A galaxis őrzői

A galaxis őrzői

Guardians of the Galaxy

Peter Quill (Chris Pratt), a kalandor és rabló, aki közel sem olyan híres, mint szeretné, nagy bajba kerül, mikor elrabol egy titokzatos gömböt, amelyet a csillagközi terrorista, Ronan (Chris Pratt) szeretne megszerezni magának világuralmi terveihez. Mikor Peter rájön, milyen veszély fenyegeti… Több

Premier (HU): 2014.08.14. | Disney+ (2022.06.14.)

Penge  (2025)

Mennydörgők  (2025)

Több

2023.12.08 Scriptor

A legjobb Marvel 2014 óta

Nagy Marvel-rajongó vagyok, és az utóbbi években nagyon sok jó produkciót láttam, például 2017-ben a Ragnarököt, ám a Galaxis aranyérme soha nem került veszélybe. (A legközelebb a Ragnarök áll hozzá.) A 2014-es A galaxis őrzői film képi világa, zenéi és karakterisztikája egyszerűen zseniális szerintem. Máig ez a legtöbbet végignézett filmem. A Chris Pratt–Zoe Saldana–Dave Bautista trió utolérhetetlen. De jó a forgatókönyv és James Gunn rendezése is. A jelenetek pedig nagyon látványosak. Egyszerre vicces, izgalmas és látványos az egész.

2016.05.16 Yosihiro

Hihetetlenül jó feldolgozás remek kikapcsolódás sok poén és jó történet aminek várható a folytatása és nem véletlen hiszen egy újabb remekmű született :) Ajánlom minden korosztálynak bár a romantikát kicsit hiányolat de ami késik az nem múlik ! Üdv Yoi

2017.04.12 indingo

Olyan szedett-vedett volt a film, mint a társaság is. Kellett egy jó pasi, egy állat, egy növény meg valami színes. A története attól még, hogy az űrben játszódott nem dobott rajta sokat. A zenék tetszettek.

2020.08.11 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Raboló? Na mindegy.A film értékelhetetlen,és üres.Engem kínozni lehet vele.Mazochista vagyok,hogy megnézem,és közben azt sem tudom,mit nézek.Köszönöm a nagy amerikai semmit.Ismét.Jöhet a következő.

2017.07.25 Deku

Nagyon pörgős, extrém humoros és akciódús volt. Nekem nagyon tetszett. Minden téren tökéletesen teljesített, látványos és azok a zenék nagyon nagyon feldobták a filmet.

Yondu Udonta a képregényekben sokkal komolyabb, spirituálisabb volt.Szerző: Lipót Testvér

Groot eredetileg egy farönkre emlékeztető húszméteres óriás volt, aki az „X bolygó” uralkodója. Még az első Galaxis Őrzői képregény előtt. Választékosan beszélt.Szerző: Lipót Testvér

83 ezer 871 fő halt meg afilmben, ez eddig a filmtörténelem legtöbb halála.Szerző: Norbi

Űrlordnak egy Sony TPS-L2 típusú kazettás lejátszója van a filmben, ami minden idők legelső walkmanje volt 1979-ben.Szerző: XETH

Ms. Marvel
Az Esernyő Akadémia