Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Valerian és az ezer bolygó városa

(Valerian and the City of a Thousand Planets)

indingo  2017. 10. 01.

Nem volt rossz a film, valóban egyedi volt a látványvilága, de nem volt bennem az a huha érzés. Egyszer megnézte az ember, de nem várom, hogy kijöjjön DVD-n.

Deku  2017. 11. 20.

Hálát adhatok, hogy mégis belevágtam és megnéztem ezt a filmet mert nem terveztem és annyira jól tettem. Hatalmas csalódást okozott ez a film, azonban ez a fajta csalódás most pozitív volt.

Szilonka  2017. 07. 22.

Avatar az űrben, kicsit az jutott az eszembe. Az energia körüli mizéria, az elképesztő látvány végett. Történet lehetett volna furfangosabb, de összességében tetszett, örültem, hogy moziban néztem meg.

moviewer  2017. 07. 23.

Én 4DX-ben láttam a filmet, ez hozzáadott az élményhez, bár helyenként nekem már túl sok volt. A történet egész jó, bár a közepénél kicsit lassúnak éreztem. Ennek ellenére szerintem egy ideális családi film.

Lonka  2017. 07. 23.

Mesefilm felnőtteknek.A hossza ellenére nagyon jól felépítették, mert nem éreztem, hogy közel két és fél órás a film. Látványos volt és végig pörgött. Tetszett.

Luc Besson
Clive Owen
Yifan Wu
Filmsomnia.hu - Valerian és az ezer bolygó városa
A Valerian és az ezer bolygó városa pazar és gazdag képi világgal rendelkező film lett, a cselekmény azonban lehetett volna ennél jóval csavarosabb és kidolgozottabb is. Ettől függetlenül várom a folytatás(okat). 80/100
Movieaddicts: Valerian és az ezer bolygó városa
A lényeg persze az, hogy minden hibája ellenére tényleg érdemes egyszer megnézni Besson új művét, mert látszik benne a belefektetett rengeteg munka, és ismételten hangsúlyoznám, hogy elképesztően látványosra sikeredett. Igazi nyári blockbuster a Valerian és az ezer bolygó városa, francia módra. 7/10
Smoking Barrels: Valerian és az ezer bolygó városa
Szeretem és utálom ezt a filmet. Csodálom, mert pazarul fest, mert akar egy kicsit más lenni, mert látom benne a potenciált és azért, mert volt benne több egészen kiváló, leleményes jelenet és megoldás. Undorodok a Valerian és az ezer bolygó városától, mert mindezek ellenére csak egy kihagyott ziccer maradt, sokszor unalmas, érdektelen jelenetekkel, pocsék 'emberi" oldallal. 6/10

Luc Besson tinédzser korának nagy kedvencei voltak a Valerian képregények. Sokszor még két óra között is ezeket olvasgatta. Nagyon régóta tervezte, hogy filmet készít belőle, már Az ötödik elem idején elkezdett rajta dolgozni, de a sokféle űrlény ábrázolása miatt nehézkesnek bizonyult a munka, egészen addig, amíg meg nem jelent James Cameron Avatarjából, amelyből végre ihletet meríthetett.

Ez a "Valérian and Laureline" című világszerte népszerű képregény második adaptációja. Az első a 2007-es Űrzavar volt.

A film forgatási munkálatai 2016. január 5-én kezdődtek meg Párizs északi részén, Saint-Denis-ben.