A skorpiókirály (2002)

The Scorpion King

Dwayne Johnson

Sabnock Sanatory   2020. 07. 16.

Dwayne Johnson tényleg nem a kedvencem.Annyira idegesítő arcmimikája van,hogy a plafonra mászom miatta.A film maga látványos,és pörgős,tele jó jelenetekkel,de valahogy kissé súlytalan,és nem túl eredeti.Közepes alkotás!

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Imádom ezt a filmet, nagyon jól alakítja szerepét Dwayne Johnson, nálam ezzel kezdődött a karrierje. Látványos, izgalmas, csúcsszuper! 5/5

Deku   2017. 11. 28.

Ez eszméletlen jó lett, olyan élménnyel gyarapodtam, amit kár lett volna kihagyni. Az embert könnyen el képes varázsolni mivel a történet annyira erősen össze lett rakva, hogy arra nincs is jó szó.

Ms. Akárki   2019. 04. 23.

Nagyon izgalmas, történelemmel tűzdelt fantasy. A múmia filmeket is imádom, így ez is levett a lábamról. Dwayne Johnson tökéletes volt a főszerepre. Izgalmas, fordulatokban gazdag és érzelmes.

Norbert93   2018. 09. 09.

A sorozat egyetlen jó és élvezhető darabja. Itt kellett volna megállni.

hell.l   2016. 10. 02.

Nem rossz film, egyszer-kétszer meglehet nézni, a folytatások viszont nem igazán sikerültek. . A története és a helyszín tetszik, talán a forgatókönyvön javíthattak volna még.

Kellangy   2015. 06. 19.

Nekem nagyon bejött ez a film, szerethető karakterek, Egyiptom csodálatos világa. Nem unalmas, elég akció, és romantika van benn, én végig izgultam. Nézzétek.

A film összbevétele 164 millió dollár volt.

(LionelMessi10)

60 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

A filmben felcsendül a Godsmack "I Stand Alone" című száma.

(phanzetomox)

Chuck Russell olyan akrobatikus elemeket akart a filmbe, amiket csak Dwayne Johnson volt képes megcsinálni. Dwayne például 196 cm-es magasságával is képes volt fekvő helyzetből talpra ugrani.

(ps)

Memnont az eredeti tervek szerint játszotta volna, de a színész soha nem vállal gonosz szerepet.

(ps)