Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Deku   2017. 12. 21.

Sajnos ez a film közel sem hozott akkora élményt mint mondjuk egy Marvel film hozna. Nekem az egész film alatt olyan érzésem volt, mintha megpróbálna kicsit a Marvel univerzum vonalán haladni de ez inkább majmolásnak tűnt. Flash-től nagyon tartottam hisz a sorozatban lévő színészt megkedveltem viszont pozitívan csalódtam Ezra Millerben. Azonban ennyiben ki is fújt a pozitív élmény. Száraz volt a történet, a főgonosz volt is meg nem is, a többi főbb karakternek pedig elég jellemtelen volt a viselkedése. Való igaz az, hogy nagyon összecsapott lett ez a sztori éppen ezért érezhetünk a film megtekintése után űrt magunkban. Nagy kár érte mert a Wonder Woman után már bizakodtam, hogy ez is jó lesz. Egyszer meglehet nézni de nem igazán okoz maradandó élményeket.

Hetedik   2017. 11. 19.

Csak a szokásos, a DC liheg a Marvel után, egy újabb borzalmas agyatlan fossal. Sztori nincs, gonosz nincs, Batman minden eddiginél rosszabb, sőt egyenesen hülyét csinálnak belőle....szégyen.

Orosz István   2017. 12. 05.

Nem volt rossz. Jól indult, a fő gonosz is kidolgozott karakter volt, de nekem nem tetszik a felvezetés nélküli szuperhősök. A Wonder Womam-nél ott nagyon kreatívan megoldották a felvezetést a Batman vs Superman után, de ha úgy nézzük Batmannek sincs felvezetése oké, hogy más színész játssza, de kapcsolhatták volna a régi trilógiához. Ja igen a film, lehetett volna benne egy pár csavar, a végén jön Superman szétver mindent. Szinte sejtettem.

GedyPapa   2018. 03. 13.

Úgy indultunk neki a feleségemmel ennek a filmnek, hogy na nézzünk egy jelentéktelen, semmitmondó filmet. És ehhez képest sokat kaptunk. Bár nem se eleje se vége, de Flash miatt megérte megnézni. Ő legalább vicces volt és tisztázódott, hogy mire képes. A többinél egyáltalán nem.

MMcFly2015   2017. 12. 03.

Mivel a DC és a film körüli nehézségekről lehetett olvasni, meg hát egy Batman v Superman mozi után semmi elvárás nem volt bennem. Bizonyára ez lehet az oka, hogy a hibái ellenére hagyott egy kis pozitívumot a stáblistát követően. :) Az a baj, hogy közel 10 éve, az évi három szuperhős mozi a minimum... így nincs könnyű helyzetben az Igazság ligája. Sajnos esélytelen, hogy ilyen minőségben kimagaslót sikerüljön gyártani. A Bosszúállók karaktereit volt idő bemutatni külön álló filmekkel, itt ezt megpróbálták 20 perc alatt lezavarni, hát persze, hogy a karakterek zöme totál érdektelen. Rajongók szokták ecsetelni, hogy nem lehet/nem szabad a a Marvel és a DC univerzumot hasonlítgatni, de úgy néz ki még is muszáj, mert Flash karaktere totálisan felidézi Tom Holland féle Pókemberét. A CGI főgonoszra a középszerű kifejezés is dicséret lenne, valami pocsék élményt hagy maga után. A csapat a végére látványosan összeáll, ami akár egy fejlődőképes második részt is eredményezhet, viszont most csak egy átlagos, lemásolt, középkategóriás sablonfilm lett, itt - ott kínosan beleerőltetett poénokkal. Látni kell a jövőbe készülő DC filmek miatt, de más funkciója nem igen van.

Henry Cavill
Amber Heard
Gal Gadot

A DC eddigi legrövidebb filmje bár picit skizofrén módon jóval kevesebb, ugyanakkor sokkal több lett, mint azt várni lehetett, mindemellett egy nagyon jó útra terelte az univerzumot. 60/100 több»

Teljes szívünkből drukkoltunk nekik – de könyörgöm, tényleg ne kelljen már örülni annak, ha egy bombasztikus lehetőségeket kínáló szuperhősmozi ugyan nem kínos, viszont eléggé izzadságszagú és érdektelen. 60/100 több»

Mindent összevetve igaz, hogy az Igazság Ligája egy tucat mozi lett, ami kényszeredetten próbál a kor elvárásaihoz igazodni, így pedig izzadtságszagúvá válik, de folyamatosan pörgő cselekmény, Aquaman jelleméből fakadó humorosabb jelentek és Wonder Woman drámája egy szórakoztató filmmé teszik. Reméljük, legközelebb már jó is lesz.

4/10 több»

Az Igazság Ligája eddig a leggyengébben teljesítő DC-mozi. Még az Öngyilkos osztag is több bevételt hozott világszinten.

(XETH )

A Supermant Henry Cavill és bajusza körül óriási botrány kerekedett. Cavill ugyanis közel azonos időben forgatta Az igazság ligáját és a Mission Impossible 6. részét, amelynek készítői nem hagyták, hogy leborotválja a bajszát. Így Az igazság ligájában CGI-al távolították el a nem kívánt arcszőrzetet.

(ArpiHajdu és Réci )

Aquaman karaktere az eredeti képregényben szőke hajú volt és fehér bőrű, a filmben azonban barna bőrű lett.

(ArpiHajdu és Réci )