Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Deadpool

(Deadpool)
Deadpool

hsanya182  2016. 05. 09.

Egészen látványos és szórakoztató szuperhős paródia, X-men, Marvel kedvelőknek egyértelmű befutó!! 5/5. A pihentagyú poénok és a dráma is mindig a legjobb helyen erősíti önmagát, eltalálták a történetet, remek lett a rendezés és az alakítások egész jól megdobják a filmet! :)

wooderman  2016. 05. 03.

Nagyon jól kitalált szuperhős film.Végre nem egy sablonszereplő!Egyedi karakter, márcsak attól is más,hogy nem tipikus megmentem a világot hanem szabadszájú és szabad szellemű.

ereln  2016. 04. 27.

Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom (persze nem gyerekeknek). Jó látni, hogy még a Fox is képes jó filmeket csinálni a sok rossz mellett, vegyük például a Fantasztikus Négyest.....

Bogi87  2016. 05. 27.

A film számomra inkább vulgáris, mint vicces. Van benne 1-2 jó poén, de összességében többet vártam tőle.

Orosz István  2016. 05. 19.

A sztori összecsapva, deadpool karaktere viszont nagyon jó. :) Ami nem tetszik: a film durr bele a közepében kezdődik kinyír pár pacákot utána elmeséli hogyan lett a szuper képessége amikor elér arra a pontra mikor a film kezdődik már a végénél járunk. A folytatás remélem másabb lesz de attól még nem volt rossz.

T. J. Miller
Ed Skrein
T.J. Miller
Ed Skrein
Tim Miller
VOX: Deadpool
A patikamérlegen összerakott családbarát Marvel-filmek dömpingjében úgy kellett ez a bevállalós, mocskos és poénos fricskafilm, mint egy falat csimicsanga.
Hetediksor: Felvágva, nem elverve
A kilencvenes évek elején született Deadpool az évtized közepére sokak kedvencévé vált, kijárt már neki egy egészestés mozi, amire egy tesztvetítést követően bólintottak rá a 20th Century Fox pénzügyi osztályán. A filmet felvezető kampányban látottak a nagy vásznon sem ülnek le, Ryan Reynolds sütkérezik a szerepben. (9/10)
24.hu - Szenzációs szuperhős-ámokfutás a Deadpool
Nemcsak eredetibb és humorosabb, de brutálisabb és botrányosabb is minden más képregény-adaptációnál. Ez az a szuperhősmozi, amire mindig is vártál. Kritika. (9/10)

Először az Új Mutánsok képregény 98 számában tűnt fel ahol meglehetősen rosszfiúként szerepelt. Majd a későbbiekben az X-Force-ban vált nagy kedvenccé.

(Deku)

Deadpool-nak a gyenge pontja a gyerekek és az állatok.

(Deku)

Amerika kapitány az egyetlen akit Deadpool tisztelt, gyerekkorában a példaképe volt.