T. J. Miller
Tim Miller
Ryan Reynolds

A Különleges Erők egykori katonája, Wade Wilson zsoldosként ténykedik. Miután átesik egy különleges kísérletet, hihetetlen változásokat tapasztal a testén: rendkívül gyorsan képes regenerálódni, bármi is érje. Elhatározza, hogy mebosszulja azokat, aki kis híján tönkretették életét. A 'kettős… Több

Zene: Junkie XL
Premier (HU): 2016.02.11. | HBO Max (2021.10.09.) | Disney+ (2022.06.14.)

Deadpool 2  (2018)

2024.01.07 hátadlegyenelöl

Daredevil után a kedvenc karakterem.

2017.04.10 indingo

Azt elismerem, hogy végre egy karakteres szuperhőssel állunk szemben, de annyira nem éreztem eget verően humorosnak a csávót. És rájöttem, hogy Ryan Reynoldsnak sok minden nem áll jól.

2018.05.10 Laca//Ho/rr/oR//

Kortól független, csaj ajánlani tudom. Minden megvan benne ami kell. Ryan nagyon jól magára formálta a bolondos karaktert, arról nem beszélve, hogy kemény munkával szó szerint bele edzette magára Deadpool ruhájába. A film cselekménye, story-ja jól ki... Több

2016.02.11 dulkap

Hát nem tudom, hogy idén melyik film fogja ezt felülmúlni nálam szórakoztatásban ezt a filmet. Tökéletes egyensúlyban van a kitűnő ironikus humor és a látványos akció. Sőt a szerelmi szál is stílusos és jól elővezetett, hogy ne legyen csöpögős. Nincs... Több

Nem szeretem Ryan Reynoldsot,és ebben a gyengécske,kissé lapos,de rettenetesen trágár filmben sem kápráztatott el. Nevetséges jelmezben,és a gyenge játékával nálam ismét leszerepelt.

A film összbevétele 782 612 155 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 585 420 220 forintot termelt. A hazai mozik összesen 415 155 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmben összesen 51 személy halt meg.Szerző: Norbi

Korhatáros besorolása miatt nem mutatták be Indiában, valamint Üzbegisztánban sem. Kínában is csak egyetlen vágatlan vetítést tartottak a Kínai Filmfesztiválon.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az eredeti tervek szerint Hugh Jackman is cameózott volna a filmben, ám ez túl sokba került volna és a stúdió nem volt hajlandó túllépni a rendelkezésre álló költségkeretet.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Rhett Reese és Paul Wernick írók minden egyes forgatási napon részt vettek, ám a gázsijukat a Fox nem volt hajlandó finanszírozni, így maga Ryan Reynolds fizette ki őket, aki produceri feladatokat is magára vállalt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2016. 02. 11.)
Nemcsak eredetibb és humorosabb, de brutálisabb és botrányosabb is minden más képregény-adaptációnál. Ez az a szuperhősmozi, amire mindig is vártál. Kritika. Több

Értékelés: 9.8/10
(2016. 04. 15.)
Megfogadtam, hogy mostantól szigorúbban fogom értékelni a filmeket, de a Deadpoolra nem tudok alacsony pontszámot adni, és alig várom a folytatást. Nem véletlen, hogy a nyitóhéten rekordokat döntött! Több

(2016. 02. 11.)
Felvágva, nem elverve
A kilencvenes évek elején született Deadpool az évtized közepére sokak kedvencévé vált, kijárt már neki egy egészestés mozi, amire egy tesztvetítést követően bólintottak rá a 20th Century Fox pénzügyi osztályán. A filmet felvezető kampányban látottak a nagy vásznon sem ülnek le, Ryan Reynolds sütkérezik a szerepben. Több

(2016. 02. 10.)
A patikamérlegen összerakott családbarát Marvel-filmek dömpingjében úgy kellett ez a bevállalós, mocskos és poénos fricskafilm, mint egy falat csimicsanga. Több

(2018. 05. 09.)
A Deadpool egy igazán üde színfolt a kissé ellaposodó szuperhős filmek tengerében. Ezért remélem, hogy a folytatás is legalább ennyire bevállalós, kompromisszumokat nem ismerő és szórakoztató alkotás lesz. Több
Az Esernyő Akadémia
A fiúk