Bosszúállók: Ultron kora

Avengers: Age of Ultron

Smoking Barrels
2015/05/05

3 évvel ezelőtt új időszámítás kezdődött a képregényfilmek világában. A Bosszúállók elsöprő sikere nyomán a Marvel öles léptekkel elindult a mennybe menetel rögös útján. Több

Cornandsoda.com
2015/05/07

Értékelés: 8.9/10
Bosszúállók:Ultron kora (duplakritika)
Egy újabb korszak rázult le a Marvel mozis univerzumában a Bosszúállók: Ultron kora (Avengers: Age of Ultron, 2015) megjelenésével, ami nem véletlenül döntögetett rekordokat a mozik kasszáinál. Több

Kultúrpart.hu
2015/05/08

A legjobb nem létező csapat
Eldördült a nyári szezon kezdetét jelző startpisztoly; mit pisztoly, ágyú! A Marvel szuperhősökből álló válogatottja megint lerohanja a mozikat. Több

Revizoronline.com
2015/05/09

Shakespeare már nincs a parkban
A film, amit a fél világ látni fog. Folytatásnak jó, önmagában átlagos, de úgy nem nézi senki sem. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. Több

Filmtekercs.hu
2015/05/09

Intertext Color
Szerintem a rajongók imádni fogják a Bosszúállók: Ultron korát, ugyanis megvan benne minden, ami egy ütős Marvel képregényfilmhez kell: a kedvenc hősök, intertextualitás, látványorgia, végveszély és persze humor, humor, humor.

Igen, mi is rajongók vagyunk. Több

Hetediksor.hu
2015/08/04

„Én magam mozgok ügyesen, és nem is rángat senki sem.”
Pinokkió dala, amit Ultron (James Spader) is előszeretettel énekelget, egyáltalán nem igaz Josh Whedonra. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!