Timon   2020. 04. 25.

Látványos,izgalmas meg akciódús volt.Nem marad nekem annyira emlékezetes,de egyszer-kétszer tuti kikapcsolódás volt.

Shelby07   2018. 01. 30.

Először kicsit féltem, amikor megtudtam, hogy más rendezte ezt a részt, de azt hiszem elég jó lett. Tetszett, hogy vittek bele humort és először kicsit furcsa volt, de aztán nagyon megtetszett ez a humorosabb Thor. Csak azért adok neki 4 pontot, mert... több»

ArpiHajdu és Réci   2017. 12. 05.

Korrekt mozi

Azt már többször leírtuk, hogy nem vagyunk képregény/szuperhősfilm fanok, s bár idén meglepő módon volt két zsánerbeli alkotás (a Galaxis őrzői Vol. 2 és a Pókember: Hazatérés), amely tetszett, de az igazi még mindig várat magára. Mindezek fényében a... teljes kritika»

dulkap   2017. 11. 09.

A Marvel megcsinálta a Marvel filmek jó értelemben vett paródiáját, nagy Star Wars hatással. A film igazából egy akció dús vígjáték, ami kicsit kilóg a sorozatból. Jó poénok, látványos film, bár kicsit hosszú vígjátéknak. Vicces, hogy ha a DC csinált... több»

Deku   2017. 11. 05.

Igazán jó kis film lett. Erősen szakított az előző két rész stílusával, itt kicsit olyan Deadpool feeling-em volt rögtön az elején ezzel az önmagában beszélő, poénkodó karakterrel. Furcsálltam az elején de tetszett ez a felállás is. Nagyon jó volt lá... több»

HercegPeter   2018. 11. 05.

A halomra gyártott Marvel filmek között számomra a Thor egy kis felüdülést nyújt. Akciódús, látványos és kellően humoros, de ezt nem tolják túl mint a Galaxis örzőiben. De ez sem ugyanaz a szintet képviseli a három rész alatt. Az első tetszett, talán... több»

Orosz István   2017. 12. 05.

Nekem nagyon tetszett, humoros volt akció dús, na meg amit külön értékelek néhol kiszámíthatatlan. Hulk nagyon brutál volt benne, és jó volt egy picit értelmes formában látni m csak amikor őrjöng.

Idris Elba
Idris Elba
Ray Stevenson
Taika Waititi

A film összbevétele 853 977 126 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 558 668 012 forintot termelt. A hazai mozik összesen 373 092 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A skandináv mitológiában és az 1986-ban kiadott Hivatalos Marvel Univerzum Kézikönyv szerint Hela/Hél apja nem más, mint Loki (szemben a filmmel).

A filmben Valkűrt 142-es néven is emlegetik. Ez utalás arra, hogy a karakter képregényben először a Hihetetlen Hulk 142. számában tűnt fel (még 1971-ben).

Cate Blanchett szerint Hela olyan olyan, mint egy lázadó punk, így a szerepre készülve punk zenekarokról nézett meg dokumentumfilmeket.

Chriss Hemsworth(Thor) a Jimmy Kimmel showban elárulta,hogy a gyerekei kedvéért hazacsempészet kettő forgatáson használt Möjnirt.Az egyiket a mosdóban tartják (csak úgy viccből), a másik meg kiemelt helyen a kandallón van.

(AngelCass)

Az új-zélandi származású Taika Waititi elhívta barátait és családtagjait a film nyitóceremóniájára és egy "üdvözlünk az országunkban" elnevezésű szertartással megáldották a filmet.

Cate Blanchett Zoë Bell kaszkadőrrel készült fel Hela szerepére, ezen kívül brazil dzsiu dzsicu és capoeira mozdulatokat gyakorolt be.

Taika Waititi-nek inspirációul az 1986-os kultikussá vált John Carpenter film szolgált, a Nagy zűr kis Kínában. Thor figuráját Kurt Russell karakteréhez hasonlította.

Az eredeti képregényben Valkűrt szőke hajjal ábrázolták.

Amikor Chris Hemsworth megtudta, hogy Thor és Hulk karaktere nem került bele az Amerika Kapitány - Polgárháború című filmbe, komolyan aggódni kezdett, hogy kirúgják a szériából. Aztán a Marvel emberei gyorsan megnyugtatták, hogy a két karakter számára egy külön filmmel készülnek. Ez lett a Ragnarök.

SPOILER Chris Hemsworth kifejezetten örült, hogy karaktere megszabadult hosszú, szőke frizurájától, ugyanis így nem kellett órákat eltöltenie a forgatás előtt a sminkszobában. SPIOLER

A Thor: Ragnarök elődeinek bénító, középszerű láncait letépve egy hangulatokat és hangsúlyokat mesterien ötvöző kozmikus, vibráló kalandra repíti a nézőt, újból bizonyítva, hogy mennyit is számít a megfelelő rendező. Remek alakítások, érdekes karakterek és a gyakran abszurd tonalitás teszi ezt a látvány-fesztet tartalmas szórakozássá. 95/100 több»

Egy minden eddiginél jobb, rekeszizmokat igénybe vevő, rendkívül szórakoztató és humoros Thor film lett a Ragnarök, ami azoknak a nézőknek fogja leginkább elnyerni a tetszését, akiknek bejön A galaxis őrzői filmekre jellemző pihent poénkodás, és nem bánják, hogy megint egy komolytalan szuperhősfilmmel lettünk gazdagabbak. 7,5/10 több»

Thor méltatlan gyermeke volt eddig a Marvel-univerzumnak, ugyan a Bosszúállókkal működtek kalandjai, de önálló filmjei csapnivalóak voltak, mostanáig. Spoilermentes Thor: Ragnarök kritika. több»