Thor: Sötét világ

(Thor: The Dark World)

dosty  2014. 11. 30.

Bevallom, elvesztettem a fonalat valahol. Van a Gonosz és vele szemben a Jó, és aztán ugrálnak az időben, és van az elmaradhatatlan szerelmi szál. Látványos butaság, megbántam, hogy ennyi időt szántam az életemből erre a filmre.

hell.l  2016. 05. 10.

Ez a film az előző filmnél is jobban sikerült. A történet nagyon jól ki lett dolgozva és ezzel párhuzamosan nagyon látványos is lett.Tom Hiddleston alakítása a legjobb.Tetszett ahogy Thor és Loki újra összefog a közös ellenség ellen, de a film vége tetszett leginkább:D

Fakesz  2015. 01. 31.

Asgard gyönyörű, elég sok dolog történik a filmben, de remekül megvalósítják és nem lesz túlzsúfolt :)

Orosz István  2017. 07. 22.

Nekem ez viszont sajnos gyengébbre sikerült mint az első rész. Az ellenség ezek a sötét tündérek sem igazán nyerték el a tetszésemet. Talán ez a Loki Thor dráma volt még benne a jó.

Leilani  2016. 07. 25.

Az első filmhez képest jobb, bár még mindig unalmas. Nem különösebben tetszett. A történet vontatott, egyszer megnézhető. Ezt is csak azért néztem meg, mert összefügg a Bosszúállók történettel.

Anthony Hopkins

Natalie nem volt hajlandó megpofozni Thor-t, de egy idő után belejött.

A kőből álló lény egy kranon és a Journey Into Mistery 83-as számában jelent meg.

Natalie-nak mindig dobozra vagy rámpára kellett állnia, amikor Thor-ral csókolózott.