Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Bosszúállók: Ultron kora

(Avengers: Age of Ultron)

dulkap   2015. 05. 07.

Igazából van, ami jobb benne és van, ami rosszabb, mint az első részben. Az első rész történetében is voltak fekete pontok, de itt ezek mellet még több benne a kidolgozatlanság és az alibi megoldás. Például az ikrek indítéka. vagy az olyan önismétlő momentumok, hogy ki bízik, kiben.
Viszont itt kevesebb üresjárat volt, mint az első részben, amit néha kicsit untam. Itt végig fent volt a színvonal és egyszer sem néztem az órámra.
A poénok minősége és mennyisége is tökéletesen volt eltalálva, hogy nevetni is lehet rajtuk, de nem válik önmaga paródiájává a film. Az akciókról meg igazából kár is beszélni, mert azok hibátlanok és látványosak, de ez valahol a minimum is szerintem.
Összességében legalább annyira tetszett, mint az első rész, talán még egy lehelettel jobban is. A fő erőssége a sorozatnak, hogy nem akar sokkal többnek látszani, mint ami.

indingo   2017. 12. 24.

Összeeresztették a sok szuperhőst egy filmbe...de minek. Olvastam róla, hogy a Lokis jeleneteket kivágták belőle, mert összezavarta volna a nézőket. Lehet, hogy benne kellett volna hagyni. A története túl egyszerű, semmi csavar vagy fordulat nincs benne.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 10.

Nagyszerű film. Látványos effektek, jó pár csavarral a filmben. Egyszerűen zseniális a rendezés, a story, bármikor szívesen megnézem a filmet.

Deku   2017. 07. 24.

Marvel film így nekem nagyon nagy bakik kellettek volna ahhoz, hogy ezt a filmet ne kedveljem. Nagyszerű volt most is, zeneileg kiváló, poénokban is erős az akcióról nem is beszélve.

GedyPapa   2017. 03. 12.

Nem tudom mit lehet írni róla, hiszen jó volt, de mégse. Olyan sok Marvel film érkezett az utóbbi időben, hogy már egy Avengers se okoz akkora durranást, mint az első rész esetén. Igaz, hogy a humor és az akciófaktor kiváló, de mégis valami fűszer nekem nagyon hiányzott..

Don Cheadle
Thomas Kretschmann
Anthony Mackie
Don Cheadle
James Spader
Claudia Kim
Andy Serkis
Smoking Barrels - Bosszúállók: Ultron kora
3 évvel ezelőtt új időszámítás kezdődött a képregényfilmek világában. A Bosszúállók elsöprő sikere nyomán a Marvel öles léptekkel elindult a mennybe menetel rögös útján.
Cornandsoda.com - Bosszúállók:Ultron kora (duplakritika)
Egy újabb korszak rázult le a Marvel mozis univerzumában a Bosszúállók: Ultron kora (Avengers: Age of Ultron, 2015) megjelenésével, ami nem véletlenül döntögetett rekordokat a mozik kasszáinál.
Kultúrpart.hu - A legjobb nem létező csapat
Eldördült a nyári szezon kezdetét jelző startpisztoly; mit pisztoly, ágyú! A Marvel szuperhősökből álló válogatottja megint lerohanja a mozikat.

A Marvel filmjei közül ebben van a legtöbb effekt körülbelül 3000.

(Laca//Ho/rr/oR// )

Jelenleg (2016. aug.) a 4. legjobb nyitóhétvégével rendelkező film Amerikában.

(mamiéstöti2 )

2015-ben a 3. legtöbb bevételt termelő film volt.

(mamiéstöti2 )