Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Bosszúállók

(The Avengers)
Bosszúállók

dulkap  2017. 10. 18.

Így hosszabb idő után újranézve jobban tetszett, mint korábban. Valahogy pörgősebb volt most nálam a történet, de azért tökéletestől messze van. Itt is kijön a Marvel filmek egyik gyengesége, a főgonosz gyenge motivációja. De látványos, jók a színészek és Amerika Kapitány sem irritáló itt annyira, mint később.

Laca  2017. 03. 06.

Látványban gazdag, nagyszerű film. Nagyszerű színészek játszották el a "kedvenc" hőseimet, nagyon jó filmet csináltak a képregényekből.

Orosz István  2016. 05. 24.

Egyik legjobb marveles film kár, hogy a kettő már nem sikerült ilyen jól az se volt rossz de nekem pl sokkal szórakoztatóbb volt ez a film. Nagyon eltalálták. Hulk nagyon kitör benne na azt a részt is imádtam, főleg ahogy Lokit elverte benne.

mdlg4th  2016. 02. 04.

Ez a film egész stabilan össze van tákolva. Szerintem teljesen rendben van mind a karakter felépítés mind pedig a történeté. Szerethető kis darab és nyugodtan ajánlom bárkinek aki kedveli ezt a műfajt.

Deku  2017. 07. 10.

Nálam ha Marvel akkor biztos, hogy nagy kedvencem. Mindegyiknek meg van a maga vonzereje. Itt pedig egyben megkapjuk egyszerre több karakterét. Szerintem remekül összehozták a karaktereket. Kiváló alakítás és zene jellemzi.

Samuel L. Jackson
Chris Evans
Robert Downey Jr.
Samuel L. Jackson
Chris Hemsworth
Chris Evans
Tom Hiddleston

Jeremy Renner olimpiai íjászoktól tanult.

(Laca)

– Csapatépítés kód alatt került a mozikba.

(Laca)

– A forgatást 92 napig tartott.