Thor (2011)

Chris Hemsworth
Natalie Portman
Natalie Portman

bkzsani   2023. 01. 07.

Hát, nem is tudom. Az eleje annyira nem nyűgözött le. A vége felé vált izgalmassá. Ennél egy kicsit többet reméltem/vártam. De attól függetlenül kíváncsian várom, hogy elérkezzek a következő Thor részekhez.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 01.

Egyszerűen már sok(sokk!) ez a fajta film,filmek.Nem győzöm kapkodni a fejem,hol vannak a színészek,igazi jelenetek,igazi film? Nem jó irányba megy a filmgyártás....sajnos!

ArpiHajdu és Réci   2017. 11. 26.

Felejthető

Amikor az ember egy trilógia harmadik részét akarja megnézni, rá kell döbbennie arra, hogy úgy nehezen fogja érteni a dolgokat, ha nem látta az első két részt a szériából. Nos, a Thorral így jártunk, mert annak idején nem igazán tudta felkelteni az é... teljes kritika»

Yosihiro   2016. 05. 16.

Az első Thor film. Itt azt érzetem nem eléggé teljes a vonalvezetés a történet lényege nem volt tiszta. Igen kellett a másodiik rész és a többi majd... Egyszóval nagyon jó lett amit érdmes megnézni kalsszikus ! üdv Yosi

Thibo84   2019. 04. 13.

Ennél a filmnél éreztem úgy, hogy gyorsan meg kell csinálni ezt az eredettörténetet is, hogy aztán csatlakozhasson a Bosszúállókhoz. Nem tudom, nekem a többi alkotáshoz képest ez a film egy csapodár munkának tűnik, és hiába a nagy nevek, még az sem t... több»

Deku   2017. 07. 24.

Megint csak egy Marvel remek filmmel van dolgunk. Szerintem hibát vajmi keveset vélhetünk felfedezni benne. A szereplők pedig egytől egyig kiválóak voltak.

Orosz István   2017. 07. 22.

Ismételten egy zseniális Marvel film jó a sztori tetszik ez a mitológia, és a Marvel univerzum összevetése. A sztori a csatajelenetek is mind fantasztikusak.

Walter Simonson egy képregényíró és művész, akinek a "Thor" című munkája rendkívül elismert, a film végén, a bankettjelenetben rövid szerepet játszik, Sif (Jaimie Alexander) és Volstagg (Ray Stevenson) között ült.

(Thibo84 )

J. Michael Straczynski, aki a "Thor" képregényeken dolgozott íróként, az első ember, aki megpróbálja felemelni a Mjölnirt.

(Thibo84 )

Jamie Dornan meghallgatásra jelentkezett egy szerepre.

(Thibo84 )

Ez Bo Welch produkciós tervező negyedik képregényfilmje a Batman visszatér (1992), a Men in Black (1997) és a Men in Black II (2002) után.

(Thibo84 )

Sir Anthony Hopkins elárulta, hogy Sir Kenneth Branagh megakadályozta abban, hogy visszavonuljon a színészettől.