A galaxis őrzői

Guardians of the Galaxy

2023.12.08 Scriptor

A legjobb Marvel 2014 óta

Nagy Marvel-rajongó vagyok, és az utóbbi években nagyon sok jó produkciót láttam, például 2017-ben a Ragnarököt, ám a Galaxis aranyérme soha nem került veszélybe. (A legközelebb a Ragnarök áll hozzá.) A 2014-es A galaxis őrzői film képi világa, zenéi és karakterisztikája egyszerűen zseniális szerintem. Máig ez a legtöbbet végignézett filmem. A Chris Pratt–Zoe Saldana–Dave Bautista trió utolérhetetlen. De jó a forgatókönyv és James Gunn rendezése is. A jelenetek pedig nagyon látványosak. Egyszerre vicces, izgalmas és látványos az egész.

2016.05.16 Yosihiro

Hihetetlenül jó feldolgozás remek kikapcsolódás sok poén és jó történet aminek várható a folytatása és nem véletlen hiszen egy újabb remekmű született :) Ajánlom minden korosztálynak bár a romantikát kicsit hiányolat de ami késik az nem múlik ! Üdv Yoi

2017.04.12 indingo

Olyan szedett-vedett volt a film, mint a társaság is. Kellett egy jó pasi, egy állat, egy növény meg valami színes. A története attól még, hogy az űrben játszódott nem dobott rajta sokat. A zenék tetszettek.

2020.08.11 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Raboló? Na mindegy.A film értékelhetetlen,és üres.Engem kínozni lehet vele.Mazochista vagyok,hogy megnézem,és közben azt sem tudom,mit nézek.Köszönöm a nagy amerikai semmit.Ismét.Jöhet a következő.

2017.07.25 Deku

Nagyon pörgős, extrém humoros és akciódús volt. Nekem nagyon tetszett. Minden téren tökéletesen teljesített, látványos és azok a zenék nagyon nagyon feldobták a filmet.

2019.04.05 Thibo84

Nekem kimondottan tetszett és szórakoztatónak találtam a filmet, és akkor a látványról még nem is beszéltem. Jók a poénok, ahogy egymással csipkelődnek a szereplők, még azután is, hogy számtalanszor megnéztem. Pörgős, eseménydús a történet, végig fen... Több

2016.05.28 Orosz István

Nem a legjobb marvel film. Nekem egyszer nézhető max 2x kicsit gyengének tűnik. Ha a bosszúállók összeboronálják remélem nem fogja levinni a színvonalat! Kicsit nekem idegennek tűnik a jól megszokott marvel szuperhősöktől. Nem is nagyon tudom elképzelni pl a vasembert vagy a mosómedvét egy csapatban, szóval érdekes lesz.

2021.11.29 Harper

Megunhatatlan kedvenc

Számolni sem tudom, hogy hányszor láttam ezt a filmet, és mindig jobbkedvre derített. Sajnos A galaxis őrzői 2 már sokkal gyengébb, de a franchise akkor is nagy kedvencem. Chris Pratt óriási ebben a filmben, ami azért is érdekes, mert más produkciókban többnyire felejthetőt nyújt. Zoe Saldana fantasztikus és Bautista is új oldalát mutatja meg. A sztori egyszerű: a gonosz Ronan és a méggonoszabb Thanos ellen összeálló kis csapat a galaxis leglazább figuráit tömöríti, akik közt ott egy mosómedve, Mordály és egy humanoid fa, Groot is. Összefognak, hogy megmentsék a világot a pusztulástól. Remek a script, és James Gunn rendező is kitett magáért. Jók a párbeszédek, tetszetősek az akciók, és valahogy működik az egész nem csak Marvel-rajongók számára. A humor teljesen áthatja ezt az egyébként komor és disztópikus közeget, melyben a karakterek mozognak. Búskomorság ellen biztos "gyógyszert" jelent az egész. Értékelésem: 85%. Jó volna tudni, hogy milyen zenéket hallunk a filmben (előadó + számok címei), mert szívesen újrajátszanám mindet, szomorkodós napjaimon. Feldobják a filmet is nagyon.

2022.09.02 JRD

Egy újabb Marvel képregény feldolgozás. Valljuk be, mostanság jóformán ilyenekből állnak az állítólagos nagy mozik. A Galaxis őrzői egyébként szórakoztató. Van benne infantilis humor, akció, rejtély és a mindent vivő beszélő "fa"... Groot. Kikapcsoló... Több

2018.01.04 HE7EDIK

Minden eredetiséget nélkülöz

Nehéz manapság eredeti sztorival előrukkolni az álomgyárban, hisz a filmművészet oltárán már rengeteg ötletet ellőttek, főleg a sci-fi műfajában. Ez a Marvel produkció sem találja fel a spanyol viaszt, hisz nyíltan lop a legnagyobb űreposzokból, legi... Teljes kritika

2022.04.03 kabel

A marvel egyetlen üde színfoltja

A film, ami nem veszi magát komolyan, és jól is teszi.

2019.04.01 dailyfilmsan

Egyértelműen még egy mindenki kedvence film a Marveltől és egy újabb szál kezdete a nagy egészhez. Űrlord történének kezdete nem a legtökéletesebb, de annál szórakoztatóbb. A hiányosságai ellenére is le tudja nyűgözni nézőit. Szép a film a változatos helyszínek tekintetében. Nekem az egyik kedvenc Marvel filmem.

2020.09.17 MP170506

Nekem nagyon tetszett. Remek karakterek vannak benne, nagyon jó a humora és a története is. Izgalmas, akciódús film, nagyon gyors cselekményű, jó látványvilágú film.

2018.09.06 GedyPapa

Meglepően későn jutottam el odáig, hogy megnézzem ezt a filmet és hatalmas pozitív csalódás volt számomra. Nagyon poénos, izgalmas és látványos volt. Olyan karaktereket vonultatott fel, akiket igazán jó volt nézni és szurkolni nekik, hogy elérjék céljukat.