Puncs   2019. 04. 06.

Azon kevés filmek egyike, melyeknek a folytatása is remekül sikerült. Habár nekem az első rész sokkal jobban tetszett. Viszont ennél meg kellet volna állni, mert a harmadikban már nagyot esett a színvonal. Látványos, végig izgalmas és humor is van benne bőven, viszont a végén a skorpiókirály nekem nem jött be.

Deku   2017. 09. 13.

Elképesztő, hogy mennyire nagyon a toppon működött ez a film. Minden téren nagyon remekül teljesített elvártakat hozza és szórakoztató nagyon kellemesen. Nagyon megérte. Ajánlom.

Orosz István   2017. 07. 19.

Nekem nagyon tetszik a második rész, szerintem ugyancsak méltó folytatása az első résznek. Jók nagyon a karakterek, én örülök, hogy a fő gonosz ismét visszatér.

Ms. Akárki   2019. 06. 28.

Örök klasszikus kultfilm. Gyerekkorom óta imádom. Látványos harcjelenetek, érzelmes, humoros. Raichel Weis az egyik kedvenc szereplőm és ebben a filmben is megcsillogtatja a tehetségét.

tvmérnök   2016. 08. 11.

Szerintem hasonlóan jól ,ha nem jobban is sikerült , mint az előző. Pedig nem hittem , hogy lesz folytatása. Még izgalmasabb és látványosabb lett , ráadásul a humor sem maradt el .

Az Universal Pictures stúdió 95. forgalmazott filmje.

Brendan Frasernek a forgatás során elszakadt egy hangszalagja, megrepedt egy bordája és megsérült a térde is. Dwayne Johnson ételmérgezést és hőgutát kapott.

(SódóGA)

Ugyan Rick és Evelyn fejlődtek, tapasztaltak, értek a második filmben, azonban a rendező egyértelműsíteni akarta, hogy Jonathan semmit nem tanult az első kalandból.

(SódóGA)