A galaxis őrzői

Guardians of the Galaxy

2021.02.22 moviemafia

Vicces, amikor egy ilyen kaliberű filmet túlságosan komolyan vesznek az emberek, és már-már úgy kezelik, mint egy elgondolkodtató drámát. Ez egy Marvel film, és ehhez viszonyítva hozta is a jó formát, nagyon szórakoztató és szerethető karakterekkel, mindezt megspékelve szép látványvilággal és akcióval.

2018.03.30 NFG

Számomra egy elég unalmasra sikerült film lett, erőltetett jópofasággal és humorral! Nem mondom, hogy kifejezetten rossz lett, de inkább egyszer nézhető! A zenéket tudnám kiemelni leginkább!

2016.05.07 hell.l

A Marvel ezzel a filmmel is hatalmasat alkotott. Egyedi történet, látványvilág, szórakoztató poénok, minden benne van, ami egy tökéletes kikapcsolódáshoz szükséges. Rocket Racoon és Groot párosa nagyszerű.

2016.04.24 HanGa

Egész jó film. Kerek a története szürreálisak és össze nem illőek a szereplők, de ettől jó. Bár a zöld színű csaj nekem egy kicsit szokatlan volt. Nagyon jók benne a zenék is azt külön kiemelném.

2016.02.27 trixxy

Nem hittem, hogy tetszeni fog a trailere alapján, de pozitívan csalódtam. Teljesen jól lehet szórakozni rajta, ajánlom minden korosztálynak.

2016.02.10 Nathan03

Rettentően szórakoztató képregény-adaptációt sikerült ismét csinálni a Marvelnek. Számomra ez az eddigi legviccesebb, látványban is ütős jeleneteket kapunk szóval minden a helyén van. Képregény film kedvelők ne hagyják ki, de csak ajánlani tudom mindenkinek.

2017.07.31 czigler.nora

Tény, hogy nem olyan jó, mint a bosszúállók, de anno nekem nagyon tetszett. Vicces, mókás, látványos és izgalmas, szerintem 1-2x pont jó. Többször talán már unalmas.

2019.04.29 iq.csabi

Űrlord és a sleppje. Nagyon tetszett a film. Pörgős, gyors és egy egészen új világ. Remek karakterekkel megspékelve.

2018.04.19 Adepto

A Bosszúállók univerzumából utolsóként A galaxis őrzőinek sztoriját láttam, viszont a két részt gyors egymásutánban néztem meg. Nem voltam benne biztos, hogy ennyire fog tetszeni, de kellemesen meglepődtem és jól szórakoztam. Ügyesen összehozták és m... Több

2017.01.20 Olivér Rózsa

Nekem kicsit furcsa hogy alig van benne normális szereplő mindegyik amináció szinte. A zenéje nagyon passzol a filmhez

2019.02.07 Vágottszemű

Jó lett. Nekem tetszik. Elég jó a humora a filmnek. Mindenképp megéri megnézni. Szerintem a története az előzőt is túlszárnyalja. Zseniális film lett szerintem.

2016.02.22 Megamovie

A történet a kalandor Peter Quill arra vállalkozik hogy ellopja a titokzatos fegyvert a gömböt,amelyre a világuralomra törő Ronan is pályázik és ezért hajtóvadászatot indít utána.Menkülése során azonban összeismerkedik négy börtönrabbal :Rocket és Gr... Több

2016.02.12 Balint

Ennek a filmnek úgy 20 éve kellett volna elkészülnie a mai körülmények között kicsit túlértékeltnek tartom ;)

2015.05.11 hejnekem

Mostani Marvel filmek közül ez tetszett a legjobban, nagyon jó a hangulat, jók a zenék benne és aranyos, kedves, szimpatikus karakterek illetve azokat eljátszó színészek vannak benne. Humoros, ötletes, furcsa film, ami nagyon jól tud szórakozni az ember.