A galaxis őrzői (2014)

Guardians of the Galaxy

indingo   2017. 04. 12.

Olyan szedett-vedett volt a film, mint a társaság is. Kellett egy jó pasi, egy állat, egy növény meg valami színes. A története attól még, hogy az űrben játszódott nem dobott rajta sokat. A zenék tetszettek.

TomÁcs   2016. 05. 08.

A történet kiszámítható volt, a karakterek érdekesek, bár eltúlzottak. A zenei betétek kifejezetten tetszettek, na meg Grut.

VvV   2016. 05. 20.

A zenék a filmben fergetegesek, a történet azonban csak közepes. A szereplők szintén.

hsanya182   2015. 05. 06.

Látványos, fiatalos, poénos film. A fiatalságnak kötelező, kellemes kikapcsolódást nyújt!! Remek akció és mese habbal :)

Thibo84   2019. 04. 05.

Nekem kimondottan tetszett és szórakoztatónak találtam a filmet, és akkor a látványról még nem is beszéltem. Jók a poénok, ahogy egymással csipkelődnek a szereplők, még azután is, hogy számtalanszor megnéztem. Pörgős, eseménydús a történet, végig fenntartja a néző érdeklődését. Mókásnak találom, ahogy az öt különböző személyiség igyekszik egy csapattá összekovácsolódni. A CGI elsőosztályú. A filmnek vannak sötét és színes hangulatai. A Bosszúálló filmek után ezt kedvelem a legjobban.

83 ezer 871 fő halt meg afilmben, ez eddig a filmtörténelem legtöbb halála.

(Norbi)

Űrlordnak egy Sony TPS-L2 típusú kazettás lejátszója van a filmben, ami minden idők legelső walkmanje volt 1979-ben.

(XETH)

Amikor Űrlord elejti a gömböt a Gyűjtőnél, az valójában nem volt beleírva a szerepbe. De ez a kis baki annyira illett a karakterhez, hogy végül bent hagyták.

(XETH)