Az Igazság Ligája

Justice League

Artsomnia
2017/11/17

A DC eddigi legrövidebb filmje bár picit skizofrén módon jóval kevesebb, ugyanakkor sokkal több lett, mint azt várni lehetett, mindemellett egy nagyon jó útra terelte az univerzumot. Több

Vox.hu
2017/11/17

Teljes szívünkből drukkoltunk nekik – de könyörgöm, tényleg ne kelljen már örülni annak, ha egy bombasztikus lehetőségeket kínáló szuperhősmozi ugyan nem kínos, viszont eléggé izzadságszagú és érdektelen. Több

Smoking Barrels
2017/11/19

Mindent összevetve igaz, hogy az Igazság Ligája egy tucat mozi lett, ami kényszeredetten próbál a kor elvárásaihoz igazodni, így pedig izzadtságszagúvá válik, de folyamatosan pörgő cselekmény, Aquaman jelleméből fakadó humorosabb jelentek és Wonder Woman drámája egy szórakoztató filmmé teszik. Reméljük, legközelebb már jó is lesz. Több

MovieAddict
2017/11/22

Valószínűleg a kritikusok nagy része le fogja húzni Az Igazság Ligáját, de én bevallom töredelmesen, hogy minden idegesítő hibája ellenére nekem mégis tetszett. Nem lesz természetesen az év filmje, de teljesen vállalható. Örültem volna persze, ha kicsit jobban sikerül, de így sem vagyok csalódott, mivel jobb lett, mint amilyenre számítottam. Az a fajta „gagyi”- ha lehet ilyet mondani – ami tetszik az embernek: tudja, hogy nem tökéletes, de egyszerűen képtelen haragudni rá. Több

Cinegore.net
2018/02/28

A DC úgy tűnik, megtalálta végre önmagát, hiszen egy mozgékony, poénos és izgalmas művet mutatott be, mely a legjobb filmje saját univerzumában a Wonder Woman után. Hibái lényegében a képregény kiadó világépítő elképzeléseiben keresendők, azonban ezek sem akadályozzák meg abban, hogy egy élvezhető szuperhős mozi legyen. Végre tehát kijelenthetjük, hogy elérkezett a történelmi pillanat, és összeállt a mozivásznon az Igazság ligája. Több

Cornandsoda.com
2018/03/01

Arénaharc bossfightokkal
Az Igazság Ligája elindította a DC-t egy olyan úton, amit remélem, követni fog, és innentől fogva ez egy olyan alapkő lesz, amire építkezni tudnak. Jó alap, ami feledteti majd velünk a hanyagabb filmeket, és előkészít olyanokat, amelyek majd megcsillogtathatják a DC Moziverzum igazi valóját. Több

Csokiduda
2018/04/20

Értékelés: 4.3/10
Az igazság (ligája), avagy a DC is tud olyan rossz filmet csinálni, mint a Marvel
Ezek az új szuperhősös filmek nem a szívügyeim, de ez minden elfogultság nélkül is kevés. Egyszer nézhető, ha puskát fognak rád. Továbbra sem tud a film kitörni az első szuperhősös mozik árnyékából. (lásd például a Batman-trilógia) Több

jerrycomovie
2018/11/28

Értékelés: 6.5/10
Justice League (2017)
"Mondjuk, nem tudom, mit vártam a filmtől, amikor a korábbi két etap - "Az acélember", "Batman Superman ellen" - sem lett a szívem csücske. Snyder rendkívül felkészült iparos, egyedi látásmóddal, ezt nem vitatom, ugyanakkor, szerintem, a mesélés vizualitása bőven rámegy a mese minden más területére, ezzel, szinte kiölve a lelket a moziból, nem hagyva mást, mint egy csillogó vázat, amelyből hiányzik az élet." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!