Conan, a barbár (2011)

Conan, a barbár

freeman   2018. 09. 12.

Remek film, szórakoztató és látványos és persze alulértékelt, nálam sima 8/10

fagitta   2015. 03. 28.

A régi Conant próbálja újraéleszteni a rendező modernebb köntösben. Ez többé-kevésbé sikerül is. A látvány kifogástalan, a a jelenetek emlékezetesek, az eredetinek azonban a nyomába se ér.

tüzifa   2016. 06. 24.

Átkozott legyen, ki ebbe a filmbe pénzt fektetett és az aki leforgatta!! Konkrétan 10 perc után kikapcsoltam, ezt a szemetet. Sok rossz filmet láttam már, de ez még Adam Sandler ökörködésén is túltesz. A legdurvább ellenségeimnek sem ajánlanám, ezt a filmnek aligha nevezhető ganajt. 1/10

qwertz   2015. 11. 22.

Az elsőhöz képest számomra minősíthetetlen volt. A főszereplő faszi elég izmos volt meg minden, de Arnold Schwarzenegger karakteréből, kisugárzásából konkrétan semmi nem volt meg benne. Aztán meg érezni lehetett, hogy az eredeti Conan mögött volt egy... több»

JollyDzsé   2015. 04. 23.

Félelmetesen rossz film volt, egyáltalán semmi értelme nem volt az egésznek, nem véletlenül 20% a Rotten Tomatoes-on. A helyzet az, hogy ez megint egy olcsó remake, aminek semmi köze az eredetihez, de cserébe még nagyon rossz is, noname tehetségtelen színészekkel és Michael Bay szintű rendezői teljesítménnyel.

Rose McGowan
Ron Perlman
Stephen Lang
Rose McGowan
Nonso Anozie
Nathan Jones
Nathan Jones
Rachel Nichols

Jason Momoa fél a lovaktól, így minden lovas jelenetben dublőr helyettesíti.

(kázsé)

Rachel Nicholsnak testdublőre volt az ágyjelenetben.

(kázsé)

Dolph Lundgren is jelölt volt Conan apjának szerepére.

(kázsé)

A Conan apját játszó Ron Perlman korábban már szinkronizálta Conant egy videojátékban.

(kázsé)

Jason Momoa már azelőtt elkezdett edzeni a filmre, hogy aláírta volna a szerződést.

(kázsé)

Chris Hemsworth is jelölt volt Conan szerepére.