Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Deadpool

T. J. Miller
Tim Miller
Ryan Reynolds

PadmeAmidala   2021. 05. 07.

Teljesen átlagos, kevés jó poén van benne, nem tudom, baj-e, hogy az X-men sorozatot nem láttam még (elvileg nem lenne baj), de szerintem ez a legtúlértékeltebb film a Mátrix mellett azok közül, amiket láttam. A második rész nem érdekel.

Laca//Ho/rr/oR//   2018. 05. 10.

Kortól független, csaj ajánlani tudom. Minden megvan benne ami kell. Ryan nagyon jól magára formálta a bolondos karaktert, arról nem beszélve, hogy kemény munkával szó szerint bele edzette magára Deadpool ruhájába. A film cselekménye, story-ja jól ki... több»

dulkap   2016. 02. 11.

Hát nem tudom, hogy idén melyik film fogja ezt felülmúlni nálam szórakoztatásban ezt a filmet. Tökéletes egyensúlyban van a kitűnő ironikus humor és a látványos akció. Sőt a szerelmi szál is stílusos és jól elővezetett, hogy ne legyen csöpögős. Nincs... több»

indingo   2017. 04. 10.

Azt elismerem, hogy végre egy karakteres szuperhőssel állunk szemben, de annyira nem éreztem eget verően humorosnak a csávót. És rájöttem, hogy Ryan Reynoldsnak sok minden nem áll jól.

ArpiHajdu és Réci   2017. 01. 08.

Elsőként arra voltam kíváncsi, hogy miért szeretik ilyen sokan ezt a filmet, s mitől van ekkora hype a Deadpool körül? Megmondom őszintén, hogy egy darabig csak az tetszett benne, hogy ügyesen mozgatta a két idősíkot, amely egy ponton találkozott, ma... több»

Bogi87   2016. 05. 27.

A film számomra inkább vulgáris, mint vicces. Van benne 1-2 jó poén, de összességében többet vártam tőle.

Deku   2017. 08. 09.

Fergeteges volt de tényleg, imádom a Marvel filmeket de ez még azokon is túlmutat. Látványos volt ami nem meglepő és lépten nyomon humoros. Nagyon szerettem.

A film összbevétele 782 612 155 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 585 420 220 forintot termelt. A hazai mozik összesen 415 155 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmben összesen 51 személy halt meg.

(Norbi)

Korhatáros besorolása miatt nem mutatták be Indiában, valamint Üzbegisztánban sem. Kínában is csak egyetlen vágatlan vetítést tartottak a Kínai Filmfesztiválon.

Az eredeti tervek szerint Hugh Jackman is cameózott volna a filmben, ám ez túl sokba került volna és a stúdió nem volt hajlandó túllépni a rendelkezésre álló költségkeretet.

Rhett Reese és Paul Wernick írók minden egyes forgatási napon részt vettek, ám a gázsijukat a Fox nem volt hajlandó finanszírozni, így maga Ryan Reynolds fizette ki őket, aki produceri feladatokat is magára vállalt.

A film forgatását Wham! munkacímen kezdték meg Vancouverben.

Nemcsak eredetibb és humorosabb, de brutálisabb és botrányosabb is minden más képregény-adaptációnál. Ez az a szuperhősmozi, amire mindig is vártál. Kritika. több»

Megfogadtam, hogy mostantól szigorúbban fogom értékelni a filmeket, de a Deadpoolra nem tudok alacsony pontszámot adni, és alig várom a folytatást. Nem véletlen, hogy a nyitóhéten rekordokat döntött! több»

A kilencvenes évek elején született Deadpool az évtized közepére sokak kedvencévé vált, kijárt már neki egy egészestés mozi, amire egy tesztvetítést követően bólintottak rá a 20th Century Fox pénzügyi osztályán. A filmet felvezető kampányban látottak a nagy vásznon sem ülnek le, Ryan Reynolds sütkérezik a szerepben. több»