A galaxis őrzői

Guardians of the Galaxy

2015.04.18 pisti18

Kiváló látvány, hangvilág a poénok ütősek a karakterek pedig ott vannak a szeren. Ezt a filmet látni kell!!

2015.01.28 szd91

A zenék, a látvány, a dumáló mosómedve és a fa... mindent visz. A képregényrajongóknak és az űrfilmeket szeretőknek kötelező!

2015.07.21 london2012

Egy igazán izgalmas, vicces és remek film ez az a kategória mit többször is jó megnézni. Remek történet, remek színészekkel. Mindenképpen érdemes megnézni annak aki még nem látta.

2016.08.24 Mithrel

A MARVEL új szuperhős csapatáról a film megjelenéséig nem sokan hallottak, de így is hamar megnyerte a nézők szívét. Ez a film egy teljesen más világban, konkrétan egy másik galaxisban játszódik mint a Bosszúállók, aholis néhány bűnöző kénytelen hőss... Több

2016.05.21 Vadgazda

Nekem kifejezetten teszett! Egy roppant érdekes világát tárja a néző elé az univerzumnak, és akár még így is lehet. A zenék jól vannak megválogatva, a karakterek egyediek és kifejezetten Groot-tal sikerült maradandót alkotni. Ajánlott!

2016.01.13 esfworld

Nagyon látványos és szórakoztató a film. Fú, de féltem tőle, amikor beültem a moziba, de amikor kijöttem meg voltam győződve arról, hogy ez valami oltárian jó volt. James Gunn kitett magáért, Chris Pratt pedig írtó jól hozza a figurát.

2015.07.11 moony5972

Tele van izgalommal és pörgéssel a film. Magával ragad a film és a fordulatokkal el se akar engedni. Szerintem egyik legjobb film. Egyik nagyon nagy kedvenc filmem, alakítás szempontjából és látványból is.

2016.06.23 postaslaszlo8

Az egyik kedvenc marveles filmem, minden megvan benne, ami egy jó filmbe kell. Eleinte azt hittem, hogy nem fog működni az univerzumban egy fa és egy mosómedve, erre meg letették ezt a filmet az asztalra.

2018.05.13 Plisetsky

Mindig, amikor megnézek egy Marvel filmet azt érzem, mennyire zseniálisak. Először tartózkodtam, hogy egy fa, egy zöld csaj, egy mosómedve és egy melák által alkotott csapat kalandját nézzem, ahol az egyedüli jól kinéző egyén az Peter, de kellemesen ... Több

2016.04.30 mrfaktor

Na ezt nevezem én tökéletes popcornfilmnek. Sokan fogadni mertek volna rá, hogy megbukik a film, ennek ellenére egy tökéletes, vegytiszta szórakozás lett sok humorral és izgalommal. A csapat tagjai pedig egytől egyig szerethető figurák, amihez nagyban hozzájárul, hogy alaposan megismerjük múltbeli dolgaikat is.

2015.04.25 adibandii

Remek film volt.Látványos,izgalmas,vicces film volt.Szerintem Chris Patt remekül játszotta a szerepet,és örülök,hogy Bradley Cooper is szinkronhang volt.Én már legalább 3x láttam,de sose unom meg.

2015.02.25 kovi23

A legnagyobb karakter a mosómedve. A látvány, a filmzenék, és a cselekmény is megfelelt, de a színes bőrű idegenek nekem egy kicsit gagyivá tették mégis a filmet. Jó film de az biztos, hogy csak ha moziban nézi az ember akkor élvezhető igazán.

2016.07.07 veress75

Nagyon szórakoztató film. Az egyik legjobb szuperhősös film, megvan benne minden, ami kell: rengeteg vicces jelenet, érzelmi vonala is van, amitől az összes karakter sorsa érdekel, és az akció jelenetekben, látványban is remek alkotásról van szó.

2016.05.21 Gecko

Tetszett,hogy "retro" zenék voltak benne. Az alapsztori itt sem lenne rossz csak az előzetesban majdnem mindent lelőttek ,amit nem arra pedig számítani lehetett. Néhol azért voltak benne jó poénok de az akció jelenetek és a szerelmi szál lehettek volna jobbak is .