A galaxis őrzői (2014)

Guardians of the Galaxy

indingo   2017. 04. 12.

Olyan szedett-vedett volt a film, mint a társaság is. Kellett egy jó pasi, egy állat, egy növény meg valami színes. A története attól még, hogy az űrben játszódott nem dobott rajta sokat. A zenék tetszettek.

Deku   2017. 07. 25.

Nagyon pörgős, extrém humoros és akciódús volt. Nekem nagyon tetszett. Minden téren tökéletesen teljesített, látványos és azok a zenék nagyon nagyon feldobták a filmet.

Orosz István   2016. 05. 28.

Nem a legjobb marvel film. Nekem egyszer nézhető max 2x kicsit gyengének tűnik. Ha a bosszúállók összeboronálják remélem nem fogja levinni a színvonalat! Kicsit nekem idegennek tűnik a jól megszokott marvel szuperhősöktől. Nem is nagyon tudom elképzelni pl a vasembert vagy a mosómedvét egy csapatban, szóval érdekes lesz.

GedyPapa   2018. 09. 06.

Meglepően későn jutottam el odáig, hogy megnézzem ezt a filmet és hatalmas pozitív csalódás volt számomra. Nagyon poénos, izgalmas és látványos volt. Olyan karaktereket vonultatott fel, akiket igazán jó volt nézni és szurkolni nekik, hogy elérjék céljukat.

dailyfilmsan   2019. 04. 01.

Egyértelműen még egy mindenki kedvence film a Marveltől és egy újabb szál kezdete a nagy egészhez. Űrlord történének kezdete nem a legtökéletesebb, de annál szórakoztatóbb. A hiányosságai ellenére is le tudja nyűgözni nézőit. Szép a film a változatos helyszínek tekintetében. Nekem az egyik kedvenc Marvel filmem.

83 ezer 871 fő halt meg afilmben, ez eddig a filmtörténelem legtöbb halála.

(Norbi)

Űrlordnak egy Sony TPS-L2 típusú kazettás lejátszója van a filmben, ami minden idők legelső walkmanje volt 1979-ben.

(XETH)

Amikor Űrlord elejti a gömböt a Gyűjtőnél, az valójában nem volt beleírva a szerepbe. De ez a kis baki annyira illett a karakterhez, hogy végül bent hagyták.

(XETH)