Thor

Timon   2020. 07. 26.

Alapjaiban véve látványosan kivitelezett ez az asghardi világ és igazából szinte mindent látványosan,részletesen megcsináltak benne.A karakterek is kedvelhetőek és maga a történet azért nem szenved fantáziahiányban.

ArpiHajdu és Réci   2017. 11. 26.

Felejthető

Amikor az ember egy trilógia harmadik részét akarja megnézni, rá kell döbbennie arra, hogy úgy nehezen fogja érteni a dolgokat, ha nem látta az első két részt a szériából. Nos, a Thorral így jártunk, mert annak idején nem igazán tudta felkelteni az é... teljes kritika»

Deku   2017. 07. 24.

Megint csak egy Marvel remek filmmel van dolgunk. Szerintem hibát vajmi keveset vélhetünk felfedezni benne. A szereplők pedig egytől egyig kiválóak voltak.

Orosz István   2017. 07. 22.

Ismételten egy zseniális Marvel film jó a sztori tetszik ez a mitológia, és a Marvel univerzum összevetése. A sztori a csatajelenetek is mind fantasztikusak.

dailyfilmsan   2019. 01. 27.

Kiforratlannak éreztem a filmet. Nagyon kezdetlegesnek és lyukacsosnak mint egy szelet sajt. Tudom a bemutatás volt a célja hogy felvezesse Thort és Lokit, de Thor nagyképű pupákként lépett a színre Loki pedig túlságosan épész érvekkel " vezette meg ... több»

Thibo84   2019. 04. 13.

Ennél a filmnél éreztem úgy, hogy gyorsan meg kell csinálni ezt az eredettörténetet is, hogy aztán csatlakozhasson a Bosszúállókhoz. Nem tudom, nekem a többi alkotáshoz képest ez a film egy csapodár munkának tűnik, és hiába a nagy nevek, még az sem t... több»

Sabnock Sanatory   2019. 09. 01.

Egyszerűen már sok(sokk!) ez a fajta film,filmek.Nem győzöm kapkodni a fejem,hol vannak a színészek,igazi jelenetek,igazi film? Nem jó irányba megy a filmgyártás....sajnos!

Chris Hemsworth
Natalie Portman
Natalie Portman

Tom Hiddleston jelentkezett Thor szerepére, viszont a rendező úgy vélte, hogy belőle sokkal jobb gonosz válna.

(Shelby07)

Chris korábban, még a színészkedés előtt építészként dolgozott, így nem állt távol tőle, hogy kalapácsot ragadjon.

(Shelby07)

David J. Peterson alkotta a filmben hallható shivaisith mesterséges nyelvet.

A film egyik jelenetében a háttérben a Foo Fighters- Walk című szám hallható, ami akkor még ki sem volt adva.

5 órába telt felrakni Colm Feore maszkját.

Tom Hiddlestotnt Jack Nicholson, Peter O'toole és Clint Eastwood inspirálta.

Colm Feore sminkje 5 órán át készült el.

Tom Hiddleston Loki szerepére Capoeirával készült fel.

(sz.marci)

A Sif-et alakító Jaimie Alexander egy birkózócsapat tagja volt, ezért a harcjeleneteknél sokszor tett hozzá a saját tudásából is.

(sz.marci)

Chris Hemsworth nem súlyzozott soha ,mindaddig amíg el nem kezdte edzéstervét Thor szerepéhez, hogy formába lendüljön.

(AngelCass)