Thor: Ragnarök

Thor: Ragnarok

Artsomnia
2017/10/31

hor: Ragnarök
A Thor: Ragnarök elődeinek bénító, középszerű láncait letépve egy hangulatokat és hangsúlyokat mesterien ötvöző kozmikus, vibráló kalandra repíti a nézőt, újból bizonyítva, hogy mennyit is számít a megfelelő rendező. Remek alakítások, érdekes karakterek és a gyakran abszurd tonalitás teszi ezt a látvány-fesztet tartalmas szórakozássá. Több

MovieAddict
2017/10/31

Értékelés: 7.5/10
Egy minden eddiginél jobb, rekeszizmokat igénybe vevő, rendkívül szórakoztató és humoros Thor film lett a Ragnarök, ami azoknak a nézőknek fogja leginkább elnyerni a tetszését, akiknek bejön A galaxis őrzői filmekre jellemző pihent poénkodás, és nem bánják, hogy megint egy komolytalan szuperhősfilmmel lettünk gazdagabbak. Több

24.hu
2017/11/03

24. hu - Végre egy vicces Thor-film!
Thor méltatlan gyermeke volt eddig a Marvel-univerzumnak, ugyan a Bosszúállókkal működtek kalandjai, de önálló filmjei csapnivalóak voltak, mostanáig. Spoilermentes Thor: Ragnarök kritika. Több

Smoking Barrels
2017/11/05

Aki nem Marvel- vagy képregényrajongó; esetleg Thor karakterével sincs tisztában, annak is érdemes jegyet váltania rá, ugyanis semmilyen előzményfilm vagy MCU- információ nem szükséges ahhoz, hogy remekül szórakozzon és törölgesse a nevetéstől potyogó könnyeit. A kérdés csupán annyi, hogy hol volt eddig Taika Waititi?!

10/10 Több

Vox.hu
2017/11/14

A tavalyi év legszívmelengetőbb meglepetését (Vademberek hajszája) szállító Taika Waititi végre megfejtette, hogyan lehet valami bravúrosat kihozni ebből az elsőre nem túlságosan érdekes, nagydarab szőke hústoronyból. Több

Filmertek.blog.hu
2017/11/21

Thor: Ragna..mi?
Ez van hát. Waititi csinált végre egy korrekt és méltó Thor filmet, ami lehetett volna jobb, lehetett volna picit kevésbé humoros(kodó olykor), de okunk nincs panaszra. Egy kellemes vasárnapi délutáni limonádénak tökéletesen megfelelt és a feladatát is ellátta: Nevesen tovább görgette az MCU történetfolyamát. Na meg végre van annak a két karakternek is egy jó filmje, akinek eddig nem volt. Több

Cornandsoda.com
2018/03/01

The Guardians of the Avengers a.k.a. Thor
Taika Waititi a keserédes komédiák függetlenfilmes világából kilépve eljött, hogy együtt pókerezzen a nagykutyákkal, és úgy tűnik, nem is rossz a lapjárása. Én azért bízom benne, hogy nem fogják sokáig maradásra, mert az ilyesmi árt a kreativitásnak.

jerrycomovie
2018/11/28

Thor: Ragnarok (2017)
"Megjegyzés: Az Új-Zélandi direktor neve nálam egyenlő a minőségi mozival, habár, korábbi két filmjéből csak másfelet láttam eddig." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!