeVito

A mai CGI-cunamiban végre kezdenek rájönni a stúdiók, hogy a látvány önmagában kevés, oda kell figyelni a forgatókönyvre és a karakterekre, az utóbbi idők tendenciája már erre mutat, ezért sanszos, hogy a mai termésből is lesz olyan blockbuster, amelyet 20 év után is annyi szeretettel emlegetünk majd, mint a sötét zsarukat. több»

1997-ben a 3. legtöbb bevételt hozó film volt.

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 Sci-Fi Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Sci-fi film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)

Will Smith miután elolvasta a forgatókönyvet elsőre visszaadta J ügynök szerepét, ám később a felesége (Jada Pinkett Smith) meggyőzte, hogy mégis vállalja el a szereplést. A színész szót fogadott a feleségének.

(ArpiHajdu és Réci )